Тихоступ Олександр (Ромахін)

 

Присвячується Нестеренку Вові

«Чужими руками – жар загрібати»

 (Народна мудрість)

Тихоступ Олександр (на прізвисько Ромахін):

27.11.2008.  Взяли мене на роботу оператором в ДПІ м. Полтави

Я отримала свою першу заробітну плату в ДПІ – 700 гривень. Прийшла на ринок «Алмазний», куди Вову перевели робити з Половок. Його співробітник Сашко Тихоступ (Ромахін)  з «Соти» виглянув і каже: «Сходи в «Універсам» купи йому коньяк «Henessy» і цукерки «Ferrero Rocher». Побігла і купила. Вова коньяк забрав, а мене вдарив.

Весна-літо 2009. Приїхала в обідню перерву до Володимира на «Алмазний». Мене в магазин «Сота» не пускають. Питаю у Сашка чи Вова на роботі. Він сказав, що якщо я хочу зайти подивитись, то повинна купити йому пива. Пішла в магазин – купила. Поставила. Заходжу за перегородку. Володимира немає. Як я сама не подумала, що якби Володимир був на роботі, то Сашко Тихоступ (Ромахін) не посмів би «збивати» з мене пиво.

Весна-літо 2009. Знову приїхала в обідню перерву до Володимира на «Алмазний». Сашко Тихоступ (Ромахін) з «Соти» на моє питання де Володя, сказав, що Вова поїхав обідати до красивої дєвушки. Показав, що в неї дуже сексуальна фігура.

Літо 2009. Приїхала на ринок «Алмазний». Стояла біля магазину «Сота», чекала на Володимира. Нічого не робила, а серце почало сильно битись у грудях. За цим відразу з магазину «Сота» виглянув Сашко Тихоступ (Ромахін) і каже: «Хочеш подивитись на Вову? Зайди подивись на нього і підеш». Уже майже кінець робочого дня. Я так здивувалась. То мене не пускають в середину магазину, а це самі запрошують. Заходжу. Сашко Тихоступ (Ромахін) вмикає якусь пісню на комп’ютері про малєнькую дєвочку. Вова якраз виходить. Відступаю. Може він мене вдарить, що я зайшла. Сашко Тихоступ (Ромахін) хапає мене за кисті обох рук і тримає. Вова проходить до дверей, усміхається. Співробітниця Оля закриває за ним двері. Опускають ролети. Наче оглохла. Чула початок і кінець пісні. Я її вже чула в передачі Павла Волі «Вольные гвозди» на радіостанції «Русское радио»-Україна» в його “Антизолотом граммофоне”. Пісня про маленькую дєвочку. Правда ця була оброблена не так. У пісні звучали слова-обіцянки: «очень просто стать маленькою женщиною в мужских обятьях… он тебя не обидит…». Сашко Тихоступ (Ромахін) запитав у Олі чи Вова пішов, тоді відпустив мої руки, а Оля відкрила ролети, випустили мене з магазину. Схожу пісню у виконанні Аркадія Грека я знайшла в інтернеті:

Мені чогось зовсім невесело. Володимир пісню попросив поставити, а сам до Алінки пішов.

Весна 2010. Влаштувалась підробляти в кіоск канцтоварів ПП Маяковського на ринку «Алмазний». Якось Сашко Тихоступ (Ромахін) з «Соти» підійшов до кіоска. Почав дивитись на брелок з маленкою лялькою-нареченою. Сашко Тихоступ (Ромахін): «Мабуть в цьому году ти не вийдеш заміж…». Проробила там може місяць. 30 гривень у день. Звільнилась. Тим більше, що Володимир на мене зовсім не звертав уваги, завжди старавсь обійти мене.

Весна 2010. Мені сказали, що Аліна вже чекала на другу дитину. Шок. Не могла отямитись. Володимир ішов у туалет, запитала у нього чи це правда. Він промовчав.

15.05.2011. Ішла повз 5 школу і побачила там Сашка Тихоступа (Ромахіна). Зайшла в «Соту» на 5 школі. За компом сидів Андрій, хлопець який часто заходив у «Соту» на «Алмазному», чимось схожий на крота. Включив мені на зло на комп’ютері пісню групи «Непара» «Милая», а я його послала.  Сашко Тихоступ (Ромахін) казав жінкам з «Все по 3», які орендували половину площі у одному приміщенні з «Сотою» на 5 школі, що я хвора.

20.05.2011. Приїхала на «Алмазний». Сказала Володимиру, що хочу від нього дитину. Він мене ударив. Підійшла до «Соти». Сашко Тихоступ (Ромахін) вийшов з магазину. Відійшла від магазину. Думала поводитись скромно, однак мене понесло: «Була хорошою дєвочкой, а стала уйобищем. До чого довели «Русское радио» – України» і кохана людина!».

27.05.2011. В сусідньому магазині напроти «Соти» купила плаття за 266 гривень. Гарне. Сашко Тихоступ (Ромахін) з «Соти»: «Плаття  гарне, а ти – ні».

Серпень 2011. Сашко Тихоступ (Ромахін) почув, як погано я відзиваюсь про Аліну і її з Володимиром дітей і сказав: «Щоб ти ніколи не родила».

20.08.2011. Підходить Сашко Тихоступ (Ромахін) з «Соти», підводить якогось хлопця і дівчину до мене. Хлопця мені женихає. Кажу Сашкові: «Коли мене ваш інженер виїбе, який телефони ремонтірує? Ти мені ставив «малєнькую дєвочку», а я вже не малєнька, а старєнька». «Жениха» зразу як «вітром здуло». Сашко Тихоступ (Ромахін) каже дівчині: «Бачиш, я людей вожу як в зоопарк на мартишку подивитись». Я його обез’янкою обізвала.

02.11.2011. Сашко Тихоступ (Ромахін) із «Соти» комусь сказав, що я задрачую.  А вони мене не задрачували?

05.11.2011. Сашко Тихоступ (Ромахін), показував знайомому телефон, почав проганяти мене від вікна: «Іди на трасу работай. Вона больна». Кажу: «Як «Руске радіо» устроє мене на трасу, піду работать і на трасу. Дебіли. Спитай у Вови, він уже натрахався з жінкою, «милая, озера глаз небесно-синие»? Третю дитинку не собираються робити? А мені поставите пєсєнку про малєнькую дєвочку. Козли».

08.11.2011. Хотіла зайти в магазин. Там були Сашко Тихоступ (Ромахін) і Оля. Відкриваю двері, кажу: «Можна мені зайти?». Сашко Тихоступ (Ромахін), грубо: «Пошла на хуй». Цілий день, при нагоді, виходячи з-за шторки від Володимира, тикав мені середній палець.

14.11.2011. Сашко Тихоступ (Ромахін) став біля шторки – тикнув мені фак’ю. Як вийшов, кажу йому: «Ти некультурний чєловєк». Він: «Дура». Тоді зайшов в магазин, покрутив пальцем біля голови, показав на мене.

Листопад 2011. У Володимира День народження. Прийшла з  букетом троянд. Хотіла зайти в «Соту». Сашко Тихоступ (Ромахін) так розкричавсь, що я й вийшла. Попросила сторонню жінку занести троянди в магазин. Повернулась із букетом: «Сказали, що у них ні в кого немає дня народження». Замовила у «Соту» піцу  з ресторанчика «Бонджьорно». Дівчина іде в магазин, несе замовлену піцу. Потім виходить з нею. Сказала, що не захотіли брати.

12.12.2011. Сашко Тихоступ (Ромахін): «Пошла нахуй, дура!». … Вова став навпроти Олі і Сашка, щось їм розповідає, усміхається. Не витримала, відкрила двері в магазин: «Зачєм ти, Вова, заказував мені радіо?». Сашко Тихоступ (Ромахін) щось на мене знову закричав і врубав музику на комп’ютері.

17.01.2012. Сашко Тихоступ (Ромахін): «Пошла нахуй, дура». Сказала йому, що в нього не краща ситуація, бо його ж дівчина теж кинула. Вова стояв у магазині, я зайшла, а Сашко Тихоступ (Ромахін) щось у мене кинув. Воно полетіло на вулицю. Я пізніше хотіла йому віддати ту пластмаску. Сашко Тихоступ (Ромахін) з насмішкою: «То тобі подарок».

19.01.2012. Хотіла зайти в «Соту», бо Володимир стояв в магазині. Сашко Тихоступ (Ромахін) на мене закричав. Я вийшла. Вова пішов за шторку, одягнув курточку і вийшов. Перед вечором  вийшла з магазину Наталі. Почала говорити мені, що я лох. Сказала, що я для Вови – пусте місце. Я повернулась від неї до «Соти». Вова вийшов з-за шторки в магазин. Відкрила двері. Стояли Сашко і Оля. Вова був повернутий до мене. «Вова, я для тебе – пусте місце?». Вова чи то побілів чи то почервонів. Зайшов за шторку. По рухах визначила, що слова заділи. Не відповів.

27.01.2012. Приїхала близько 15. Промерзла до 16. Вова трохи почав вештатись по магазину. Хотіла зайти. Сашко Тихоступ (Ромахін): «Пошла, блядь, дура, отсюда!..».

28.01.2012. Сашко Тихоступ (Ромахін): «Пріпіздіна. Пріпіздіна. Щоб я більше не бачив, щоб ти заходила до нас в магазин. Ми не хочемо тебе бачити». Стоїть за дверима, тоді висовується: «Пріпіздіна. Ти валянок?». Кажу: «Чого це я не можу заходити в магазин? Хто конкретно мене не хоче бачити? Я на тебе в суд подам за образи. Поняв?».

10.02.2012. Сашко Тихоступ (Ромахін) через двері показує мені фак’ю. Я визвірилась на нього. Прошу, щоб Вова вийшов. Відкриваю двері: «Уродка соскучилась – Вова, вийди». «Вова, я хочу любви». Сашко Тихоступ (Ромахін): «Ти мене вже полюбила? А я пріпіздіних не люблю». Відкриваю двері: «А я думала ти уродок не любиш». Сашко Тихоступ (Ромахін): «Пошла вон!». Відкриваю двері: «Саша, а твоє мнєніє ніхто не спрашує. Це ж не ти обіщав мене забрать».

14.02.2012. Сашко Тихоступ (Ромахін) показав мені середній палець. «Вже та сука дала пизди?» «Чого мені не можна заходити? Може я хочу привітати. Що я не людина, чи не жінка?». Вийшов Сашко Тихоступ (Ромахін). Біля ларька з цигарками стояв знайомий. Сашко Тихоступ (Ромахін): «Людка тобі вже валентинку подарила? Вона всім дарить». Я йому щось заперечила.  Сашко Тихоступ (Ромахін): «Чого ти до мене пристаєш? Женщина, сколько раз вам говорить, щоб ви не приставали до мене при людях!».

