Справа Тимошенко: до Міністерства охорони здоров’я України

Мирослав Іванович

ПОКПЛ ім. О.Ф. Мальцева_Полтава_Медична, 1

ДОКПЛ _Дніпро_Бехтерєва, 1

Справа Тимошенко Л.Г.: заяви до МОЗ щодо порушень при проведенні експертиз

Відкрите звернення до Міністерства охорони здоров’я України

Міністерство охорони здоров’я України

01601, м. Київ, вул. Грушевського, 7

Тимошенко Людмили Григорівни

36014, м. Полтава

Заява

03.03.2014, 18.03.2014, 07.07.2014, 11.09.2014 я вже зверталася із заявами до МОЗ України щодо того як мені лікарі-психіатри приписували взяті зі стелі та багатої уяви психіатрів висловлювання та на їх основі вписували у медичну документацію дані про наявні у мене психічні розлади.

Я даю згоду на повторну експертизи, якщо її проведуть при повній аудіо та відео фіксації моїх відповідей на питання психіатра.

Зараз я звертаюсь із заявою про проведення службового розслідування. Вимагаю, щоб це службове розслідування надало відповіді на наступні питання:

1)    чому у відділенні з посиленим наглядом №15 ДОКПЛ психіатри Завалко Ю.М., Головачук В.А., Вепренцева І.В. при підготовці матеріалів ССПЕ №120 від 05.06.2014 у розділі «Психічний стан» вписали висловлювання, які мені не належать, які я не вживала ні усно ні письмово у відділенні №15, та не писала у своєму щоденнику в інтернет мережі? Наприклад, про те, що я чужих дітей уявляла своїми (я Нестеренка В.М. кілька разів просила зробити мені дитину. Жодного разу, навіть у думках, я не припускала і не припускаю, що його діти від іншої жінки є моїми дітьми. Ця брехня, цей наклеп, ця вигадка психіатра мене найбільше обурює) та що систематично погрожувала психіатрам затягати їх до прокуратури. Додаю фотокопію розділу «Психічний стан» ССПЕ №120 від 05.06.2014, де червоним підкреслені висловлювання, яких я не говорила;

2)    чому мої слова під час експертизи 05.06.2014 були перекручені з точністю до навпаки? Наприклад, чому психіатри написали ніби я вважаю, що міліція і прокуратура Полтави змовились проти мене, якщо на це питання психіатрів під час експертизи 05.06.2014 я дала заперечну відповідь. Та чому написали брехню, що я не проявляла зацікавленості в результатах експертизи.

3)    де зникло написане мною від руки пояснення і чому це пояснення, яке працівники відділення передали Вепренцевій І.В., не знайшло відображення у медичній документації, яку підписали Завалко Ю.М., Головачук В.А. і Вепренцева І.В.?

Вепренцева І.В. вимагала від мене описати причину того, чому я постійно приходила до Нестеренка В. М. Я написала. Не зовсім правду, але написала. І зовсім не те, що написала потім від мого імені доповідач Вепренцева І.В. Мій опис причини ніде в акті не фігурує. Завалко Ю.М. вимагав від мене, щоб я описала, як у мене і Нестеренка В.М., до якого я приходила, відбувавсь секс. Завалко Ю.М. сказав, що від цього залежить моя доля. Відколи наявність чи відсутність сексуального зв’язку з чоловіком стало мірилом наявності психічної хвороби? Яке кому діло був у мене секс з цим чоловіком чи з іншим і пишу я про це на своєму сайті чи ні? Чому при стаціонарному обстеженні у відділенні з посиленим наглядом №15 ДОКПЛ мені не дали жодних тестів і завдань (а як закрили в ПОКПЛ ім. О.Ф. Мальцева, то я проходила різні тести на 500-600 питань щомісяця)?

Працівники ДОКПЛ Завалко Ю.М., Головачук В.А. і Вепренцева І.В. – брехуни і вчинили злочин проти моєї особистості. За медичними документами, складеними Завалком Ю.М., Головачуком В.А. і Вепренцевою І.В., мене за рішенням голови Київського районного суду м. Полтави Шияна В.М. від 14.07.2014 року, яке приймалось без моєї присутності, направили на примусове стаціонарне лікування до відділення 5-А ПОПКЛ ім. О.Ф.Мальцева на 6 місяців. Далі за рішенням голови Київського районного суду м. Полтави Шияна В.М. від 17.11.2015 року на 6 місяців на примусове амбулаторне лікування до ПОПНД. З квітня 2015 року поставили на облік до ПОПНД.

Щоб ніхто не сказав, що я тільки зараз підняла питання про те, що я не так говорила, як написали Завалко Ю.М., Головачук В.А. та Вепренцева І.В. у ССПЕ № 120 від 06.05.2014 року, додаю файл з аналізом експертизи у форматі Word за 13.08.2014. Ці матеріали експертизи я змогла побачила тільки у середині липня 2014 року, коли їх мені передала держаний адвокат Дмитренко О.І. А мені доступу до матеріалів не давали ні у відділенні №15 ДОКПЛ, ні у Київському районному суді м. Полтави.

Вважаю, що мав місце факт фальсифікації діагнозу та лікарі-психіатри вчинили злочин проти моєї особистості.

Для встановлення факту фальсифікації діагнозу прошу провести службове розслідування.

Якщо Ви не можете через кругову поруку у ДОКПЛ об’єктивно розслідувати вказані мною факти фальсифікації лікарями мого конкретного діагнозу, прошу прийняти мою пропозицію про обов’язкову максимально допустиму аудіо та відео фіксація питань-відповідей та поведінки лікаря і обстежуваного, на підставі чого психіатри пишуть медичну документацію, щоб надалі звести до мінімуму подібні зловживання службовим становищем лікарів-психіатрів. Бо обстежувані, яких підозрюють у психічних розладах, є безправними у ситуації, коли психіатри можуть і приписують висловлювання, яких обстежуваний не вживав. Можливо когось із людей такий підхід при обстеженні врятує від несправедливого поміщення до психлікарні.

Прошу провести службове розслідування та в’язати до уваги вказану пропозицію.

Додаю:

  1. Аудіозапис амбулаторного обстеження від 05.02.2014 року у ПОКПЛ ім. О.Ф.Мальцева.
  2. Фотокопія розділу «Психічний стан» ССПЕ №120 від 05.06.2014 – підкреслене червоним я не говорила, не писала на своєму сайті і не думала;
  3. Файл Word від 13.08.2014 – аналіз ССПЕ №120 від 05.06.2014;
  4. Фотокопії заяв до МОЗ України від 11.09.2014 року;
  5. Документи, що підтверджують факт наявності кримінального провадження на потерпілу Нестеренко (Романчук) А.С. від 24.09.2013 року;
  6. Документи, що підтверджують факт наявності кримінального провадження на свідка Нестеренко В.М. від 02.08.2013 року;
  7. Аудіозапис погроз жінки Нестеренка В.М. Нестеренко (Романчук) А.С. та її подруги Павлюченко Л. від 20.12.2013 року.

 

25 .02.2018 року                                                                                                                                                                                             Тимошенко Л.Г.