Я почала задумуватись: а для кого це все робилось?

02.10.2010. Но ти зробив наоборот. Вмісто того, щоб поговорити зі мною, сказати мені, щоб я не марнувала свого часу, не мучилась даремно, ти поставив на «Соті» зі співробітниками пісню для мене про «маленькаю девочку». Інтересно, скільки мені тебе років чекати… Чого ти пішов до іншої і оставив мене саму, а тоді ще їбався з нею, зробив дитину. А тоді ти … після деякого часу побив мене і забрав телефон. Я оце думаю, що мені думати, що ти це з любові до мене зробив чи, що ти так іншу любиш, що вирішив посміятися з мого до тебе ставлення з допомогою пісень і передач на «Рускому радіо України»?  Як ти зі мною не хотів общатись… для чого це все знущання? Як ти і твої знайомі на радіостанції могли так зі мною вчинити?!

09.10.2010. Витягла з інтернету інформацію “Русское радио — РМГ в лицах”: Сергей Кожевников, председатель правления и генеральный директор ЗАО «Русская Медиагруппа»; Сергей Архипов, президент ЗАО «Русская Медиагруппа», вице-президент Индустриального комитета по СМИ; Виталий Богданов, Председетель Совета Директоров ЗАО «Русская Медиагруппа»; Денис Китов, испольнительный директор ЗАО «Русская Медиагруппа»; Андрей Чижов, генеральный продюсер ЗАО «Русская Медиагруппа»; Михаил Кулешов, генеральный директор агентсва «Граммофон реклама»; Михаил Бакланов, директор «Русской службы новостей»; Елена Малеженкова, директор по маркетингу ЗАО «Русская Медиагруппа», директор PR-отдела ЗАО «Русская Медиагруппа»; Марсель Гонсалес, программный директор «Русское радио»; Олеся Трифонова, программный директор «Радио Динамит FM»; Светлана Казаринова, программный директор «Русское радио — 2 »; Дарья Горловская, программный директор «Радио Монте-Карло»; Александр Ядыкин, директор по региональному развитию ЗАО «Русская Медиагруппа»; Ксения Богатырева, директор по спецпроектам ЗАО «Русская Медиагруппа». Це в Росії.

А «Руске радіо України» входить в РМГ? Cкачала з інтернету інтерв’ю з Сергієм Кузіним, генеральним директором “Русского радио Украина” (Період виходу в ефірі “Детектор брака”, “Вольные гвозди” Павла Волі):

…Елена: “Как Вы выбираете песни, которые запускаете в эфир и каким критериям они должны отвечать? И вообще, делеете ли вы это или же этим занимаются другие люди?”

Cергей Кузин: “Этим занимаются другие люди, если быть более точным — этим занимается специальная программа. Все песни, которые предлагаются к эфиру попадают в так называемый call-aut”. В зависимости от процента положительных откликов на тот или иной трек программа составления плей-листа и определяет местоположение песен в эфире. Хотя, конечно, есть исключения. Это те случаи, когда менеджмент станции рискует…». Інтересно чи дає добро на такий «риск» власник радіостанції. Мабуть дає, аби прибуток був… Цинічно. Під аркою нашого дівчачого гуртожитку з оголошень про приїзд цирку хтось  склав слово «ЦИНІЗМ». Кожна літера слова – по півметра.  Іду з гуртожитка – читаю, іду в гуртожиток – тоже читаю.

10.10.2010. Треба було вести щоденник. Твій друг не бере телефон. Позавчора я йому сказала. Наприклад, чим сьогодні поганий день. Коли ти, Володя, мене забереш? Якщо не сьогодні, то – ніколи. Три рази ти мені розбивав голову…А на Аліну не підняв руки. Ставив із своїми співробітниками на «Соті» «маленькую девочку…», не поцілував і не обняв, а пішов в «дом чужой».  Для чого тоді це все?

17.10.2010. 9.06. Колишній начальник Пустовгар О.М. запросив допомагати на виборах у штабі обласної організації партії «За Україну!», яку він очолював. Його десь через рік після мого звільнення тоже «попросили» з управління. Залізла в інтернет. Зробила список пісень, які були в «Золотому грамофоні» на «Рускому радіо» з 22.04.2007 по 03.09.2010. Скоріш за все список пісень українського варіанту «Золотого грамофону» відрізняється. Наприклад, у січні 2007 на «Рускому радіо України» звучить пісня «Лучший мой подарочек – это ты». В російському «Золотому грамофоні», як і багатьох інших пісень, що звучали на «Рускому радіо України» її немає. Є також пісні, які були на «Рускому радіо», і не звучали на «Рускому радіо України». А є такі, які звучали на обох.  Товстим курсивом я виділила пісні, які стосуються описаної ситуації 100%, тоншим – просто підходять під дану ситуацію як, в принципі, підходять і під мільйон аналогічних ситуацій.

22.04.07. 1.Терлеева Елена «Солнце» ;2.Максим «Знаешь ли ты»; 3. Меладзе Валерий «Сахара не надо»; 4. Билан Дима «Время-река»; 5. Агурбаш  Анжелика «Я буду жить для тебя»; 6. Лепс Григорий и Аллегрова Ирина «Я тебе не верю»; 7. Бьянка «Несчастливая любовь»; 8. Виагра «Цветок и нож»; 9. Город 312 «Девочка, которая хотела счастья»; 10. Ротару София «Сердце ты моё»; 11. Басков Николай «Тебе одной»; 12. Дайнеко Вика «Фильм не о любви»; 13. Чай вдвоем «Москва слезам не верит»; 14.         Мистер Кредо «Мимоза»; 15. TOKIO «Когда ты плачешь»; 16. Яковлев  Александр «Знаешь»; 17. Пугачёва Алла и Киркоров Филипп «Холодно в городе»; 18. Билан Дима «Невозможное возможно»; 19. Дискотека Авария и Фриске Жанна «Малинки»; 20. Фабрика «Зажигают огоньки».

 

Виникла думка: І ТИ ХОЧЕШ ОБІСРАТИ ЛЮДИНУ, ЯКА ХОЧ ЩОСЬ ЗРОБИЛА ДЛЯ ТЕБЕ У ЦЬОМУ ЖИТТІ? Ні чи так? Я не думаю, що від правди йому стане гірше, хоч брехня влаштовує багатьох.  Особливо рідню Аліни Романчук. Робоче місце моєї коханої людини, після аспірантури – біля відер, у куточку. Моє після двох вищих НЗ – на касі у «Сільпо». І це продюсер Олексія Потапенка (Потапа) (одного із виконавців пісень про нас) Ірина Горова мені сказала: «Пошли его нахуй». Риторичне питання, якщо герой «Руского радіо України» живе в «доме чужом» і не має не тільки власного житла, але й нормального робочого місця, то значить героя погероїли і «послали». Про таку як я «маленькую девочку», тема щитай закрита. І хай хто скаже, що справа тільки у відсутності почуттів, а не у відсутності місця, куди можна повератись. Я добре пам’ятаю, як у відповідь на мою смс, як я вже переселилась у гуртожиток на Пушкіна, в ефірі «Руского радіо України» прозвучав коментар: «Було б куди повертатися». А як же в розрізі цього сприймати коментар, який звучав в ефірі цієї ж радіостанції в період моєї роботи оператором в ДПІ м. Полтави про те, що «не думайте, що «Руске радіо» поставить, ще одну пісню, щоб було «веселіше»… але й чоловік прийде…». Де ж він мій чоловік застряв, що іде так довго?.. Ні один день не повернеться. Дні ідуть, а кохана людина живе в «чужому домі», а мені скоро буде пізно народжувати дітей. Для чого мені така «романтика»? Хіба відсутність житла заважає нормальному ставленню чи можливості дзвонити і спілкуватись? Так би мовити давати надію напряму, а не через когось. НАПЛЮВАЛИ В ДУШУ, ЩО РОБИТИ МУШУ?