23.02.2012. Спробувала зайти в магазин. Сашко Тихоступ (Ромахін): «Пошла вон, дура… блядь…». Тоді через якийсь час виходить. Кажу, що хотіла мужчин привітати з святом. Він сказав, щоб я ішла. Кажу: «Куди мені іти? Нема куди». Сашко Тихоступ (Ромахін): «Повіситися».

01.03.2012. Приїхала на «Алмазний». Іде Сашко Тихоступ (Ромахін) з «Соти». Питаю при дівчатах Саші і Наталі: «Сашко, для чого ти мені ставив «маленькую девочку», пісню з «Русского радио?». Обізвав мене дурою.

05.03.2012. Приїхала на «Алмазний». Вова на роботі. Вийшов Сашко Тихоступ (Ромахін). Щось почав до мене говорити. Я запитала як у Вови діла, чи він вийде займатися зі мною сексом, чи «крьосні батьки» його не обіжають, особливо «крьосна мама». Підійшов дєд Славік з поповнення рахунків. Сашко Тихоступ (Ромахін): «Цирк уїхав, а клоуни остались… по тобі топольки плачуть… куди дивляться… цирк на дроті… тебе кинули…». Славік з поповнення рахунків: «…Цирк на дроті… і дріт порвався…». Кажу: «…а по вас суд плаче…».

03.03.2012. Приїхала на «Алмазний» на 10 ранку. Сашко Тихоступ (Ромахін) назвав мене собакою і замухришкою. Сказав, що Вови не було й не буде, «до свіданія».

07.03.2012. Приїхала на «Алмазний». Прийшов молодий дільничний. Зайшов у «Соту». Я вирішила зайти за ним. Кажу: «Чого вони мене не впускають в магазин?». Дільничний маленький. Дмитро і Сашка накинулись на мене і випхали за двері. А дільничний як виходив, то навіть не повернувсь в мою сторону.

14.03.2012. Приїхала на «Алмазний» до Вови початок 12. Сашко Тихоступ (Ромахін) виходив кілька разів. Питаю в нього: «Де Вова?». Нахамив. Пішла по ринку, запитала у всіх знайомих чи бачили Володимира. Всі кого питала, сказали мені, що не бачили. Тоді наважилась зайти в «Соту». Образили і вигнали. Володимир невдовзі прийшов. Виходив Сашко Тихоступ (Ромахін) і Дмитро. Іде дєд Славік, що поповнює рахунки. Сказала, що всі вони тут чмирі, бо не могли сказати мені чи є Володимир на роботі чи немає. Виходив Дмитро. Запитала в нього, чого не пускають в магазин. Навіть дільничний приходив, а вони й його проігнорували. Дмитро запитав, що я від нього хочу. Я відповіла, що нічого від нього і від Сашка не хочу. Просто хочу, щоб мене пустили заходити в магазин, в якому знаходиться любимий чєловєк.

17.03.2012. Сашко Тихоступ (Ромахін) висунувсь з дверей «Соти». Сказав щось про те, що нічого облизувати вікна.

22.03.2012. Чекала Володимира до 16.35. Сашко Тихоступ (Ромахін) був вийшов на поріг, постояв і зайшов. Я через хвилину відкрила двері в магазин: «Саша, виходь, пообщаємся». Саша і Дмитро: «Пошла вон». «А як Аліна сюди приходила, ви їй тоже казали «пошла вон». А, ви їй, навєрно, «Милую» включали». Тоді ще якось заглядала в магазин, як Дмитро вийшов по газету. Запитала в Сашка про женске щастя. А він назвав мене дурою. Кажу: «Дура, раз ви так на мене кажете».

28.03.2012. Сашко Тихоступ (Ромахін) кілька разів виходив. Тоді ще почав тикати мені середні пальці через вітрину «Соти». Як хотіла зайти – обійшовсь грубо, облаяв. Через якийсь час Вова вийшов з-за шторки і пішов до столу, за яким сидів Сашко Тихоступ (Ромахін). Щось йому говорив, подав руку.

02.04.2012. Сашко Тихоступ (Ромахін) вийшов із «Соти»: «Ти – больной чєловєк. Одстань од нас». Відкриваю двері в магазин: «Я – здоровий чєловєк!». Дмитро зробив рух як ніби виштовхував мене – я закрила двері. Стала напроти вітрини. Сашко Тихоступ (Ромахін) якось заходив до Вови – побачила як той сидить ремонтує телефони: худий і зігнутий.

04.04.2012. Сашко Тихоступ (Ромахін) виніс з «Соти» бутилки з-під випитого спиртного. Сказав мені: «Дєвочка, до свіданія»; тикав мені середній палець і т.д. і т.п., казав, щоб ішла нахуй. Відповіла йому: «Де хуй? Де «Хенесі»? І за що я виставлялась?».  Заглянула в магазин: «Вова, вийди, пожалуста». Сашко Тихоступ (Ромахін) і Дмитро закричали. Не так щоб дуже.

05.04.2012. Заглядаю в магазин. Сашко Тихоступ (Ромахін) вийшов: «Дивіться, що вона робить! Вікно облизує! Отойді от окна!». «Ви ж в магазин не пускаєте. Я б вашого інженера облизала». Він мабуть не знав, що сказати, бо закрив двері. Казала, що хочу зайти до Володимира, «Чого не пускаєте?». Прийшов колишній співробітник Вови з «Айкона» з маленьким собачкою. Зайшов з собакою до Володимира за шторку. Він вийшов. А я заглянула в магазин і кажу: «Даже собакам можна заходити. Чого ж мене не пускаєте?». «Ти хуже собаки» – сміх. Кажу: «Ігрушка хуже собаки. Ігрушка радіостанції». Дмитро: «В голові у тебе… зараза… (і ще багато матюків)». «Я женщіна». Сміх. «А хто таке каже на женщину, той якраз таким і є». Розізлила Дмитра своїми словами – виплеснув на мене з бутилки воду. Я не заспокоїлась. Сказала, що конєшно це так зі мною обходяться, бо в мене нема чоловіка, який би за мене заступивсь, а музика на радіо до задниці. Я сказала це якось інакше, але суть та сама.

09.04.2012. Вова вийшов до когось у магазин. Двері відкриті. Я стала за поріг «Соти» – глянути на Володимира. Сашко Тихоступ (Ромахін) почав мене проганяти. Кажу: «Не ори». Він узяв бутилу з водою і разів три зробив вигляд, що хоче мене облити.

12.04.2012. Почула як Сашко Тихоступ (Ромахін) запитав Вову, як у нього діла. Я звернулась до Сашка: «Як у Вови діла? Іще не роділа третє його любима жена?..». Сашко Тихоступ (Ромахін) послав мене, сказав, що я ніхто.

24.04.2012. Володимир ішов з роботи. Сашко Тихоступ (Ромахін): «Удачі».

25.04.2012. Знайшла в телефоні смс за 04.04.2011. Брат написав адресу, за якою знаходиться радіостанція «Русское радио» – України»: вул. Вікентія Хвойки… Подумала. Це ж рік як я туди їздила. Почала обзиватись до Сашка Ромахіна (Тихоступа). Щось він мені казав. «Саша, а ти знаєш Мішу Павлова? А Надю Іванову знаєш? Я рік назад їздила на «Руске радіо». Мені Надя Іванова сказала, щоб я обращалась до виконавців, які співали ті пісні…».

28.04.2012. Прочинила двері в магазин – питала за Вову. Сашко Тихоступ (Ромахін): «Ти, проститутка, довго нам будеш мозги сосать?».

03.05.2012. Ліда вийшла і сказала мені, що Сашко Тихоступ (Ромахін) говорив по телефону і сказав, що Володимира не буде до 9 травня.

04.05.2012. Сашко Тихоступ (Ромахін) вийшов на поріг. Стоїть. «Саша, скажи, будь ласка, Вова сьогодні буде?». «Чого я тобі дожен шось казать?». Нагадала йому, що він мене закривав у магазині, держав за руки, щоб я слухала пісню про малєнькую дєвочку. Він: «Я твого хуя не бачив. Ідеш, от і іди куди йшла».

10.05.2012. Підійшли до магазину. На порозі стоять Дмитро і Сашка. Дмитро щось Володимиру сказав. Володимир усміхнувсь, натягнуто.

21.05.2012. Приїхала на «Алмазний». Іде Сашко Тихоступ (Ромахін). Запитую: «Саша, а де Вова?». «Пішла нахуй, отстань од мене». «Пішла б, якби ви мені не пісні заказували… чи то один заказував, а ти за руки держав… а були б нормальними…».

22.05.2012. Вова пішов на площу ринку, побачив Сашка Тихоступа (Ромахіна). Бачу весело обом.

29.05.2012. Приїхала на «Алмазний» після 12.  Сашко Тихоступ (Ромахін) вийшов з магазину на поріг. Обізвалась до нього: «Саша, з «Соти» тільки ти мене ще не бив…». Правда не бив і Максим та Костя, але вони дуже рідко приходять до магазину.

30.05.2012. Приїхала на «Алмазний». Вийшов Сашко Тихоступ (Ромахін) з «Соти». На моє запитання про те, що Володимир йому і Олі казав,  як просив поставити мені пісню про «малєнькую дєвочку» літом 2009 року, Сашко Тихоступ (Ромахін) відказав: «Ти тварюка. Я до тебе на роботу і додому не ходжу». Кажу: «Так приходь, я буду рада». Тоді ще Сашко Тихоступ (Ромахін) виходив. Запитала в нього: «Як я хочу від нього дітей – то я тварюка, а як та його жінка хоче – то вона не тварюка?».

31.05.2012. Сашко Тихоступ (Ромахін) тикав мені з «Соти» середній палець. Відкрила двері: «Шо, в когось на мене стоїть?». Сашко Тихоступ (Ромахін): «Пошла нахуй! Пошла нахуй отсюда!».

01.06.2012. В «Соті» Юлія і Сашко Тихоступ (Ромахін). Заглянула: «Добрі люди, скажіть мені будь ласка, чого мені не можна заходити в цей магазин?». Сашко Тихоступ (Ромахін) щось невнятно сказав про те, що я проститутка чи щось в цьому дусі. «Любимий, я пішла не роботу». Сашко Тихоступ (Ромахін): «Пошла нахуй».

