Васильєв Віктор

Васільєв Віктор

 

Літо 2008. Половки. Магазин «Сота». Принесла Володимиру ромашки. Васильєв Віктор закричав, що засуне мені їх в одне місце.

Літо 2008. Половки. Біля магазину «Сота». Володимир зібравсь іти з роботи. Я підійшла. Володимир ударив мене в живіт. Віктор вилив мені на голову червоне вино.

Зима 2009. У ДПІ в м. Полтава співробітниця дала рецепт смачного торта. Спекла торт за рецептом і повезла його на «Алмазний». Передала в «Соту». Васильєв Віктор вийшов з тортом з магазину і викинув його в урну зі сміттям.

15.03.2012. Приїхала на «Алмазний». Мене у «Соту» не пускають. До Володимира прийшов Васильєв Віктор. Йому можна стояти над головою у Володимира кілька годин. Володимир вийшов з ним десь о 16. Пішли до машини. Сів з Володимиром. Ще щось і триндить на мене.

19.07.2013. Приїхала на «Алмазний». Заглянула в «Соту». Сашко Тихоступ (Ромахін) на мене наорав. Сходила в магазин «Соту» на Мотель. Хотіла запитати за Володимира. Васільєв Віктор виставив мене за двері. Сашко Тихоступ (Ромахін) виказав з насмішкою новій продавщиці з сусіднього магазину, що я вже була в їхньому магазині на Мотелі: «Її скрізь уже знають і скрізь люблять».

30.09.2013. Зайшла запитати в «Соту» на Мотелі, чому Володимир не приходить ремонтувати телефони. Вітька: «Пошла вон! Шизофренічка!». «Я щас піду! У вашого магазина будуть проблеми! Чого ви мене не впускаєте?». Дівчина поряд: «Люда, це в тебе будуть проблеми». Поїхала в захист прав споживачів. «Приходьте завтра… або в середу…». Хтось із співробітників сказав, щоб я зайшла до юриста, показали її кабінет. Підійшла до юриста: «Ви юрист?». Вона: «Я не юрист. Я ніхто…». «Так, а що ж Ви тоді тут робите?».  «У мене сьогодні неприйомний день…».