06.05.07. 1. Максим «Знаешь ли ты»; 2. Лепс Григорий и Аллегров, Ирина «Я тебе не верю»; 3. Терлеева Елена «Солнце»; 4. Агурбаш Анжелика «Я буду жить для тебя»; 5. Басков Николай «Тебе одной»; 6. Дайнеко Вика «Фильм не о любви»; 7. Билан Дима «Время-река»; 8. Меладзе Валерий «Сахара не надо»; 9.  Виагра «Цветок и нож»; 10. Ротару София «Сердце ты моё»; 11. Чай вдвоем «Москва слезам не верит»; 12.          Фабрика «Зажигают огоньки»; 13. Бьянка «Несчастливая любовь»; 14. Город 312 «Девочка, которая хотела счастья»; 15. Яковлев Александр «Знаешь»; 16. Трофимов Сергей «Московская песня»; 17. Мистер Кредо «Мимоза»; 18. Пугачёва Алла и Киркоров Филипп «Холодно в городе»; 19. TOKIO «Когда ты плачешь»; 20. Иракли «Ну и что».                           

03.06.07. 1. Максим «Знаешь ли ты»;  2. Фабрика «Зажигают огоньки»; 3. Дайнеко Вика «Фильм не о любви»; 4. Трофимов Сергей «Московская песня»; 5. Терлеева Елена «Солнце»; 6. Агурбаш Анжелика «Я буду жить для тебя»; 7. Лепс Григорий и Аллегрова  Ирина «Я тебе не верю»; 8. Ротару София «Сердце ты моё»; 9. Город 312 «Девочка, которая хотела счастья»; 10. Гагарина Полина «Не прощу»; 11. Басков Николай «Тебе одной»; 12. Яковлев Александр «Знаешь»; 13. Согдиана «Синее небо»; 14.  Чили «Сердце»; 15. Меладзе Валерий «Сахара не надо»; 16. Иракли «Ну и что»;            17. Билан Дима «Время-река»;  18. Валерия «Мы вместе»; 19. Колдун Дмитрий «Дай мне силу»; 20.Виагра «Цветок и нож».

Я ще жила в гуртожитку на Браїлках і слухала прийомнік на телевізорі. В ефірі «Руского радіо України» звучала пісня «Сто песен о любви».

Ішла до Орла від «Айкона». В паркові чула пісню Савічевої Юлі: «…и никак, а я любила тебя, дурак». Згадала, що недавно назвала тебе дураком. Конєшно це може бути совпадєніє? Совпадєніє, але не тоді, коли простежується закономірність і про це говорять оточуючі.

1.07.07. 1. Согдиана «Синее небо»; 2. Фабрика «Зажигают огоньки»; 3. Колдун Дмитрий «Дай мне силу»; 4. Дайнеко Вика «Фильм не о любви» ; 5. Трофимов Сергей «Московская песня»; 6. Максим «Знаешь ли ты»; 7. Валерия «Мы вместе»; 8. Гагарина Полина «Не прощу»; 9. Чили «Сердце»; 10. Лепс Григорий и Аллегрова  Ирина «Я тебе не верю»; 11.Serebro «Песня №1»; 12. Меладзе Валерий «Сахара не надо»; 13. Ротару София «Сердце ты моё»; 14.Терлеева Елена «Солнце»; 15. Савичева Юля «Никак» ; 16. Агурбаш Анжелика «Я буду жить для тебя»; 17. A’Studio «Бегу к тебе»; 18. Яковлев Александр «Знаешь»; 19. Город 312 «Девочка, которая хотела счастья» ; 20. Мазаев Сергей и Ветлицкая Наталья «Два Острова».

05.08.07. 1.Трофимов Сергей «Московская песня»; 2. Фабрика «Зажигают огоньки»; 3. Аня Ангел «А ты меня любишь? Ага!» ; 4. Согдиана

«Синее небо»; 5. Савичева Юля «Никак»; 6. Serebro «Песня №1»; 7. Дайнеко  Вика «Фильм не о любви»; 8. Гагарина Полина «Не прощу»; 9. Колдун Дмитрий «Дай мне силу»; 10. Задорожная Настя «Буду»; 11. Чили «Сердце»; 12. Киркоров  Филипп «Сердце в 1000 свечей»; 13. Повалий Таисия «За тобой»; 14. Басков Николай «Тебе одной»; 15. Билан Дима «Номер один фэн»; 16. Валерия «Мы вместе»; 17. Ротару София «Сердце ты моё»; 18. Елка «Мальчик-красавчик»; 19. Лепс Григорий и Аллегрова Ирина «Я тебе не верю»; 20. Винтаж «Мама Миа».

На «Рускому радіо України» звучала пісня групи «Дискотека Аварія» «Серенада»: «Доверся завтрашнему дню, когда тебе я позвоню…». Ти мені цього літа сказав, як ми їхали у кільцевому:  «Завтра візьму».

02.09.07. 1. Билан Дима «Номер один фэн»; 2. Фабрика «Зажигают огоньки»; 3. Трофимов Сергей «Московская песня»; 4. Максим «Ветром стать»; 5. Колдун Дмитрий «Дай мне силу»; 6. Согдиана «Синее небо»; 7. Задорожная Настя «Буду»; 8. Аня Ангел «А ты меня любишь? Ага!»;  9. Гагарина Полина «Не прощу»; 10. Киркоров Филипп «Сердце в 1000 свечей»; 11. Савичева Юля«Никак»; 12. Serebro «Песня №1»; 13. «Две дороги, два пути»; 14. Елка «Мальчик-красавчик»; 15. Валерия «Мы вместе»; 16. Гости из будущего «Самый любимый враг»; 17.  Басков Николай «Тебе одной»; 18. Чили «Сердце»; 19. Tокио «Мы будем вместе»; 20.          Дайнеко Вика «Фильм не о любви».

На «Рускому радіо України» 17.09.2007 в прямому ефірі звучить пісня «Не надо», паралельно їй – пісня зі словами «в твоих голубых глазах… я нашел свою мелодию любви… я вновь позову тебя».

Роман Трахтенберг коментував, царство йому небесне, «пришла как собака. Я тебя люблю. Уйдешь – слава Богу. Не дай Бог останешся…»; «…Все плюються, а ничего сделать не могут…».