02.06.2012. На 13.30 – у «Сільпо». На роботі мій співробітник Валентин сказав, що я як губка, все сприймаю і не понімаю юмора. Кажу: «Пошутили надо мной неудачно». «Оставили тебе з трьома дітьми?». «З двома» – чи він мій юмор сприйняв? Кілька днів тому сказав, що мені треба більше посміхатись. Співробітник Нестеренка Вови із «Соти» Сашко Тихоступ (Ромахін) якось сказав мені щось за «морковку, яку ти гризеш». Мій співробітник Валентин теж досить часто акцентував увагу на тому, що я в обід гризла моркву.

05.06.2012. Приїхала на «Алмазний». Сашко Тихоступ (Ромахін) часто ходив до Володимира і відхиляв шторку так, що я його могла бачити. Обернулась – побачила Івана Гетала, який на мене дививсь. Вийшов Сашко Тихоступ (Ромахін), підійшов до нього. Я теж до них підійшла, привіталась. Вони почали з мене сміятись. У «Соту» прийшов Андрій, який мені, як я зайшла, вмикав на комп’ютері пісню «Милая» в магазині «Сота» на 5 школі. Сашко Тихоступ (Ромахін) зайшов у магазин, розказує, сміється. Вийшов Володимир. Щось говорив чи Дімці чи Сашкові Тихоступу. Тоді вийшов.

07.06.2012. 11.00. В магазин «Соту» прийшов жирний «кум», знайомий Аліни. Вийшов Сашко Тихоступ (Ромахін). З якогось дива послав мене. Обізвалась, а він ще й ногою вдарив по моїй сумці: «Не підходь до мене, (мат)!». Я обурилась.

11.06.2012. Приїхала на «Алмазний» початок 15. Сашко Тихоступ (Ромахін) зайшов до Володимира – вийшов і тикнув мені 2 дулі, показав середній палець. Вова вийшов у 15.30. Прочекала його біля «Соти» до 16. Запитала в Сашка чи Вова ще прийде. Він: «Пошла вон». Зайшов у магазин і ще  не закривши двері сказав: «Юля, ти знаєш три букви на які … сходить…».

12.06.2012. Поїхала на «Алмазний». Вийшов Сашко Тихоступ (Ромахін), обізвавсь до Віки і Сашки: «Давайте подіскутіруєм…». Кажу: «Мені можна приєднатись до дискусії?». Сашко Тихоступ (Ромахін) назвав мене «стойким оловянным солдатиком». Запитала в нього про його співробітницю Олю. Два рази. Як не чує. Тоді сказав дівчатам, що я сьогодні дуже багато їла огірків. Перед цим дражнив мене тими огірками: «Піди на ринок – купи огірків, вони зараз дешеві… Це твій хлопчик… Замалий для тебе…». Показував мені через вікно дулі. Кажу Сашкові Тихоступу (Ромахіну): «Хочу любові, яка може бути дискусія. Хочу побачити орган, який називається трьома веселими буквами». Сашко Тихоступ (Ромахін) зайшов у магазин.

13.06.2012. Приїхала на «Алмазний» десь після пів 11. Виходив на вулицю з магазину Сашко Тихоступ (Ромахін). Кажу йому: «Саша, Вова на мені жениться?». Він: «Я б сказав – йобнута…» – засміявсь і зайшов у магазин. Володимир вийшов в 14.30. «Вова, ти до мене не йдеш ночувати, бо я дебілка?». По дорозі зустрівсь Сашко Тихоступ (Ромахін). Сашко Володимиру: «Пока».

14.06.2012. Сашко Тихоступ (Ромахін) вийшов з «Соти» і я йому сказала щось про те, що хочу дітей. Дмитро: «Дебілам не нада дітей заводить. А то дебіли народжуватимуться». Сашко Тихоступ (Ромахін) насміхається: «Скажи «Апорт». «Не хочу. Це слово вживається у спілкуванні з собаками».

16.06.2012.  Сашко Тихоступ (Ромахін) з «Соти» показує мені середній палець. Кажу йому: «Саша, прівєт». Він: «Пошла нахрєн!». Дмитро: «Дура галімая». Запитую: «Вова в Кієвє, у голубоглазой блондінкі-любовніці?». Щось у відповідь тіпа чого я до них лізу. «Це ж не я вам пальці тикаю».

22.06.2012. Співробітник з «Сільпо» Валентин побачив мене на роботі: «…крилатий олень…». Кажу дівчатам, що Валентин назвав мене оленем. Згадавсь Сашко Тихоступ (Ромахін) з «Соти», який показував мені картинку з оленем із реклами мобільного оператора і показував на його роги й на мене.

03.07.2012. Приїхала на «Алмазний». Сашко Тихоступ (Ромахін) вийшов з «Соти», щось на мене сказав негарне. «Мені від радіостанції дітей народжувати?» – запитую. Сказав, що не хоче зі мною спілкуватись. Я до нього й не обзивалась. Як виходив з «Соти» Володимир,  Сашко Тихоступ (Ромахін) прокоментував: «На старт! Вніманіє! Марш!».

06.07.2012. Чекала Володимира на ринку «Алмазний» до пів 11. Вийшов Сашко Тихоступ (Ромахін) з «Соти». Став біля Саші, продавщиці з сусіднього магазину. «Саша, спитай у Сашеньки, Вова сьогодні прийде?». Сашко Тихоступ (Ромахін) з «Соти»: «Саша, передай тій блядині, що я їй нічого не скажу».

10.07.2012. Біля «Соти» стояли знайомі Сашка Тихоступа (Ромахіна) Дмитро і Влад. Влад – інвалід. Спілкувались. Позвали мене познайомитись. Говорила з ними. Дмитро: «Раз тебе не хочуть бачити… Сама не роби, а через когось задрачуй, щоб людина поняла, що є смисл…». Це точно прикол: стільки років приходжу і треба через когось чоловікові давати понять, що «є смисл».

25.07.2012. Сашко Тихоступ (Ромахін) затулив вітрину напроти робочого місця Володимира білим листом паперу.

02.08.2012. Володимир повернувсь із громадського туалету. Заходив у «Соту», натягнуто посміхнувсь Сашкові Тихоступу (Ромахіну), який стояв у дверях магазину.

08.08.2012. З «Соти» на вулицю виходили то Дмитро, то Сашко Тихоступ.

16.08.2012. Сашко Тихоступ (Ромахін) кілька раз мигнув на мене з магазину фонариком. Називав блядиною і проституткою.

19.08.2012. Сашко Тихоступ (Ромахін) назвав мене дебілкою. Запитав чи скоро я здохну. Відказала, що скоро. Сказав, що я заїбала і послав.

21.08.2012. Сашко Тихоступ (Ромахін) вийшов з магазину, почав коментувати, що я розумово недорозвинута.

22.08.2012. Приїхала на «Алмазний».  Вова вийшов у магазин – з кимось говорить. Глянула – дільничний там. Переступила через поріг, дивлюсь на Володимира: «Привіт». Він говорить далі, не звертає уваги. Вийшла. Хотіла знову зайти – Сашко Тихоступ (Ромахін) розкричавсь. Дільничний теж. Кажу дільничному, чого  мене не пускають заходити в магазин. Дільничний: «Ти хочеш тут щось купити?». Кажу, що хотіла б купити флешку за 49 гривень. «Піди купи отам десь у другому магазині. Іди, не задрачуй». Діалог цікавий відбувсь: «Так тут робить мій коханий чоловік, який заказав мені радіостанцію, прийшла просити сексу». Дільничний перевів стрілки на себе. Кажу: «А в тебе квартира є?». «І квартира є і машина». «Твоя чи жінки?». «Жінки». «Це вже проблема. А діти є? Це ж нормально, що жонатий, є діти. Можеш і мені зробити». Сашко Тихоступ (Ромахін) щось прокоментував про мій вік. Кажу: «Я пожила дєвушка, тільки як дєвушка ще не пожила». Юлія з магазину: «Так що ходити по магазинах сексу просити?». Відповіла їй: «Нє, на радіо обращатись, до радіоведучих і виконавців пісень». Дільничний скоро пішов. Вова виходив у магазин – щось розказував Юлі. Сашко Тихоступ (Ромахін) пішов до шторки, за якою Вова ремонтує телефони. Перед шторкою повернувсь до мене, показав середній палець і засміявсь. Тоді побіг до свого робочого місця: «Наїбали!». Знову вернувсь до шторки, зайшов до Вови. Сашко Тихоступ (Ромахін) вийшов, став на сходах ресторанчику біля чорного входу – дивиться на мене. Подивилась, що він звідти дивиться. Повернулась. Вова вийшов. «Вова, я прийшла, бо хочу від тебе сексу. А ти хочеш зі мною?». Пішов швидко. Біля туалету стоїть Сашко Тихоступ (Ромахін) з якимось чоловіком у формі. Мабуть він робить на ринку. Проходжу мимо них до громадського туалету. Сашко Тихоступ (Ромахін) хватає мене і тягне зі східців, кричить. Я зайшла за двері, стала напроти дверей у чоловічий туалет. Чоловік у формі: «У тебе вобще мозгів немає? Іти до туалету – там люди». «Немає». Сашко Тихоступ (Ромахін): «Женский туалет там. Грошей на туалет немає – ходиш під забори пісяєш». «В «Сільпо» погано платять». Вова вийшов, щось говорить до хлопців. Думаю – спеціально зговорились. Сашко Тихоступ (Ромахін) щось до Володимира говорить. Я намагаюсь сказати: «…ще музику в туалеті треба поставити. Так настоящі друз’я і поступають…». Біля «Соти» як Вова заходить в магазин: «Мені до тебе в магазин не можна заходити і в туалет не можна заходити, а куди ж можна мені заходити?!». Вова кинувсь на мене. Чи хотів ударити. В очах… Не знаю любимого такого. Відскочила. Сашко Тихоступ (Ромахін) розсміявсь, прокоментував.

06.09.2012. Сашко Тихоступ (Ромахін) послав мене, як я хотіла зайти в магазин і сказала щось про обід.

07.09.2012. Сашко Тихоступ (Ромахін) побачив мене. Каже по телефону: «Йобнута побігла за Вовчиком». Сашко Тихоступ (Ромахін) вийшов з «Соти», сказав на мене щось негарне і послав: «Чого витріщилась?». «Дав Бог очі, то й дивлюсь». «Ума зато не дав і основного, що треба не дав». «Зато я правду кажу, а ви брехуни. Ставили мені в магазині пісню з радіостанції… Ти і Оля…». Чую Сашко Тихоступ (Ромахін) з Юлею у магазині регочуть.

17.09.2012. Сашко Тихоступ (Ромахін) зайшов за шторку до Володимира і тикнув мені середній палець.

18.09.2012. Прийшла сестра Сашка Тихоступа (Ромахіна) Аліна. Сказала, щоб я не ждала тут щастя, що в Володимира любов із жінкою. А я щоб ішла в центр, на дискотеку чи по кафе і з кимось знайомилась. Запитала в неї: для чого її брат із Олею закривали мене в магазині і ставили мені пісню про «маленькую девочку» влітку 2009. Вона відповіла, що мене розводили. Заглянула з нею в «Соту»: «…я щаслива, що мене розводили». Неприємно на душі.

19.09.2012. Володимир вийшов з магазину. Назустріч нам з магазину вийшов Сашко Тихоступ (Ромахін): «Ну як воно, нічого?». Вова щось до нього обізвавсь, толком і не розчула. Дивилась на Сашка. Він мені: «Чого дивишся на мене, корова? Пошла вон». Відійшла. Через якийсь час підійшла знову і сказала: «Саша, ти  – бидло».

26.09.2012. Приїхала на «Алмазний». Заглянула через двері в «Соту»: «Вова!». Дмитро і Сашко Тихоступ (Ромахін) щось прокоментували про мене, як про больну на голову. «Не на голову, а на жопу!». Володимир вийшов у сусідній магазин купити батарейки «Крона». В магазині пісня звучить: «…ты мужик или баба…». Володимира ці слова зачепили – зайшов у  «Соту», а за кілька хвилин вийшов і пішов у напрямку до громадського туалету. Відразу ж прибіг Сашко Тихоступ (Ромахін), забіг у туалет за Володимиром. Володимир звідти вийшов з розгубленим обличчям, повернув до чоловіків – Олега, якого на ринку позаочі називали Шлангом і його напарника. Олег, побачивши вираз обличчя Вови, запитав: «Шо случилось?». Тоді подививсь на мене: «Понятно». О 17 до Володимира в «Соту» забіг жирний «кум», друг сім’ї Романчуків. Тоді вибіг, повернувсь до мене спиною, покурив і побіг. Як у цьому випадку не назвати Сашка Тихоступа (Ромахіна) 6 і крисою?

27.09.2012. Іде жінка, що торгує в «Світ ваших бажань», проходить повз мене в магазин «Молоко» та й затягує: «…ой цветет калина… парня полюбила на свою беду…». Вийшов Сашко Тихоступ (Ромахін). Говорить по телефону. Хотіла його щось запитати. Обізвав мене, принизив і відійшов. Жінки із Свідків Ієгови підійшли до мене і дали мені почитати якусь літературу – «Заботится ли Бог о женщинах?» і ще щось. Стала – читаю. Сашко Тихоступ (Ромахін) і Дмитро в магазині регочуть.

28.09.2012. Я Вову таким серйозним ще не бачила. Зайшов у магазин. Сашко Тихоступ (Ромахін) ввімкнув якусь попсову пісню. Нагадала йому про «маленькую девочку», яку він з Олею і Володимиром ставили мені влітку 2009.

29.09.2012. Приїхала на «Алмазний». Дивлюсь – в «Соті» зняли плакат напроти Вовиного робочого місця. Значить його не буде.

05.10.2012. Жінки на ринку «Алмазний»  сказали мені, що у Вови відпустка. Про це їм сказали хлопці з «Соти».

10.10.2012. Поїхала на «Алмазний». Сашко Тихоступ (Ромахін) з «Соти» вийшов. Запитала в нього, коли Володимир вийде з відпустки. Каже: «Підійди ближче, я тобі щось скажу». Усміхається. Підійшла. Сашко Тихоступ (Ромахін): «Офицыально и торжественно заявляю: пошла нахуй отсюда!» – побіг сміятись у магазин.

11.10.2012. Поїхала на «Алмазний». Знайомі говорять зі мною. Одна каже, що чула ніби Вова переїхав чи збирається переїхати в інше місто. Сашко Тихоступ (Ромахін) з «Соти» вийшов. Згадала йому: «Офіціально і торжествєнно заявляю, Саша: сходиш сам туди, куди мене посилав». Він: «Я тебе не люблю, чого ти до мене приходиш». «Ти ж мені радіостанцію заказував» – раз він бере собі право говорити як від імені Володимира, то й відповім йому як би Володимиру.

30.10.2012. В магазині Юлія і Сашко Тихоступ (Ромахін). Запитала за Володимира у Влада. Каже, щоб я сама зайшла та й запитала. Кажу, що буде крик у магазині. Однак  пішла. Відкрила двері. Сашко Тихоступ (Ромахін): «Пішла вон, дура, блядь!!», включив музику на весь магазин. Через якийсь час Сашко Тихоступ (Ромахін) виглянув із «Соти». Я підійшла до дверей. Він плюнув на мене. Мене це так розізлило. Плюнула на нього, а він дверима закривсь. «Придурок». Він визирнув: «Дегенератка». Вова вийшов у магазин. Сашко Тихоступ (Ромахін) щось каже йому, показує на двері, усміхається.

05.11.2012. Іде Сашко Тихоступ (Ромахін). «Прівет супер-діджею магазину «Сота» – обізвалась до нього. Сашко: «Пока», «Коза».

06.11.2012. Мені на роботу у «Сільпо» на 13.00. Приїхала на «Алмазний». З «Соти» вийшов Сашко Тихоступ (Ромахін). Запитала в нього, чого Вова не прийшов на роботу. Він говорить по телефону і заразом коментує, що я в нього питаю. Нагрубив. На серці тривожно. Побачила незнайомого чоловіка, що видно прийшов до Володимира щось ремонувати. Як вийшов із магазину – запитала про майстра. Сказав, що майстер буде після 13.00.

08.11.2012. Приїхала на «Алмазний». Іде Сашко Тихоступ (Ромахін). «Саша, передай Вові, що я хочу від нього сексу». «Передай собі, щоб ти валіла отсюда» – каже із злістю.

24.11.2012. Вова виходив у магазин. Я зайшла. Сашко Тихоступ (Ромахін): «Пошла отсюда нахуй, сука!». Люди дивляться на мене. Тоді ще раз зайшла, а Вова якраз вийшов до клієнта. «Володь, вийди до мене. Вова!…» – а Вова пішов за шторку. Сашко Тихоступ (Ромахін): «Закрий свій рот, собака!». Вийшла. Подумала, чи зайти розказати Сашкові, що йому теж іноді не мішало б закривати свій рот. Перед тим як іти на роботу, хотіла знову зайти. Сашко Тихоступ (Ромахін): «Заїбала, сука!» – мало не кидається мене бити.

04.12.2012. Володимир приїхав на роботу після хвороби. Сашко Тихоступ (Ромахін) зразу повісив плакат напроти робочого місця Володимира. Побіг за шторку. Хотіла зайти до магазину. Сашко Тихоступ (Ромахін) вискочив: «Пошла нахуй! Дура! Дура!».

17.12.2012. Приїхала на «Алмазний» пів 11. На моє питання про Вову, Сашко Тихоступ (Ромахін) розкричавсь і виштовхав мене з магазину. Пізніше збрехав: «Вова в мастерской». Завелась із ним.

18.12.2012. Приїхала на «Алмазний». Сашко Тихоступ (Ромахін) зразу вийшов. Лізе до мене битись. «Брехунець!». «Простітутка!».

02.01.2013. Приїхала на «Алмазний» десь пів 11. У магазині були Дмитро і Сашко Тихоступ (Ромахін). Наважилась зайти тільки раз в магазин, бо там стояли люди: «З Новим годом вас всіх!». Сашко Тихоступ (Ромахін) як заоре на весь магазин: «Пошла вон отсюда, сука!».

05.01.2013. Хотіла зайти в «Соту». Сашко Тихоступ (Ромахін) кілька разів вискакував з магазину, наче ганятись збиравсь.

17.01.2013. Приїхала на «Амазний». Прийшла до «Соти». В магазин зайшла Аліна, сестра Сашка Тихоступа (Ромахіна), з мамою чи якоюсь родичкою. Старша підійшла до вітрини в магазині і почала як мавпа перекривляти  мене. Вийшли і пішли.

21.01.2013. В магазин «Сота» прийшла сестра Сашка Аліна. Так дивилась на мене. Тоді вийшла з Юлею на вулицю: «Прівєт! Ти стоїш все досі?». Такий погляд у неї був. Не захотілось їй і відповідати. Як Вова виходив у магазин, я відкрила двері: «Вова, привіт!». Сашко Тихоступ (Ромахін): «Пошла вон!». Сказала йому, щоб він закрив свій рот. Сашко Тихоступ (Ромахін) десь вийшов. Сашка довго не було, тоді прийшов. Тоді знову вийшов.

21.01.2013. Приїхала на «Алмазний» 15 хвилин на першу. Володимира немає. З «Соти» через двері на мене з цікавістю визирають Юлія і Сашко Тихоступ (Ромахін).

04.02.2013. Стояла біля магазину «Сота». З магазину вийшла Аліна, сестра Сашка. Привіталась до Вови і він їй «Привіт» сказав. Через якийсь час з магазину виглянув Сашко Тихоступ (Ромахін): «Пошла отсюда, тварь!». Почав кулаками на мене замахуватись. Я обурилась: «Ти ще й руку на мене будеш піднімати, собака?!».

05.02.2013. Побачила Володимира, він стояв в магазині, говорив з клієнтом. Я захотіла подивитись на нього. Відкрила двері. Сашко Тихоступ (Ромахін) закричав, вибіг, кинувсь, штовхнув мене зі сходів. Я на Сашка Тихоступа (Ромахіна) накричала: «Козел йобаний, я тобі щас тут устрою цирк на дроті!». Вова через кілька хвилин вийшов. Побіг дуже швидко до громадського туалету. Я зайшла за ним. Прочинила двері. Там з Володимиром якийсь мужик в чоловічому туалеті. Вийшла. Ще один зайшов і закрив двері. Я стала напроти дверей. Любимі очі – подививсь мені у очі. Я не дебілка, Володя. Увечері Володимир вийшов із-за шторки і щось довго говорив Юлі. Вона його слухала. Він чи щось питав чи просив у неї гроші, пояснював. Сашко Тихоступ (Ромахін) на Володимира так дививсь – байдуже – відсторонено. Володимир худий і все якось так…

08.02.2013. Сказала Вові біля «Соти»: «Тебе голубоглаза блондинка-любовниця удовлєтворіла, Вова?!». Володимир кинувсь із Сашком Тихоступом (Ромахіним) із магазину на мене. Сашко Тихоступ (Ромахін) і Дмитро виходили з «Соти». Сашко Тихоступ (Ромахін) і Дмитро замовили собі в ресторанчику навпроти піцу.