У середині жовтня (як мене виселили з гуртожитку на Браїлках) – пісня «Две остановки» Наталії Валевської.

05.10.07. 1. Максим «Ветром стать»; 2.         Задорожная Настя «Буду»; 3. Трофимов Сергей «Московская песня»; 4. Билан Дима «Номер один фэн»; 5. Tокио «Мы будем вместе»; 6. Потап и Настя «Не пара»; 7. Аня Ангел «А ты меня любишь? Ага!»; 8. Согдиана «Синее Небо»; 9. Колдун Дмитрий «Дай мне силу»; 10. «Две дороги, два пути»; 11. Цой Анита «Небо»; 12. Фриске Жанна «Я была»; 13. Савичева Юля «Никак»; 14. Ротару София «Я назову планету»; 15. Валерия «Мы вместе»; 16. Гости из будущего «Самый любимый враг»; 17. Елка «Мальчик-красавчик»; 18. Гагарина Полина «Не прощу»; 19. Serebro «Песня №1»; 20. Киркоров Филипп «Сердце в 1000 свечей».                         

Виникло питання: хіба можна красивими піснями замінити кохану людину? Відповідь – ні.

02.11.07. 1. Потап и Настя «Не пара»;  2. Максим «Ветром стать»;  3. Задорожная Настя «Буду»; 4. Цой Анита «Небо»; 5. Билан Дима «Номер один фэн»; 6. Ротару София «Я назову планету»; 7.         Фриске Жанна «Я была»; 8. Согдиана «Синее Небо»; 9. «Две дороги, два пути»; 10. Гости из будущего «Самый любимый враг»; 11. Трофимов Сергей «Московская песня»;  12. Колдун Дмитрий «Дай мне силу»; 13. Serebro «Дыши»; 14. Савичева Юля «Никак»; 15. Отрадная Женя «Уходи»; 16. Виагра «Поцелуи»; 17. Tокио «Мы будем вместе»; 18. Киркоров Филипп «Сердце в 1000 свечей»; 19. Гагарина Полина «Не прощу»; 20. Басков Николай и Кадышева Надежда «Вхожу в Любовь».

07.12.07. 1. Максим «Мой рай»; 2. Отрадная Женя «Уходи»; 3. Виагра «Поцелуи»; 4. Потап и Настя «Не пара»; 5. Serebro «Дыши»; 6. Колдун Дмитрий «Я для тебя»; 7.  Басков Николай и Кадышева Надежда «Вхожу в любовь»; 8. Согдиана «Ветер догнать»; 9. Соколовский  Влад «Ближе»; 10. Цой Анита «Небо»; 11. Ротару София «Я назову планету»; 12. Валерия «Разрушить любовь»; 13. Задорожная Настя «Буду»; 14. Гости из будущего «Самый любимый враг»; 15. Фриске Жанна «Я была»; 16. Потап и Настя «Крепкие орешки»; 17. Верона «Шаг за шагом»; 18. ДДТ «Новая жизнь»; 19. Билан Дима «Номер один фэн»; 20. «Две дороги, два пути».

11.01.08. 1. Максим «Знаешь ли ты»; 2. Дискотека Авария и Фриске Жанна «Малинки»; 3. Билан Дима «Невозможное возможно»; 4. Агурбаш Анжелика «Я буду жить для тебя»; 5. Фабрика «Зажигают огоньки»; 6. Трофимов Сергей «Московская песня»; 7.  Согдиана «Синее небо». 8. Лепс Григорий и Аллегрова Ирина «Я тебе не верю»; 9. Виагра «Цветок и нож»; 10.  Терлеева Елена «Солнце»; 11. Савичева Юля «Никак»; 12. Задорожная Настя «Буду»; 13. Колдун Дмитрий «Дай мне силу»; 14. A’Studio «Еще люблю»; 15. Челси «Самая любимая»; 16. Валерия «Мы вместе»; 17. Дайнеко Вика «Фильм не о любви»; 18. Киркоров Филипп «Сердце в 1000 свечей»; 19. Город 312 «Девочка, которая хотела счастья»; 20. Меладзе Валерий «Сахара не надо».

01.02.08. 1. Отрадная Женя «Уходи»; 2. Максим «Мой рай»; 3. Стас Пьеха и Григорий Лепс «Она не твоя» (пісня могла бути, наприклад, про Лесю Руденко); 4. Бис «Твой или ничей»; 5. Билан Дима «Горе-зима»; 6. Согдиана «Ветер догнать»; 7. Соколовский Влад «Ближе»; 8. Потап и Настя «Крепкие орешки»; 9. Лолита «Ориентация север»; 10. Терлеева Елена «Люби меня»; 11. Верона «Шаг за шагом»; 12. Serebro «Дыши»; 13. Евро «Ах, если бы»; 14. Виагра «Поцелуи»; 15. Ротару София «Я назову планету»; 16. Валерия «Разрушить любовь»; 17. Басков Николай и Кадышева Надежда «Вхожу в любовь»; 18. Колдун Дмитрий «Я для тебя»; 19. ДДТ «Новая жизнь»; 20. Трофимов Сергей «Город Сочи».

04.04.08. 1. Ротару София «Я назову планету»; 2. Лолита «Ориентация север»; 3. Трофимов Сергей «Город Сочи»; 4.      Quest Pistols «Я устал»; 5. Стас Пьеха и Григорий Лепс «Она не твоя». 6. Банд’Эрос «Манхэттен»; 7. Согдиана «Ветер догнать»; 8.  Бис «Твой или ничей»; 9. Терлеева Елена «Люби Меня»; 10. LAVA/Лава «Вова» (Пісня можливо присвячена коханій людині – Володимиру, який замовив для закоханої радіостанцію?); 11. Яковлев Александр «Не уходи»; 12. Максим «Научусь летать»; 13. Отрадная Женя «Уходи»; 14. Билан Дима «Горе-зима»; 15. Соколовский Влад «Ближе»; 16. Serebro «Опиум»; 17. Анегин Евгений «Луна»; 18. Пугачева Алла и Орбакайте Кристина «Метель»; 19. Павлик Виктор «Город зеленого цвета»; 20. Валерия «Разрушить любовь».                              

02.05.08. 1. LAVA/Лава «Вова» ; 2. Павлик Виктор «Город зеленого цвета»; 3. Банд’Эрос «Манхэттен»; 4. Serebro «Опиум»; 5. Максим «Научусь летать»; 6. Ротару София «Я назову планету»; 7.  Лолита «Ориентация север»; 8. Quest Pistols «Я устал»; 9. Uma Тurman и Patricia Kaas «Не позвонишь»; 10. Яковлев Александр «Не уходи»; 11. Анегин Евгений «Луна»; 12. Стас Пьеха и Григорий Лепс «Она не твоя» ; 13.Валерия «Человек дождя»; 14. Трофимов  Сергей «Город Сочи»; 15. Терлеева Елена; 16. «Люби меня»; 17. Ильинская Виктория «Задержи»; 18. Свиридова Алена «Пока»; 19. Пугачева Алла «Ты там, а я там»; 20. Бис «Твой или ничей»; 21. Билан Дима «Горе-зима».

04.07.08. 1. Потап и Настя «Почему»  (про мене і мою кохану людину); 2. Дайнеко Вика «Стоп, куда же я иду»; 3. Билан Дима «Все в твоих руках»; 4. Банд’Эрос «Манхэттен»; 5. Павлик Виктор «Город зеленого цвета»; 6. Максим «Научусь летать»; 7. Яковлев Александр «Не уходи»; 8. dj Smash «Moscow never sleeps»; 9. Валерия «Человек дождя»; 10. Инфинити «Где ты»; 11. Анегин Евгений «Луна»; 12. Quest Pistols «Я устал»; 13. Агутин Леонид «Не уходи далеко»; 14. Челси «Лети»; 15. Лолита «Ориентация север»; 16. Свиридова Алена «Пока»; 17.  Меладзе Валерий «Параллельные»; 18. Лорак Ани «С неба в небо»; 19. Ильинская Виктория «Задержи»; 20. Uma Тurman и Patricia Kaas «Не позвонишь».

«Желанья сбудутся» Н.Валевская (їхала в жовтому автобусі до тебе на 23 вересня, слухала цю пісню і дивувалась своєму «щастю», а оказується нада було відразу запитати у продюсера і чоловіка Валевської Володимира Пригладя, щоб почути – «не примеряйте на себя»).

08.08.08. 1. Инфинити «Где ты»; 2. Потап и Настя «Почему»; 3. Глюкоза «Танцуй, Россия!»; 4. dj Smash «Я люблю тебя Москва»; 5. Дайнеко Вика «Стоп, куда же я иду»; 6. Билан Дима «Все в твоих руках»; 7. Киркоров Филипп «Галки» (Кіркоров співає про Галкіна); 8. Челси «Лети»; 9. Меладзе Валерий «Параллельные»; 10. Валерия «Человек дождя»; 11. Банд’Эрос «Манхэттен»; 12. Леонтьев Валерий «Голуби»; 13. Анегин Евгений «Луна»; 14.  Яковлев Александр «Не уходи»; 15. Агутин Леонид «Не уходи далеко»; 16. Максим «Научусь летать»; 17. Uma Тurman и Patricia Kaas «Не позвонишь»; 18. Свиридова Алена «Пока»; 19. Винтаж и Елена Корикова «Плохая девочка»; 20. Моральный Кодекс «Где ты».

05.09.08 1. Потап и Настя «Почему»; 2. Инфинити «Где ты»; 3. Винтаж и Елена Корикова «Плохая девочка»; 4. Леонтьев  Валерий «Голуби»; 5. dj Smash «Moscow never sleeps»; 6. Ротару София «Не уходи»; 7.  Киркоров Филипп «Галки»; 8. Т9 «Ода нашей любви»; 9. Меладзе Валерий «Параллельные»; 10. Колдун Дмитрий «Царевна»; 11. Билан Дима «Все в твоих руках»; 12. Подиум «Прости, я улетаю»; 13.  Дайнеко Вика «Стоп, куда же я иду»; 14. Моральный Кодекс «Где ты»; 15. Город 312 «Невидимка»; 16. Челси «Лети»; 17. Трофимов Сергей «Не покидай меня»; 18. Агутин Леонид «Не уходи далеко»; 19. Света «Сердце мое»; 20. Пьеха Стас «На ладони линия».

03.10.08. 1. Т9 «Ода нашей любви»; 2. Ротару  София «Не уходи»; 3. Света «Сердце мое»; 4. Трофимов Сергей «Не покидай меня»; 5. Пьеха Стас «На ладони линия»; 6. Инфинити «Где ты»; 7. Винтаж и Елена Корикова «Плохая девочка»; 8. Потап и Настя «Почему»; 9.Подиум «Прости, я улетаю»; 10. Колдун Дмитрий «Царевна»; 11. Леонтьев Валерий «Голуби»; 12. Моральный Кодекс «Где ты»; 13. Челси «Лети»; 14. dj Smash «Moscow never sleeps»; 15.     Билан Дима «Все в твоих руках»; 16. Город 312 «Невидимка»; 17. Меладзе Валерий «Параллельные»; 18. Агутин Леонид «Не уходи далеко» (не ушла ж далеко – взяли годтини читати в училище, недалеко від магазину, в якому ти ремонтірував телефони); 19. Бис «Катя»; 20. Дайнеко Вика «Стоп, куда же я иду».             07.11.08. 1. Света «Сердце мое»; 2. Т9 «Ода нашей любви»; 3. Трофимов Сергей «Не покидай меня»; 4. Ротару София «Не уходи»; 5. Пьеха Стас «На ладони линия»; 6. Меладзе Валерий «Вопреки»; 7.  Потап и Настя «Почему»; 8. Максим «Лучшая ночь»; 9. Бис «Катя»; 10. Леонтьев Валерий «Голуби»;  11.Аня Ангел «Простая Девчонка»; 12.Моральный Кодекс «Где ты»; 13. Инфинити «Где ты»; 14. Бумбокс «Вахтерам»; 15. Винтаж и Елена Корикова «Плохая девочка»; 16. Колдун Дмитрий «Царевна»; 17. Челси «Лети»; 18. Подиум «Прости, я улетаю»; 19. dj Smash «Moscow never sleeps»; 20. Билан Дима «Все в твоих руках».

05.12.08. 1. Бумбокс «Вахтерам»; 2. Меладзе Валерий «Вопреки»; 3. Максим «Лучшая ночь»; 4. Винтаж «Одиночество любви»; 5. Света «Сердце мое»; 6.Ротару София «Не уходи»; 7. Трофимов Сергей «Не покидай меня»; 8. Т9 «Ода нашей любви»; 9. Любэ «Мой адмирал»; 10. Пьеха Стас «На ладони линия»; 11. Н. Подольская, А. Варум, Л. Агутин, В. Пресняков «Быть частью твоего»; 12. Леонтьев Валерий «Голуби»; 13. Моральный Кодекс «Где ты»; 14. A’Studio/Отпетые мошенники «Сердцем к сердцу»; 15. dj Smash «Волна»; 16. Аня Ангел «Простая девчонка»; 17.  Лепс Григорий и Слава «Не жди меня»; 18. Колдун Дмитрий «Царевна»; 19. Банд’Эрос «Адьос»; 20. Инфинити «Где ты».

«От любви я худею» А. свиридова, С. Галибин (…а когда нальет – обязательно дает…). Ще коментували, що їхня пісня попала в 20 в «Золотому грамофоні». Перша з кінця. На «Рускому радіо України». Ти якраз в цей період через Сашка Ромахіна замовив мені “Хенесі”… Хто ж тобі мене заважав брати?..