20.02.2013. Приїхала на «Алмазний». Ходила, виглядала Володимира: чи вже пішов де чи в магазині. Запитувала в Дмитра – він промовчав. Вийшов Сашко Тихоступ (Ромахін) на поріг, запитала в нього: «Пошла нахрен, дура!». Після всіх цих принижень, побачила, що Володимир таки був у магазині.

25.02.2013. Двері в «Соту» самі відкрились і я хотіла позвати Володимира на вулицю. Сашко Тихоступ (Ромахін) з Дімкою закричали. Я огризнулась: «І шо ти зробиш – покалічиш мене?». Дмитро: «Покалічу». «А мені посрать». Після цього інциденту Вова вийшов через кілька хвилин.

26.02.2013. Сашко Тихоступ (Ромахін) виглянув із «Соти». «Саша, чого Вова, до мене не виходить?». Сашко Тихоступ (Ромахін) повертається в магазин до Дмитра: «Я устал отвечать на тупые вопросы».

01.03.2013. Сашко Тихоступ (Ромахін) відігнув плакат, яким було завішено робоче місце Володимира і показав мені дулю. Заглянула в магазин. Сашко Тихоступ (Ромахін) на мене: «Пошла вон, дура!». Якась жінка біля магазину почула це і сказала: «Шо за отношеніє таке?».

18.03.2013. Виходив і Сашко Тихоступ (Ромахін) і Дмитро. Ні слова їм не сказала.

22.03.2013. Приїхала на «Алмазний». Годину чекала доки Володимир вийде з «Соти». Тоді вирішила заглянути в магазин, обізвалась до Володимира. Юлія і Сашко Тихоступ (Ромахін) разом закричали: «Пошла нахуй, закрой дверь с той стороны!». Відійшла. Тоді відкрила двері: «Я щас піду нахуй, а ви йдіть за мною!».

27.03.2013. Приїхала на «Алмазний» в 11. Відкрила двері в «Соту»: «А мій Вова є на роботі? Немає?». Сашко Тихоступ (Ромахін) і Дмитро: «Закрой двери… дура». Запитала за Володимира у Влада: «Його немає. Він захворів».

02.04.2013. Відкрила двері в магазин «Соту»: «Весна… Вова, пішли їбатись!..». Сашко Тихоступ (Ромахін) врубив музику на комп’ютері.

04.04.2013. З «Соти» виглянув Сашко Тихоступ (Ромахін). Тоді пішов до  робочого місця Володимира. Стала, дивлюсь. Він тримає шторку рукою: одвісить чи не одвісить? Повернувсь і пішов до Юлі. Скоро Володимир прийшов. Сашко Тихоступ (Ромахін) з Юлею сміються. Скоро до Вови прийшов Олег із двома парнями. Зайшли до Володимира. До Володимира прийшов хтось із клієнтів і він вийшов. В магазині було багато людей. Я зайшла і стала біля дверей. Дивлюсь на Вовине лице, очі. Лице худе і біле. Щось розказує клієнту по роботі. Володимир зайшов за шторку і я вийшла з «Соти». Володимир знову чогось вийшов, говорив щось комусь. Я зайшла за двері в магазин. Сашко Тихоступ (Ромахін) вибіг з-за столика. Виходжу на східці – оп, получила ногою по жопі. Розізлилась. В руках були п’ятаки – швирнула Сашкові в морду. «Ще раз так зробиш, я в тебе цю плитку запущу!», взяла шматок мраморної плитки на східцях. Показала Сашкові Тихоступу (Ромахіну) і поклала на місце. Сашко Тихоступ (Ромахін) витягнув телефон. «Фотографіруй, фотографіруй…» – показую йому середній палець – «Пиздоболи йобані…». Володимир стоїть у магазині і чує це. Сашко Тихоступ (Ромахін): «Хотєлка…».  Сказав щось про те, що розмістить це відео на youtube і далі знімає мене на мобільний. Питаю: «Для чого ти мене за руки держав, як з Оленькою ставили мені пісню про малєнькую дєвочку? Ти чого за Вовкою в туалет бігав? Хуй держать? Не получилось самому? Нада було Оленьку, з якою ти мені пісню про малєнькую дєвочку ставив, з декрета визвать, щоб тобі помогла…». Сашко сів на своє робоче місце, сміється. «Саша, так появиться на моєму сайті стаття про те, як ти розмістив відео на youtube с дєвочкой, яку ти за руки колись держав і ставив пєсню про малєньку дєвочку?… Будеш героєм мого інтернет-сайту: kohanomu.com… зайди на нього. Там про ваші приколи в магазині «Сота» написано… я на вас в прокуратуру звернусь, за моральне іздіватєльство з мене….». Юлія: «Отойди от дверей… чтобы я на тебя не смотрела… посмотри на себе в зеркало: ты же страшная!..». Регочуть із Сашком Тихоступом (Ромахіним). Прийшов Андрій. Сашко Тихоступ (Ромахін) йому хвалиться відео. Через певний час до «Соти» прийшов Гетало Іван з Костею. Ходили, дивились. Хтось подзвонив, сказав про інцидент. Походили, подивились, пішли. Сіла на мраморному виступі біля магазину. Сашко Тихоступ (Ромахін) з Юлею з мене регочуть.

08.04.2013. Приїхала на «Алмазний» в 10.25. У магазин «Соту» зайшло багато чоловіків. Зайшла за якимсь хлопцем. Вова вийшов до клієнта. У магазині були Сашко Тихоступ (Ромахін) і Дмитро. Дмитро швидко встав, хотів виставити. Я зразу й вискочила.

09.04.2013. Приїхала на «Алмазний». Заглянула в магазин «Сота». Дмитро і Сашко Тихоступ (Ромахін) щось почали коментувати. Закрила двері. Ходила, чекала Володимира довго. Не витерпіла, зайшла в магазин: «Вова…». Дмитро Сашкові Тихоступу (Ромахінові), без ентузіазму: «Врубай музичку…».

10.04.2013. Приїхала на «Алмазний». Біля «Соти» стоїть літня жінка. Говорила зі мною. Вийшов Сашко Тихоступ (Ромахін). Стоїть слухає про що ми говоримо. Повернулась на 23 Вересня десь пів на 3. Сашко Тихоступ (Ромахін) і Юлія відкрили двері в магазин. Двері в магазин «Молоко» теж відкриті. Звідти луна пісня: «Одиночество сука». Сашко Тихоступ (Ромахін) включив у «Соті» попсу: «…полчаса…». Юлія вийшла на вулицю, курить. Сашко Тихоступ (Ромахін) став біля порогу, говорить до якогось літнього чоловіка: «…деякі і в 30 год…». Юлія: «…якби сказав: старий, глухий і сліпий, а то в 30…». Кажу: «Саша, це камінь в мій огород? Ти двері для мене відкрив?..». Зайшли. Сашко Тихоступ (Ромахін) включив пісню про клоунів. Ходжу дивитись на Володимира як Юлія або Сашко Тихоступ (Ромахін) відхиляють шторку. Зайшли в магазин дві дівчини. «Дєвушки, покупайте телефони, а то «Соту» закриють, не буде куди мені ходити». Юлія: «Люда, мені двері закрить?». «Давайте, я у вас щось куплю…». Юлія іде до дверей. «…наприклад, вашого інженера…». Юлія: «Сука! Сама не живешь и другим не даешь!» – закрила двері. Постояла, подумала. Відкрила двері: «Кому нада дати? Я дам». Юлія Сашкові Тихоступу (Ромахінові): «Включи…, щоб я цього не слухала». Через якийсь час Юлія вийшла курити. «Юлія, кому нада дати, я дам. Вові?..». «Люда, отьебись от меня! Ты к Вовчику пришла? Вот стань и стой!». До вітрини «Соти» підійшла Люда Троян (Рябова) з двома дітьми. Кажу їй: «Люда, у тебе вже свої волоси одросли?». Розказала мені, що розвелась з чоловіком. Почала їй нагадувати події давно минулих літ. Вона зайшла в магазин. Я за нею зайшла і назвала її ім’я. Сашко Тихоступ (Ромахін) вискочив і ударив мене ногою. «Суки, зробили мені щастя!..» – мало не плачу від образи.

11.04.2013. Приїхала на «Алмазний» десь пів на 11. Відкрила двері в «Соту»: «Здравствуйте, а Вова на роботі?». Сашко Тихоступ (Ромахін): «Закрой дверь с той сторони навсігда і іди соси свій хуй!».

16.04.2013. Зайшла в «Соту», запитала у Юлі і Сашка, чого вони на мене кричать, як я заходжу: «Я ж не до Вас приходжу, а до Вови». Юлія: «Тебя сюда кто-то звал?». Сашко Тихоступ (Ромахін) облив мене трохи водою. Щось Володимир обізвавсь.

17.04.2013. Кажу Сашко Тихоступ (Ромахін)ві: «Саша, скинь мені на флешку пісню, яку ви мені в 2009 году ставили…». Заглянула в магазин: «Хто хоче зі мною зайнятись коханням?». Юлія: «Люда, блядь, вийди, не порть мені апетит…». Сашко Тихоступ (Ромахін): «Люда, сексу не буде».

25.04.2013. Приїхала на «Алмазний» пів 12. Сашко Тихоступ (Ромахін) з Юлею сміялись. Сашко Тихоступ (Ромахін) в магазині звав Володимира, щоб він вийшов на мене подививсь. Виніс стілець і сів на ньому біля магазину. Говорила до нього про погоду. До мене мовчав, а до знайомих озивавсь. Тоді заніс стілець. Сашко Тихоступ (Ромахін) вийшов з магазину, а Юлія стала так, що в мене була можливість зайти в магазин. Спеціально. Повернула голову – якраз Володимир прийшов до «Соти» зі сторони «Хануми». Потім він чогось вийшов у магазин. Я глянула на нього через поріг. Худий, виглядає нездорово. Сашко Тихоступ (Ромахін) агресивно закричав: «Пошла отсюда!». Сашко Тихоступ (Ромахін) вийшов до дівчат з сусіднього магазину. Я підійшла. Сашко Тихоступ (Ромахін) розказує: «Оце б ти комусь заказала просто так пісню… на день народження або… а до тебе б потом приїбались… для чого ти заказала… До дирекції радіостанції «Руске радіо» доїбалась… в 30 год дєвочка… там уже нічого не зробиш, все зрослось…». Сміх. Володимир вийшов з магазину. Побігла за ним. В спину – сміх… Сашко Тихоступ (Ромахін) говорить з якимось чоловіком біля «Соти». Показую на двері. «Можна я просто так зайду… так як просто пісню заказують…». Сашко Тихоступ (Ромахін) щось нагрубив, пригрозив, що вдарить, сказав, щоб я не задавала глупих питань. «Я здачі дам…». «Попробуй». Підійшла до дівчат: «Від кого Сашко Тихоступ (Ромахін) узнав, що я доїбалась до дирекції?..». «У себе й спитай…». Стала напроти дверей «Соти»: «Сашко, у мене до тебе є вопрос на засипку…». Врубив музику. Пізніше знову вийшов до дівчат. Питаю в нього: «Від кого ти получив інформацію, що я доїбалась до дирекції радіостанції?..». Сказав, що він нічого такого не говорив, а дівчата підтвердили, що нічого не чули. Сказав, що у мене шиза. Чекала Володимира біля магазину. Він вийшов рано. Сашко Тихоступ (Ромахін): «На старт! Вніманіє!.. Марш!». Я: «Пішов ти нахуй!..». Сашко: «Дура!..».

26.04.2013. Приїхала на «Алмазний». Підійшла до «Соти», тоді пішла в напрямку центра ринку. Побачила як від кафе іде Володимир з Сашком Тихоступом (Ромахіним) і Дмитром. Усі взяли каву. Обзиваюсь: «Коньяка до кави? Хенесі з цукерками…». Дмитро щось сказав, щоб я ішла писала. Дмитро сказав щось про те, щоб вилити на мене каву в три руки. Володимир зробив рух, ніби виливав каву. Я відскочила. Кажу: «А їбатись коли?». Володимир: «Забудь. Это не твое». «Я й ввечері напишу. Треба ж щоб було про що писати…». Щось сказала про погоду: «Весна. Любов». У Володимира лице невеселе. Володимир зайшов у «Соту». Дмитро з Сашком Тихоступом (Ромахіним) стояли біля магазину.

29.04.2013. Приїхала на «Алмазний» десь в 11. Переступила поріг магазину: «Зраствуйте…. Володя, привіт». Дмитро: «До свіданія». Чекала біля магазину. Кілька разів заглянула в «Сотук»: «Вова, пожалуста, вийди». Сашко Тихоступ (Ромахін): «Пошла вон, дура!!!».  Хвилин через 15 мені вже на роботу. Я забігла до Володимира, бо Дмитро якраз вийшов, а Сашко Тихоступ (Ромахін) був зайнятий клієнтами. Побачила очі Володимира, лице без радості… Сашко Тихоступ (Ромахін) кинувсь мене бити. Я на нього закричала: «Чого ти мене б’єш?!..».

07.05.2013. Приїхала на «Алмазний». Підійшла до «Соти». Кручусь біля «Соти». Сашко Тихоступ (Ромахін) вийшов: «…вона хотіла зайти, я її лінійкою по руках…».  «Звониш його йобаній жені? Отчитуєшся, що я робила? Чого лізеш? Я ж не до тебе приходжу їбатись!». Перед цим приходив до магазину Дмитро з малим хлопчиком. Подививсь на мене, що я сиджу напроти вікон магазину. Виходив і чув як я Сашку Тихоступу (Ромахіну) це казала. Через 5 хвилин перша. Пів на другу треба на роботу. Підійшли двоє чоловіків до магазину. Звернулась до них. Один: «Зайдеш із нами. Вони не мають права тебе не пускати в магазин…». Сашко Тихоступ (Ромахін) почав мене виштовхувати при них. Володимир вийшов, пішов до столу, щось говорив. Кажу Сашкові Тихоступу (Ромахіну): «Інтересно, що ти про мене кажеш, що ти людям говориш, чого ви мене в магазин не пускаєте? Вова, я поїхала на роботу!.. Молодиє люді, спасібо вам большоє!..».

08.05.2013. Приїхала до Володимира дуже пізно, після обіду. Заглянула в магазин: «Здраствуйте, любимые!..». Дмитро і Сашко Тихоступ (Ромахін) розкричались. Кілька разів позвала Володимира через двері, чим розізлила Дімку. Сашко Тихоступ (Ромахін) тикав мені середнього пальця.

10.05.2013. Заглянула в магазин: «Здраствуйте, любимые!…». Не так Дмитро, як Сашко Тихоступ (Ромахін). Сашко Тихоступ (Ромахін): «Пошла… дура галимая!..». Володимир вийшов раз у магазин. Дмитро десь вийшов. Відкрила двері: «Вова, я хочу секса! Хочу секса!..». Сашко Тихоступ (Ромахін) скочив, став напроти дверей і показував мені середній палець.

11.05.2013. Приїхала на «Алмазний» пів на 11. Зайшла в магазин: «Вова, привіт!». Сашко Тихоступ (Ромахін) і Дмитро в магазині. Сашко Тихоступ (Ромахін): «… ти сука, нейобана і ніколи йобана не будеш!.. ха-ха…». «Сука…і шо ще?». Дмитро: «Вийди… все. Діалог закончєн». Чекала Володимира біля магазину. Він прийшов до «Соти» і я думала зайти в магазин. Сашко Тихоступ (Ромахін) став перед дверима.

13.05.2013. Приїхала на «Алмазний» пів на 11. Підійшла до «Соти». Двері відкриті. Стоять Дмитро і Сашко Тихоступ (Ромахін) на вулиці. Побачивши мене, швидко зайшли в магазин. Сашко Тихоступ (Ромахін): «По їбальнику получити хочеш, сука?..». Чекала, що Вова вийде. Позвала раз: «Вова, Володенька!…». Він скоро вийшов у магазин. Якось хотіла зайти. Сашко Тихоступ (Ромахін) вискочив: «Пошла вон отсюда!!!».

14.05.2013. Володимир вийшов із магазину, махнув у мою сторону рукою, як ударити хотів. Я відскочила і налетіла на якогось немолодого чоловіка. Сашко Тихоступ (Ромахін) стояв на порозі і орав: «Больна! На людей кидається!…».

20.05.2013. Приїхала на «Алмазний» пів 11. Влаштували мені цирк. Відкрила двері в «Соту». Сашко Тихоступ (Ромахін): «Пошла нахуй, дура, отсюда!». «Пішов ти нахуй, придурок!». Сашко Тихоступ (Ромахін) вийшов з магазину.

21.05.2013. Приїхала на «Алмазний» десь о 10. Сашко Тихоступ (Ромахін) вийшов, почав голосно на весь ринок розказувати: «У мене жінка є, приходиш до мене додому, признаєшся мені в любві… Дура…». Одказала: «Так ти ж мене обіщав зробити жінкою, забрати…». Сашко Тихоступ (Ромахін): «Ти стара вже». Сказала йому за ногу, що він мене по нозі ударив, а тепер бач сам хромає, «Саша, що з твоєю ногою?». «Шо, дурочка…».

24.05.2013. Приїхала на «Алмазний» пів 11. Звала Володимира із магазину. Дмитро кудись вийшов. Оставсь у магазині з Володимиром Сашко Тихоступ (Ромахін).

17.06.2013. Приїхала до Вови на «Алмазний» в 12. Сашко Тихоступ (Ромахін) вийшов із магазину і десь пішов. Стала біля ресторанчика. Проходить мимо Сашко Тихоступ (Ромахін): «Чого ти ломишся до мене в дом?..». Сказала йому, що не займаю його, якого пристав? Сашко Тихоступ (Ромахін) зайшов у магазин, став у дверях, показує: один палець його руки входить в замок пальців другої – туди-сюди. Сміється. Тоді вийшов, ходить по ринку, говорить по телефону. Знову зайшов у магазин, дивиться на мене через двері. Вийшов. Зайшов. Вова іде з пляшкою пепсі. Я так зраділа: «Вова, привіт, любимий, сонечко! А Сашко Тихоступ (Ромахін) – криса!». Зайшов у магазин. Я за Володимиром: «Сашко Тихоступ (Ромахін) – ти криса!». Постояла перед магазином. Підійшла, відкрила двері: «Володя, займись зі мною любов’ю!». Твої співробітники підняли крик. Сашко Тихоступ (Ромахін) переводить стрілки на себе. Кажу йому: «Та я з такою крисою як ти на одному гектарі срать не сяду!». Через время Юлія десь вийшла, вертаючись, сказала мені з усмішкою: «Блядина! Ходишь по магазинам, мужикам себя предлагаешь…». Я заглянула в магазин: «Вова, я тільки тобі секс предлагаю!». В магазині стояли люди. Сашко Тихоступ (Ромахін) закричав на весь магазин, щоб я одстала зі своїм сексом. Сашко Тихоступ (Ромахін) вийшов на вулицю, пройшовсь біля вітрини магазина, щось зморозив, що поверне мені гривню за туалет. Я нічого йому, буду ігнорувати. Вийшов із магазину знову. Став напроти мене: «Кажуть, до тебе твій папа пристає, ти йому…». «Саша, кажуть ти скоро в морду получиш, у мене нормальна сім’я, це може ти з своєю мамою…». Щось до мене ще казав. Відповіла, що хочу, щоб він зі мною перестав спілкуватись. Вийшла курити продавщиця з «Молока». Перекинулась з нею кількома словами. Сашко Тихоступ (Ромахін): «Дивись як вона близько стала, ще цілуватись до тебе полізе!». «Сашко Тихоступ (Ромахін), от’єбісь от мене!». Довго Володимир не виходив. Підійшла до дверей. Юлія скочила зі стільця і до дверей. Тримає їх, тикає мені середній палець через двері. Ще раз підійшла, вона відкрила двері і облила мене водою. Сашко Тихоступ (Ромахін) сміється і коментує, що мене облили водою із унітаза: «…туалетной водой!».  Визирає знову із магазина: «Хочеш зайти? Заходь». Я підійшла до дверей. Він вихопив ножиці і ущипнув мене ними за руку. Володимир все ж вийшов. Говорить по телефону, Сашко Тихоступ (Ромахін) щось починає кричати Володимиру в спину. Як Володимир повернувсь у «Соту» я прозівала. Заглянула в магазин. Сашко Тихоступ (Ромахін) врубив музику на весь магазин. Юлія: «Вона не понімає!…». Закрила мовчки двері. Юлія мені: «Он тебя ненавидит! Ти ему всю жизнь исковеркала!..». Те, що вона облила водою нічого, сонце палить, а от… Я Вові жизнь ісковєркала? В тебе немає сім’ї чи дітей в школу не водиш? Мене аж переклинило: «Це мені такі придурки як ви і йобана радіостанцією жизнь ісковєркали!..». Постояла біля магазину, підійшла до дверей. Сашко Тихоступ (Ромахін) виглянув з-за дверей і сказав негарно на мого батька, при цьому висипав на мене лушпиння соняшника із стаканчика і вдарив ногою. Зчепилась із ним. Цирк для працівників ринку. Сашко Тихоступ (Ромахін) заскочив у магазин, сміється. Схопила той стаканчик, набрала в нього води… Юлія закрила двері, Сашко Тихоступ (Ромахін) комусь дзвонить. Через пару хвилин підійшов міліціонер. Сашко Тихоступ (Ромахін): «Заберіть її отсюда…» і почалась розповідь про те, як я Володимиру заважаю.