16.01.09. 1. Максим «Лучшая Ночь»; 2. dj Smash «Волна»; 3.Бумбокс «Вахтерам»; 4. Serebro «Скажи, не молчи»; 5.         Любэ «Мой адмирал»; 6. Винтаж «Одиночество любви»; 7. Банд’Эрос «Адьос»; 8. Меладзе Валерий «Вопреки»; 9. Сюткин Валерий «Маршрутка»; 10. Гости из будущого «За звездой»; 11. Лепс Григорий и Слава «Не жди меня»; 12. Ротару София «Не уходи»; 13. Маликов Дмитрий «Моя, моя»; 14.          Света «Сердце мое»; 15. Трофимов Сергей «Не покидай меня»; 16. Пьеха Стас «На ладони линия»;  17. A’Studio/Отпетые мошенники «Сердцем к сердцу»; 18. Т9 «Ода нашей любви»; 19. Лорак  Ани «Солнце»; 20. Майданов Денис «Вечная любовь».

06.02.09. 1. Максим «Лучшая ночь»; 2. Serebro «Скажи, не молчи»; 3. Бумбокс «Вахтерам»; 4. Лорак Ани «Солнце»; 5. Любэ «Мой адмирал»; 6. Гости из будущего «За звездой»; 7. Банд’Эрос «Адьос»; 8. Сюткин Валерий «Маршрутка»; 9. Майданов Денис «Вечная Любовь»; 10.  dj Smash «Волна»; 11. Пьеха Стас «Только с тобой»; 12. Винтаж «Одиночество любви»; 13. Маликов Дмитрий «Моя, моя»; 14. Седокова Анна «Привыкаю»; 15. Света «Сердце мое»; 16. Меладзе Валери «Вопреки»; 17.       Непара «Милая» (Пісня про Романчук Аліну і Нестеренка Володимира. Чула хтось із людей казав на Нєстєрова: «реабілітувався»); 18. Лепс Григорий и Слава «Не жди меня»; 19. Орбакайте Кристина «Москва – Санкт-Петербург»; 20. A’Studio/Отпетые мошенники «Сердцем к сердцу».

06.03.09. 1.Майданов Денис «Вечная любовь»; 2. Непара «Милая»; 3. Лорак Ани «Солнце»; 4. Винтаж «Одиночество любви»; 5. Serebro «Скажи, не молчи»; 6. Седокова Анна «Привыкаю»; 7. Гости из будущего «За звездой»; 8. Максим «Лучшая ночь»; 9.          Пьеха Стас «Только с тобой»; 10. Инфинити «Я не боюсь»; 11. Танцы Минус «Оно»; 12. Света «Сердце мое»; 13. Бумбокс «Вахтерам»; 14.           Орбакайте Кристина «Москва – Санкт-Петербург»; 15. Зара «Для неё»; 16. Банд’Эрос «Адьос»; 17. Павла «Не успела»; 18. Сюткин Валерий «Маршрутка»; 19. dj Smash «Москва ждет февраль»; 20. Меладзе Валерий «Вопреки».

01.05.09. 1. Киркоров Филипп «Просто подари»; 2.        Зара «Для неё»; 3. Непара «Милая» ; 4. DJ Piligrim «Ты меня забудь»; 5. Майданов Денис «Вечная любовь»; 6. Quest Pistols «Белая стрекоза любви»; 7. dj Smash «Москва ждет февраль»; 8. Сенчукова  Наталья «Служебный роман»; 9. Валерия «Никто как ты»; 10. Виа Гра «Антигейша»; 11. Лорак  Ани «Солнце»; 12. Инфинити «Я не боюсь»; 13. Ротару София «Я решила сама»; 14. Serebro «Скажи, не молчи»; 15. Сюткин Валерий «Маршрутка»; 16. Танцы Минус «Оно»; 17. Нюша/NYUSHA «Вою на луну»; 18. Гости из будущего «За звездой»; 19. Максим «Не отдам» (Пісня про Романчук Аліну, Тимошенко Людмилу і Нестеренка Володимира); 20. Лепс Григорий «Я тебя не люблю» (Пісня про Нестеренка Володимира і Тимошенко Людмилу).

05.06.09. 1. DJ Piligrim «Ты меня забудь»; 2. Максим «Не отдам»; 3. Зара «Для неё»; 4. Виагра «Антигейша»; 5. Сенчукова Наталья «Служебный роман»; 6. Киркоров  Филипп «Просто подари»; 7. Лепс Григорий «Я тебя не люблю»; 8. Quest Pistols «Белая стрекоза любви»; 9. Майданов Денис «Вечная любовь»; 10. Винтаж «Ева»; 11. Любэ «Верка»; 12. Непара «Милая» (щира любов співає мовчки?…); 13. Билан Дима «Lady»; 14. Ротару София «Я решила сама»; 15. Михайлов Стас «Между небом и землей»; 16. A’Studio «Так же как все»; 17. Инфинити «Я не боюсь»; 18. Бьянка «За тобой»; 19. Танцы Минус «Оно»; 20. Валерия «Никто как ты».

03.07.09. 1.Винтаж «Ева»; 2. DJ Piligrim «Ты меня забудь»; 3. Лепс Григорий «Я тебя не люблю»; 4. Максим «Не отдам»; 5. A’Studio «Так же как все»; 6.          Бьянка «За тобой»; 7. Сенчукова Наталья «Служебный роман»; 8. Зара «Для неё»; 9. Киркоров Филипп «Просто подари»; 10. Виагра «Антигейша»; 11. Михайлов Стас «Между небом и землей»; 12. Quest Pistols «Белая стрекоза любви»; 13.Ротару София «Я решила сама»; 14. Билан Дима «Lady»; 15. Любэ «Верка»; 16. Лорак Ани «Солнце»; 17.          Отрадная Женя «Одинокое сердце»; 18. Валерия «Никто как ты»; 19. Майданов Денис «Вечная любовь»; 20. Банд’Эрос «Полосы».

07.08.09. 1. Максим «Не отдам» (Аліна Романчук їбе мого любимого Володимира, будь проклята її сибірська пизда, а він ходить на роботу і аж світиться весь і сниться мені); 2. Лепс Григорий «Я тебя не люблю»; 3. Михайлов Стас «Между небом и землей»; 4. Лель Катя «Сделай шаг»; 5. Винтаж «Ева»; 6. Фриске Жанна «Портофино»; 7. Любэ «Верка»; 8. A’Studio «Так же как все»; 9. Жасмин «Ночь»; 10. Киркоров  Филипп «Просто Подари»; 11. Бьянка«За тобой»; 12. Ваенга Елена «Курю»; 13.  Пьеха Стас «Я лист»; 14. Зара «Для неё»; 15. Quest Pistols «Белая стрекоза любви»; 16. Трофимов Сергей «Город в пробках»; 17. Слава «Крик души моей»; 18. Сенчукова Наталья «Служебный роман»; 19. Виагра «Антигейша»; 20. Лолита «Расскажи, как».