18.06.2013. Приїхала на «Алмазний» 15 хвилин на 16. Вже половина на 17. Виглянула Юлія: «Тебе твій папа їбав?». «Це ти, Юля, по собі судиш?..». «У нас діти є, ми нормальні!.. а в тебе…». «Тоді чого ти так кажеш?». «А чого ти стоїш?..». Щось таке іще обідне казали. Сіла біля магазину. Почула як Юлія і Сашко Тихоступ (Ромахін) засміялись.

24.06.2013. Приїхала на «Алмазний» хвилин кілька на 11. Чекала напроти магазину. З магазину вийшла літня жінка з молодим хлопцем: «Ви когось звали?», каже мені. «Да, мастера, він там работає…». Сказала мені, що його там не бачила. «Він отам, за шторкою…». Сказала мені, чого ж я не заходжу. Відповіла, що будуть кричати, ще вдарять, цирк устоять. Жінка відповіла, щоб я заходила поки вони тут стоять. Я погодилась. Зайшла. Пройшла по магазину може кроків два. Сашко Тихоступ (Ромахін) скочив з свого робочого місця, з силою звалив мене на підлогу. Володимир вискочив із-за шторки. Били вдвох. В дверях Володимир вдарив мене ногою під зад: «Пошла нахуй, підераска!» Пече коліно. На нозі здерта шкіра. Шия пече  – шкіра на шиї трохи здерта. Поплакала, постояла, присіла. Вийшов Сашко Тихоступ (Ромахін). Я кинулась на нього. Товстий проти мене. Він мого поштовху рукою тільки відхиливсь. Почалась лайка. Схопила на східцях плитку, замахнулась на нього. Він ніби тікати, а тоді на мене… Кинула в нього ту плитку. Плитка не попала. Сашко Тихоступ (Ромахін) до мене. Кинулась тікати. Таки догнав біля дороги. Штовхнув, протяг по асфальту… Коліно, долоня… Піднялась, а він уже забіг у «Молоко»… Закрили двері в магазині… Прийшов міліціонер. Зібрались люди. На мене всі кричать. Володиимр вийшов із Сашком Тихоступом (Ромахіним) на вулицю. Доказувала чого я до Володимира приходжу, згадала за пісню про «малєнькую дєвочку», що Сашко Тихоступ (Ромахін) мене тоді за руки держав… Володимир засміявсь і пішов у «Соту».

01.07.2013. Приїхала на «Алмазний» десь о 10.  Вийшов Володимир, в очах тривога, переживання. Як виходив, Сашко Тихоступ (Ромахін) обізвавсь до Володимира з укором і насмішкою: «Прівєт, друг!».

02.07.2013. Приїхала на «Алмазний» десь в 11. Заглянула в магазин: «Любимий, ти на роботі?». Хвилин за 15 Вова вийшов. Сашко Тихоступ (Ромахін) Володимиру щось  радісно сказав.

03.07.2013. Приїхала на «Алмазний» в 11. … Вова вийшов на вулицю. Дивлюсь, торкнулась рукою спини. Наче не розсердивсь. Біля «Золушки»: «Вова, пригости мене кавою, я ж тебе пригощала…». Так близько. Так хочеться торкнутись… Володя іде з кавою назад до магазину. Сашко Тихоступ (Ромахін) біжить нам назустріч: «Чого ти не сказав, я б міг тобі сходити принести…». «Вова сам може сходити… І в туалет може сходити. Не треба за ним туди бігати…».

04.07.2013. Приїхала на «Алмазний» пів на 12. Ішла від центру ринку, побачила як Вова заходив у магазин. Прибігла, відкрила двері, а Володимир уже заховавсь за шторку. Сашко Тихоступ (Ромахін) і Дмитро закричали. Новий плакат висить так, що як до Володимира заходять клієнти, я його бачу. Сашко Тихоступ (Ромахін) підійшов і почав перевішувати. Відкрила двері: «Нахуя ти його перевішуєш? Він тебе трогає?..». Дмитро: «Чучундра, ругаєшся при клієнтах…». Сашко Тихоступ (Ромахін): «Я здесь работаю, как хочу так и делаю…ха-ха…».

08.07.2013. Приїхала на «Алмазний» хвилин 10 на 10. Заглянула в магазин, позвала: «Вова, Вова…». Сашко Тихоступ (Ромахін): «Гражданочка, ти тупая?..».

09.07.2013. Приїхала на «Алмазний» в 10. Володимира немає. Прийшов Андрій, схожий на крота. Сашко Тихоступ (Ромахін) вибігав дивитись чи Вова не йде від зупинки – перекривляв мене. Андрій вийшов з магазину насмішкувато посміхаючись.

12.07.2013. Сашко Тихоступ (Ромахін) десь вийшов. Через якийсь час прийшов.  Пішла до знайомої. Вернулась. Перед плакатом за вітриною на аркуші А4 чорно-біла фотографія половини мого тіла. Напис на фото: «Люблю подглядывать». Працівники ринку підходили, дивились, сміялись. Жалітись Володимиру, що Сашко Тихоступ (Ромахін) завісив  його  робоче місце плакатом: «Ти ж тоже там робиш, скажи, щоб одвісили…».

15.07.2013. Двері  в «Соту» відкриті. В магазині Сашко Тихоступ (Ромахін). Я вийшла до «Хануми». Вова ішов повз і плюнув у мою сторону. «Вова, сексом дружбу не іспортиш… Як ти…». Біля дверей магазину замахав на мене руками і ногами. Я не відійшла. Повернувсь, я відскочила. Таки вдарив ногою під задницю. Больно, обідно… «Зачєм ти так робиш, мені больно!…». Заглянула в магазин. Щось сказала Володимиру про те, що у мене красиві труси, щоб вийшов, подививсь. Вова вийшов на поріг: «Шиза накриває? Їдь у дурдом…». «В 31 год накриває…». Вова почав звати мене в магазин. Сашко Тихоступ (Ромахін) підпрігся. Стала на порозі: «Ви будете мене бити…». Найшли люди, закрили Сашка Тихоступа (Ромахіна). Вова ж звав. Зайшла. Сашко Тихоступ (Ромахін) закричав Володимиру, що я іду. Володимир вийшов, затяг мене до себе, звалив під стілець і почав бити ногами. «Вова, я тебе правда не понімаю…», плачу. «Не нужно меня понимать!..» «Ты ребенка мне дашь?». «Нет». Знову почав бити ногами і приговорювати: «Які аудіо-відеозаписи?…» (треба було мені сказати сьогодні за Південний вокзал). «Ти ж казав, що уб’єш, чого ж ти з мене…». «Жена просит меня тебя не убивать!..». «Что ты трощишь оборудование… милицию визвать?.. что ты залезла туда, вилази…». Схопив мене, закрутив ліву руку, виштовхав-вивів до дверей. Мій зонтик ткнув мені боляче в праву вилицю. Синяк поставив. Пішла сіла на лавку під березами. Побачила як Володимир через 5 хвилин вийшов і пішов у напрямку туалету.

17.07.2013. Приїхала до Володимира на «Алмазний» в 10. Його немає. Сашко Тихоступ (Ромахін) ішов мимо, запитав з насмішкою чи я когось виглядаю. Послала його. … Вова вийшов з Костею. Сашко Тихоступ (Ромахін) насмішкувато: «Ти уезжаешь на месяц на море,  любимый? Прощай…».

19.07.2013. Приїхала на «Алмазний» після пів на 11. Заглянула в магазин: «Володя, ти на роботі?». Вова не обізвавсь, а його співробітник Сашко Тихоступ (Ромахін) на мене наорав. Ясно, на роботі. Вийшов Вова з магазину не в доброму настрої. Сходила на Мотель. Вітя Васильєв, який раніше приходив у «Соту» надоїдати Вові, виставив мене за двері. Прийшла на «Алмазний». Сашко Тихоступ (Ромахін) Сашко Тихоступ (Ромахін) виказав з насмішкою новій продавщиці з сусіднього магазину, що я вже була в їхньому магазині на Мотелі: «Її скрізь уже знають і скрізь люблять».  Мені: «Чого ти не пишеш на своєму сайті про себе? Як ти тут рибу стоїш їси, як ківі з кожурою…». Відповіла йому: «Для чого ти перевісив плакат? Він же тебе не трогав. Що ти мені сказав? Так і з сайтом. Мій сайт, що захотіла, те й написала. Зроби й ти для себе сайт і пиши там від себе». Сашко Тихоступ (Ромахін) почав хвалитись, що зняв мене на відео і розмістив на ютубі. Я заглянула через якийсь час до «Соти». Вова вийшов із-за шторки: «Пошла вон отсюда, підераска!». Сашко Тихоступ (Ромахін) бігав до Вови дуже часто. … Сашко Тихоступ (Ромахін) через якийсь час вийшов на вулицю, почав спілкуватись, судити мене з оточуючими. Якось був випадок розказував біля магазину знайомим, що від мене батьки відмовились. Згадала йому як він мене з Олею закривав у магазині. «Підерас кончений». Він: «Лохушка».

22.07.2013. Приїхала до Володимира на «Алмазний» хвилин за 10 до 9. Двері відкриті. Заглянула. Запитала за Вову. Сашко Тихоступ (Ромахін) почав обзивати мене лохушкою, казати, щоб я ішла у свій гуртожиток. … Вова вийшов, випихав мене. У дверях любиме лице так близько. «Поцілуй мене!». Разів три Володимиру це прокричала. На лиці обдумування моїх слів. Тоді почервонів. Я смикнула двері назад, а він мені не дав їх відкрити зразу. Зайшла в магазин. Сашко Тихоступ (Ромахін) сміється, коментує. «А ти закрий свій їбальник і мовчи!..», заорала на нього. «Що тут смішного. Хіба як дєвушка приходить її не нада цілувать, а бити?..».