04.09.09. 1. Пьеха Стас «Я лист»; 2. Ваенга Елена «Курю»; 3. Трофимов Сергей «Город в пробках»; 4. Михайлов Стас «Между небом и землей»; 5. Дискотека Авария «Модный танец Арам-Зам-Зам»; 6. Расторгуев Николай/Безруков Сергей/Дюжев Дмитрий «А заря»; 7. Слава «Крик души моей»; 8. Максим «Не отдам»; 9. Лолита «Расскажи, как»; 10. Винтаж «Ева»; 11.Лепс Григорий «Я тебя не люблю»; 12. Потап и Настя «Не люби мне мозги» (пісня про Нестеренка Володимира і Тимошенко Людмилу); 13. Билан Дима «Больно»; 14. Лель Катя «Сделай шаг»; 15. Сенчукова Наталья «Служебный роман»; 16. Жасмин «Ночь»; 17. Максим «На радиоволнах» (Пісня про Нестеренка Володимира і Тимошенко Людмилу, співачка укусила і лизнула); 18. A’Studio «Так же как все»; 19. Буланова Татьяна «Бесконечная история»; 20. Iка «Держи меня за руку».

02.10.09. 1. Максим «На радиоволнах»; 2. Расторгуев Николай/Безруков Сергей/Дюжев  Дмитрий «А заря»; 3. Билан Дима «Больно»; 4. Пьеха Стас «Я лист»; 5. Ваенга  Елена «Курю»; 6. Басков Николай / Федорова Оксана «Права любовь»; 7. Потап и Настя «Не люби мне мозги» ( ще як робив на “Айконі” якось казав мені: “…чого ти приходиш до мене на роботу – їбеш мені мозги…”, смс писав: “сотри мой номер и не еби мне больше мозги”…); 8. Панайотов Александр «Формула любви»; 9. Трофимов Сергей «Город в пробках»; 10.     Дискотека Авария «Модный танец Арам-Зам-Зам»; 11. Лолита «Расскажи, как»; 12. Михайлов Стас «Между небом и землей»; 13. Лепс Григорий «Я тебя не люблю»; 14. Согдиана «На восток от Эдема»; 15.23:45 & Sivesta «Я буду твоей малышкой»; 16. Слава «Крик души моей»; 17. Вельвет «Прости»; 18. Агутин Леонид «Ты не знаешь»; 19. Максим «Не отдам» ; 20. Винтаж «Ева».

06.11.09. 1. Максим «На радиоволнах» ; 2. Басков Николай  и Федорова Оксана «Права любовь»; 3. 23:45 & Sivesta «Я буду твоей малышкой»; 4. Согдиана «На восток от Эдема»; 5. Расторгуев Николай, Безруков Сергей, Дюжев Дмитрий «А заря»; 6. Градусы «Режиссер»; 7. Пьеха Стас «Я лист»; 8. Майданов Денис «Я возвращаюсь домой»; 9. Чай вдвоем «Просто друг»; 10. Вельвет «Прости»; 11. Дискотека Авария «Модный танец Арам-Зам-Зам»; 12. Панайотов Александр «Формула любви»; 13. Потап и Настя «Не люби мне мозги»; 14. Жасмин «Виновата»; 15. Лолита «Расскажи, как»; 16. Трофимов Сергей «Город в пробках»; 17. Фриске Жанна «А на море белый песок»; 18. Ваенга Елена «Курю»; 19. Слава «Крик души моей»; 20. Лепс Григорий «Я тебя не люблю».

04.12.09. 1. 23:45 & 5Sivesta «Я буду твоей малышкой»; 2. Градусы «Режиссер»; 3. Согдиана «На восток от Эдема»; 4. Фриске Жанна «А на море белый песок»; 5. Максим «На радиоволнах»; 6. Жасмин «Виновата»; 7. Чай вдвоем «Просто друг»; 8. Басков Николай и Федорова Оксана «Права любовь»; 9. Шульжевский Эд «Она и он»; 10. Вельвет «Прости»; 11. Горячий шоколад «Береги»;  12. Расторгуев Николай, Безруков Сергей, Дюжев Дмитрий «А заря»; 13. Лель Катя «Хотела любить»; 14. Лепс Григорий «Уходи красиво» (пісня про Нестеренка Володимира і Тимошенко Людмилу); 15.Пьеха Стас «Я лист»; 16. Панайотов Александр «Формула любви»; 17.Трофимов Сергей «Город в пробках»; 18. Майданов Денис «Я возвращаюсь домой»; 19. Слава «Крик души моей»; 20. Ваенга Елена «Курю»;

15.01.10. 1. Горячий шоколад «Береги»; 2. Фриске Жанна «А на море белый песок»; 3. 23:45 & Sivesta «Я буду твоей малышкой»; 4. Лепс Григорий «Уходи красиво»; 5. Градусы «Режиссер»; 6. Чай вдвоем «Просто друг»; 7.  Басков Николай, Федорова Оксана «Права любовь»; 8. Чумаков Алексей «Тут и там»; 9. Вельвеt «Прости»; 10. Отрадная Женя «Оревуар»; 11. Согдиана «На восток от Эдема»; 12. Шульжевский Эд «Она и он»; 13. Жасмин «Виновата»; 14. Колдун Дмитрий «Звезда»; 15. Звери «Говори»; 16. Есенина Елена «Одиссей и Пенелопа»; 17. Максим «На радиоволнах»; 18. Слава «Крик души моей»; 19. Казаченко Вадим «Ты со мной была»; 20. Валерия «Капелькою».                            

05.02.10. 1. 23:45 & Sivesta «Я буду твоей малышкой»; 2. Вельвет «Прости»; 3. Горячий шоколад «Береги»; 4.Фриске Жанна «А на море белый песок»; 5. Колдун Дмитрий «Звезда»; 6. Градусы «Режиссер»; 7. Есенина Елена «Одиссей и Пенелопа»; 8. Отрадная Женя «Оревуар»; 9. Звери «Говори»; 10. Чай вдвоем «Просто друг»; 11. Валерия «Капелькою»; 12. Лорак  Ани «С первого взгляда»; 13. Инфинити «Замечталась»; 14. Лепс Григорий «Уходи Красиво»; 15. Чумаков Алексей «Тут и там»; 16. Зара «Недолюбила»; 17. Басков Николай, Федорова Оксана «Права любовь»; 18. Аллегрова Ирина «Не обернусь»; 19. Согдиана «На восток от Эдема»; 20. Фомин Митя «Вот и всё».

05.03.10. 1. Валерия «Капелькою»; 2. Фриске Жанна «А на море белый песок»; 3. Горячий шоколад «Береги»; 4. Инфинити «Замечталась»; 5. Лорак Ани «С первого взгляда»; 6. 23:45 & Sivesta «Я буду твоей малышкой»; 7. Есенина Елена «Одиссей и Пенелопа»; 8. Фомин Митя «Вот и всё»; 9. Лепс Григорий «Уходи красиво»; 10. Зара «Недолюбила»; 11.      Вельвет «Прости»; 12. Аслан и Марина «Где ты?»; 13. Чай вдвоем «Просто друг»; 14. Колдун Дмитрий «Звезда»; 15. Винтаж «Victoria»; 16. Аллегрова Ирина «Не обернусь»; 17. Любэ «Все опять начинается»; 18. Градусы «Режиссер»; 19. Ева Польна «Парни не плачут»; 20. Рыбак Александр «Я не верю в чудеса».

02.04.10. 1. Любэ «Все опять начинается»; 2. Валерия «Капелькою»; 3. Инфинити «Замечталась»; 4. Аллегрова Ирина «Не обернусь»; 5. Фомин Митя «Вот и всё»; 6. Лепс Григорий «Уходи красиво»; 7.Зара «Недолюбила»; 8. Фриске Жанна «А на море белый песок»; 9.Горячий шоколад «Береги»; 10.      Аслан и Марина «Где ты?»; 11. Рыбак Александр «Я не верю в чудеса»; 12. Лорак Ани «С первого взгляда»; 13. Киркоров Филипп «Струны»; 14. Ева Польна «Парни не плачут»; 15. Шура «Или-или»; 16. 23:45 & Sivesta «Я буду твоей малышкой»; 17. Чай вдвоем «Белое платье»; 18. Света «Дорога в аэропорт»; 19. Таисия Повалий и Стас Михайлов «Отпусти»;  20. Ротару София «Капелька любви».

14.05.10. 1. Любэ «Все опять начинается»; 2.Чай вдвоем «Белое платье»; 3. Зара «Недолюбила»; 4. Киркоров  Филипп «Струны»; 5. Аллегрова Ирина «Не обернусь»; 6. Таисия Повалий и Стас Михайлов «Отпусти»; 7. Валерия «Капелькою»; 8. Аслан и Марина «Где ты?»; 9. Фомин Митя «Вот и всё»; 10.         SiveSta «Зачем»; 11. Валерий Меладзе и Григорий Лепс «Обернитесь»; 12. Лорак Ани «С первого взгляда»; 13. 10.10.2010. Треба було вести щоденник. Твій друг не бере телефон. Позавчора я йому сказала. Наприклад, чим сьогодні поганий день. Коли ти, Володя, мене забереш? Якщо не сьогодні, то – ніколи. Три рази ти мені розбивав голову…А на Аліну не підняв руки. Ставив із своїми співробітниками на «Соті» «маленькую девочку…», не поцілував і не обняв, а пішов в «дом чужой».  Для чого тоді це все?Ротару София «Капелька любви»; 14. Павла «Я не забуду»; 15. Инфинити «Замечталась»; 16. Шура «Или-или»; 17. Нюша/NYUSHA «Не перебивай»; 18. Лепс Григорий «Уходи Красиво»; 19. Пьеха Стас «Моя прекрасная леди»; 20. Машина времени «Брошенный Богом мир».

Мабуть перед цією піснею у групи «Машина Времени» була пісня зі словами «…снова увижу небо, которое бесконечно…» – про Нестеренка Володимира і Романчук Аліну. Літом 2009 року Надя Іванова ставила цю пісню в ефірі і коментар був. Спасіба Надя, що попереджала, я коров пасла. Любові моєї не хватило і ума для того, щоб вберегти мою половинку від кобили їбучої. Ця група ще раніше виконала пісню «Папины дочки» (пісня з’явилась в ефірі через якийсь час, після того як я відправила на твій номер мобільного смс: «…зачем ты подарил Ане машинку? Она ведь девочка…Такая она у тебя… папина»… пізніше на «Рускому Радіо України» прослизнула обмовка, що й мамині тоже – взялись «захищати» Аліну, бо дєвочка-студєнтка «робила боляче» дзвінками?..) – про Аню, дочку Нестеренка Володимира, а може й про інших чиїхось дочок. Їхала до тебе в обідню переву з міської податкової на 23 вересня, слухала в міському транспорті цю пісню і дивувалась нахальству, з яким можна залізти в душу і насрать. Ваша душа – безплатний туалет для шоу-бізнеса.                         04.06.10. 1. Таисия Повалий и Стас Михайлов «Отпусти»; 2. Чай вдвоем «Белое Платье»; 3. Киркоров Филипп «Струны»          (може це пісня про твої до мене почуття, кохана людино, тільки чого ж ти не дзвониш, Володєнька? Радіостанцію «заказав», а розвестись не можеш?); 4.Любэ «Все опять начинается»;  5. Валерий Меладзе и Григорий Лепс «Обернитесь»;  6. Лорак Ани «С первого взгляда»; 7. Павла «Я не забуду»; 8. Аллегрова Ирина «Не обернусь»; 9. SiveSta «Зачем»; 10. Машина времени «Брошенный Богом мир» («цікаві» пісні у групи – ті, які не ввійшли в ЗГ); 11. Зара «Недолюбила»; 12. Мазаев Сергей «Моцарт»; 13. Брежнева Вера «Любовь спасет мир»; 14.      Валерия «Капелькою»; 15. Нюша/NYUSHA «Не перебивай»; 16. Фомин Митя «Вот и всё»; 17. 23:45. «Друг без друга»; 18. Майданов Денис «Время-Наркотик»; 19. Аслан и Марина «Где ты?»; 20. Пьеха Стас «Моя прекрасная леди».

02.07.10. 1. Брежнева Вера «Любовь спасет мир»;  2. Машина времени «Брошенный Богом мир»; 3. Киркоров Филипп «Струны» ; 4.Таисия Повалий и Стас Михайлов «Отпусти»; 5. Чай вдвоем «Белое платье»; 6. Майданов Денис «Время-Наркотик»; 7. Слава «Одиночество»; 8. Любэ «Все опять начинается»; 9. Руссо Авраам «Не Моя»; 10. Мазаев Сергей «Моцарт»; 11. Валерий Меладзе и Григорий Лепс «Обернитесь»; 12. Винтаж «Микки»; 13. Пьеха Стас «Моя прекрасная леди»; 14. SiveSta «Зачем»; 15.  Шульжевский Эд «Люби его»; 16. Princessa Avenue «Ирония любви»;17. Хаки «Люби, кого хочешь»; 18. Колдун Дмитрий «В комнате пустой»; 19. 23:45 «Друг без друга»; 20. Аллегрова Ирина «Не обернусь».

06.08.10. 1. Слава «Одиночество» (в пісні є слова «одиночество – сука», про Тимошенко Людмилу); 2.     Брежнева Вера «Любовь Спасет Мир»; 3. Майданов Дениис«Время-Наркотик»; 4. Чай Вдвоем «Белое Платье»; 5. Мазаев Сергей «Моцарт»; 6.      Фомин Митя «Все Будет Хорошо» (пісня для Нестеренка Володимира від представників шоу-бізнеса?); 7.Колдун Дмитрий «В комнате пустой»; 8.Таисия Повалий и Стас Михайлов «Отпусти »; 9. Пьеха Стас «Моя прекрасная леди»; 10. Руссо Авраам «Не моя»; 11. Princessa Avenue «Ирония Любви»; 12. Киркоров Филипп и Нетребко Анна «Любовь,  я слышу голос твой» (перед появою цієї пісні написала смс Кучеру Володимиру зі схожими словами. Яке «співпадіння»); 13. Шульжевский Эд «Люби его»; 14. Ротару София и Газманов Олег «Забирай»; 15.          Киркоров Филипп «Струны»; 16. Трофимов Сергей «Не рассказывай»; 17. Машина времени «Брошенный Богом мир»; 18. Инфинити «Когда уйдешь»; 19. Савичева Юля «Москва – Владивосток»; 20. Инь-Ян «Пофиг» (пісня про Нестеренка Володмира і Тимошенко Людмилу).

03.09.10. 1.  Фомин  Митя «Все будет хорошо»; 2. Слава  «Одиночество»; 3. Киркоров Филипп и Нетребко Анна «Любовь, я слышу голос твой»; 4. Брежнева Вера «Любовь спасет мир»; 5.      Майданов Денис «Время-наркотик»; 6. Трофимов  Сергей «Не рассказывай»; 7.  Ротару София и Газманов Олег «Забирай»; 8. Савичева Юля «Москва – Владивосток»; 9. Чай вдвоем «Белое платье»; 10. Мазаев Сергей «Моцарт»; 11. Колдун Дмитрий «В комнате пустой»; 12. Ева Польна «Не расставаясь»; 13. Serebro «Не время»; 14. Инфинити «Когда уйдешь»; 15. Таисия Повалий и Стас Михайлов «Отпусти»; 16. Ваенга Елена «Аэропорт»; 17. Пьеха Стас «Моя прекрасная леди»; 18. Звери «Любовь одна виновата»; 19.       Иванов Александр «Дождь»; 20. Дискотека Авария «Лето всегда».

08.10.10. 1. Фомин Митя «Все будет хорошо»; 2. Слава «Одиночество» 3. Трофимов Сергей «Не рассказывай»; 4. Савичева Юля «Москва – Владивосток»; 5.  Ваенга Елена «Аэропорт»; 6.  Киркоров Филипп и Нетребко Анна «Любовь, я слышу голос твой»; 7. Брежнева Вера «Любовь спасет мир»; 8. Ева Польна «Не расставаясь»; 9. Меладзе Валерий «Небеса» (пісня для Романчук Аліни?); 10. НЮША/NYUSHA «Выбирать чудо»; 11.Serebro «Не время»; 12. Ротару София и Газманов Олег «Забирай»; 13. Инфинити «Когда уйдешь»; 14. Сердючка «Dolce Gabbana»; 15. A’Studio «Fashion Girl»; 16. Непара «Любовь, которая была»; 17. Винтаж «Роман»; 18. Звери «Любовь одна виновата»;19. Майданов Денис «Время-наркотик»; 20. Мазаев Сергей «Моцарт».

23.10.2010. 18.09. з якогось лівого номера 0954610437 прийшло смс: «Чем занимаешься, друже?». Була в батьків, сиділа в хаті біля вікна біля братового комп’ютера. Це півроку тому у коханої людини народилась друга дитина. Хто це мене рішив під’їбнуть? Опять «друзі»? Набираю цей номер – «абонент зайнятий». Через кілька хвилин оператор повідомляє, що цей номер не обслуговується. Приїхала в Полтаву 19.11.2010. На прохідній в гуртожитку лежить конверт. Якраз сьогодні твій День народження.

19.11.2010. Конверт з Київського відділу ДВС Полтавського МУЮ, 36036, вул Сапіго,6.

/22166    16.11.2010

Надсилаємо на Вашу адресу постанову державного виконавця про відкриття виконавчого провадження від 15.11.2010 для виконання та до відома, винесену на підставі постанова № 567 від 14.06.2010, що видав Київський РВ  ПМУ.

Додаток: постанова — першому адресату до виконання, іншим — до відома.

 

Державний виконавець

Київського ВДВС Полтавського МУЮ                                   Демченко С.П.

т.2-05-28

 

Постанова

про відкриття виконавчого провадження

16.09.2010                                                                      Полтава

Мною, державним виконавцем Київського відділу державної виконавчої служби Полтавського міського управління юстиції Демченко Сніжанною Петрівною, розглянута про примусове виконання:

назва документу: постанова № 567 виданий 14.06.2010

документ видав: Киъвський РВ ПМУ

про: стягнення з Тимошенко Л.Г. штрафу в сумі 51 грн.

Боржник: Тимошенко Л.Г.

адреса: м. Полтава, вул. Пушкіна, 108, кв.14

Стягувач: Держава

документ вступив у законну силу (набрав чинності): 30.06.2010

документ про примусове виконання поданий: 15.11.2010

Керуючись статтями 3,18,20,24 Закону України “Про виконавче провадження”,

постановляю:

1. Відкрити виконавче провадження з виконання:

назва документу: постанова № 567 виданий 14.06.2010

документ видав: Київський РВ ПМУ

про: стягнення з Тимошенко Л.Г. штрафу в сумі 51 грн.

Боржнику виконати постанову до 23.09.10 та надати до відділу документи про сплату боргу (м. Полтава, вул. Сапіго, 6, к. № 5, т.2-05-28)

При невиконанні рішення в наданий для добровільного виконання строк виконати його в примусовому порядку зі стягненням з боржника виконавчого збору та витрат, пов’язаних з провадженням виконавчих дій.

Копію постанови направити сторонам виконавчого провадження та органу або посадовій особі, яка видала документ.

Постанова може бути оскаржена начальнику відповідного відділу державної виконавчої служби або до відповідного суду в 10-денний строк з моменту її одержання.

Сторони виконавчого провадження мають право знайомитися з матеріалами виконавчого провадження, унесеними до Єдиного державного реєстру виконавчих проваджень, за адресою в мережі інтернет htths://trade.informjust.ua

Скільки я не ходила на 23 вересня, як ти мене побив і забрав телефон? Місяців чотири. А це поїхала. Стала біля «Соти». Якісь незнайомі мені мужики прокоментували мій прихід, згадали що в тебе сьогодні День народження. Побачила. Красивий мужчина, в якого все нормально. День хмарний. Чи не однаково: хоч приїжджай, хоч не приїжджай. Від цього нічого не зміниться.

Пішла на Сапіго,6, у виконавчу службу, розбиратись за постанову. Звідти в Полтавське обласне УМВС. Написала оскарження.

22.12.2010.Конверт з УГБ УМВС України в Полтавській області, 36000, м. Полтава, вул. Пушкіна,83. Зміст:

15.12.2010 №12/Т-9/ОП

Повідомляємо, що Ваша заява Управлінням МВС України в Полтавській області розглянута, інформація викладена в ній ретельно перевірена.

Порушень вимог чинного законодавства в діях працівників СДІМ Київського РВ Полтавського МУ УМВС України в Полтавській області не встановлено.

Одночасно роз’яснюю, що надання правової оцінки діям працівників міліції відноситься до компетенції органів прокуратури. У разі незгоди з діями працівників міліції Ви маєте право оскаржити їх в прокуратурі Київського району м. Полтава.

 

З повагою

начальника                                                                                    О.І.Огієнко

 

Вик. Гавловський С.Е.

т.51-75-14

(вх.№Т-28/ОП від 23.11.2010 Гавловський)