29.07.2013. Приїхала до Володимира на «Алмазний» в 10.50. Звала: «Володь, вийди зі мною погуляєш!». Сашко Тихоступ (Ромахін) вмикав музику голосно, як Дмитро вийшов. Називав лохушкою, казав: «Іди дальше дрочи у своє «Сільпо»». Сашко Тихоступ (Ромахін) вийшов на вулицю. Дивлюсь він стоїть, обернулась до нього: «Чого ти до нас лізеш?.. Двоє в драку, третій в сраку… ». Він: «Я с лохушками не общаюсь». «Та може ти більший лох, чим я… Сашко, ти нормальний мужик чи криса?».

30.07.2013. В 9.40 приїхала на «Алмазний». Заглянула в магазин. Обізвалась до Володимира. Сашко Тихоступ (Ромахін): «Іди додому». Посиділа під березами на лавочці. Заглянула в магазин: «Вова, чого ти переводиш стрілки на Мішу? Я ж до тебе приходжу». Співробітник ввімкнув музику на комп’ютері, може Володимир нічого й не почув. Я заглянула, говорю щось до Вови. Сашко Тихоступ (Ромахін) починає мене обзивати поганими словами. У відповідь я кажу про те, що вони почали це, що самі ж закривали мене в цьому магазині. Вова вийшов з-за шторки: «Вийди отсюда». Вийшла. Стою, говорю зі знайомою. Вова відкрив двері, виходить з магазину. Сашко Тихоступ (Ромахін) іде йому назустріч, питає Володимира куди той іде, тоді так глузливо: «Ти з собачкою?». У черзі в громадському туалеті я торкнулась рукою спини Володимира, а він кинувсь на мене з кулаками. Перебив ніс. …Вийшов Сашко Тихоступ (Ромахін) на поріг «Соти». Стояв дививсь, тоді підійшов до «Хануми», почав розказувати комусь, що я получила, бо зайшла в чоловічий туалет, сміявсь з мене.

31.07.2013. Приїхала на «Алмазний». Сашко Тихоступ (Ромахін) підійшов до кіоску, обізвавсь до продавщиці Тані: «Гарна як весна». Відвернулась, щоб він не роздивлявсь синяк на носі і під оком. Потім ще Сашко Тихоступ (Ромахін) виглянув з «Соти», каже на мене: «Кончіта». Співробітники Вови виглядали з «Соти» і сміялись. Обзивали мене між собою  негарними словами.

01.08.2013. Заглянула в магазин «Соту». Сашко Тихоступ (Ромахін) врубив музику. Через півгодини приїхав Володимир. Не сам. З Андрієм. Я: «Вова, ти казав, що в своїй машині гамно не возиш. Ти не гамно привіз? Він мені на 5 школі «Милую» ставив… Чи все шо касається «мілої» гамном бути не може?». Ні Володимир, ні Андрій не відповіли. По виразу обличчя Володимира я побачила, що він почув. Володимир зайшов з Андрієм аж у «мастєрску», якщо можна так назвати клаптик приміщення, який Володимиру виділили… Заглянула в магазин, щось сказала про те, що до Володимира заходять і посторонні. Сашко Тихоступ (Ромахін) вийшов, щось почав розповідати продавцям сусідніх магазинів про «Русское радио» – України», сміявсь з мене. Сашко Тихоступ (Ромахін) так часто почав бігати до Володимира за шторку, що я подумала, що він  капає Володимиру на мозги, настроює його проти мене. Заглянула в магазин: «Сашко, не мішай моєму любимому работать!». Сашко Тихоступ (Ромахін) розкричавсь на мене. Володимир мені: «Пошла вон, заїбала».

02.08.2013. Юлія з Сашком Тихоступом (Ромахіним) почали знімати мене на відео біля магазину «Сота». Почалась сварка.  Співробітникам  Володимира сказала, щоб витягли  мою фотографію  з вітрини магазина. Юлія почали мене знову знімати на відео. Пригадала Сашкові Тихоступу (Ромахіну) те, що він казав про мене, що я не така симпатична як Аліна. Сказала, що бачила в «Однокласниках» чоловіка його колишньої дівчини і що його теж дівчина проміняла на іншого. Сашко Тихоступ (Ромахін)  сказав: «Она   ребеночка родила…». Сказав мені, що я ніколи не народжу. Виказала йому: «Вона рєбьоночка народила після того, як ти мене закривав у магазині і ставив пісню про «малєнькую дєвочку» чи після того як послухала пісню «Милая»?..».

03.08.2013. Приїхала на «Алмазний». Сашко Тихоступ (Ромахін) вийшов знімати на відео. Назвала його дебілом. Сказали мені з Юлею, що Володимира не буде.

20.08.2013. Кілька раз заглядала в «Соту», обзивалась до Володимира. Сашко Тихоступ (Ромахін) назвав дурою галімою, ще й на мою матір казав погане.

21.08.2013. Приїхала вранці на «Алмазний». Сашко Тихоступ (Ромахін) комусь показував мою фотографію у вітрині, сміявсь з мене. Я розсердилась. Зайшла в магазин, плюнула на нього. Сашко: «Охуєла, сука!». «Якби я охуєла – я б тобі кислоту в морду вилила!». Сашко: «Тебе посадять!». «Тебе посадять! Так в дурдом заберуть, но тобі від того не полегшає». Володимир вийшов. Кажу йому: «Вова, ти мені обіщав…». Він мені: «Шизофренія тобі обіщала!..», засміявсь. Юлія Парасенко і Сашко Тихоступ (Ромахін) бігали по ринку з листочком, збирали на мене підписи.

22.08.2013. Приїхала на «Алмазний». Володимир ішов по ринку, люди до нього вітались, а мене картали, називали собакою. Володимира зустрів радісний Сашко Тихоступ (Ромахін). У руках у Володимира якісь папери. Пішов із Сашком до адміністрації ринку:

26.08.2013. Побачила Сашка Тихоступа (Ромахіна), причепивсь з Володимиром до туалету. Виказувала Володимиру по дорозі: «Ти як трахаєшся з Алінкою, ти хоч думаєш про те, що ти мені зробив з тим «Русским радио»?..». Володимир вийшов з туалету і каже Сашкові на мене: «Пусть подохнет». «Сашко тепер за тобою в туалет бігає, щоб случайно секс не получивсь?..». Сказала Сашкові, що йому Алінка платить, щоб він за Вовою в туалет бігав. Назвала його «толстєньким подлєньким чєловєчком». Сашко: «Мені твоє мнєніє…». Сашко Тихоступ (Ромахін) виходив часто.

27.08.2013. В психоневрологічному диспансері відправили до лікаря. Заяв на мене штук 5. Сказали, що остання з 40 підписами. Сказали, що порушень психіки у мене немає, але й довідку ніяку не дадуть. Приїхала на «Алмазний». Заглянула в «Соту», почала говорити до Володимира. Він обізвавсь. Сашко Тихоступ (Ромахін): «Вийди, потом з ним побалакаєш». ЧМО.

28.08.2013. Приїхала на «Алмазний» в 10. Заглянула в «Соту»: «Володя, здраствуй. Ти є на роботі?». Сашко Тихоступ (Ромахін) і Дмитро щось закричали. Побачила, як захиталась шторка напроти робочого місця Володимира. Сашко Тихоступ (Ромахін) почав принижувати мене з приводу мого походження з села. «І Вова із села. Ми з ним обоє із села…». Сашко обізвав мене крисою, проституткою. Відповіла: «Саша, це ти – криса». Тихоступ вийшов на вулицю, почав погрожувати, що получу від нього по морді. Нагадала йому за заяву: «Нада слєдоватєлю харашо заплатить, щоб справі не давали хід…. Попробуй – будеш платити». Сашко Тихоступ (Ромахін) вийшов і закрив магазин.

29.08.2013. Сашко Тихоступ (Ромахін) і Дмитро, побачивши мене біля «Соти» почали жартувати, щоб я йшла. Заглянула в магазин, казала Володимиру, що він мені сьогодні снивсь. Вова: «Шиза накриває?». «Моя шиза всігда зі мною, вона в мені живе». Володимир вибіг допомагати ставити відеокамеру напроти дверей. «Для чого ви це робите? Вова, я зараз піду на роботу, я не буду тобі надоїдать».

03.09.2013. Приїхала пів на 12 на «Алмазний». Сходила на почту і відправила лист у Держінспецію України з захисту прав споживачів. Повернулась на «Алмазний». Постояла, заглянула в «Соту»: «Вова, пока, я вже піду». Сашко Тихоступ (Ромахін) радісно: «Слава Богу!».

10.09.2013. Пів 12 приїхала на «Алмазний». Сашко Тихоступ (Ромахін) майже зразу кудись вийшов.

16.09.2013. Приїхала до Володимира на «Алмазний» десь пів на 11. Хотіла зайти в магазин: «Володь, вийди, пообщайся зі мною!». Дмитро схопив мене за рукав курточки і відштовхнув від дверей. Вова вийшов у магазин через якісь хвилини. Я зраділа, стала на поріг, двері були відкриті: «Вова, я тобі розкажу анекдот про собаку… жив один чоловік і в нього була собака…». Дмитро і Сашко Тихоступ (Ромахін) почали на мене кричати. Дмитро вийшов і схопив мене. Тоді повернув і заштовхав у магазин. Вова: «Не нада…», тоді ногою на мене замахнувсь. Виштовхали мене. Рукою обірвала якусь резинку біля дверей. Кричали на мене: «Тупорилая!.. руками як граблями!..». Двері в магазин закрили.

17.09.2013. Заглянула в магазина: «Вова, Володь…». Сашко Тихоступ (Ромахін) злим тоном: «Пошла вон!..», включив голосно звук: «…у них харашо только тогда, когда они работают и зарабатівают деньги…». З Управління у справах захисту прав споживачів України прийшло повідомлення.

18.09.2013. Сашко Тихоступ (Ромахін) на питання: «Де Вовчик?» почав мене протяжно передражнювати. Заглянула в магазин: «Мені неудобно, но я спрошу…». Сашко Тихоступ (Ромахін) включив музику, щоб не було чути того, що я кажу.  Ходила біля магазину. Вова вийшов. Поїхала у справах. В 15.00 вернулась на «Алмазний». Говорю Вові, що приїхала, називаю по імені, прошу, щоб вийшов. Сашко Тихоступ (Ромахін) і Горжієнко почали орати. Скоро ж на роботу. «Вова, у мене мало часу, вийди». Коментарі негарні від  співробітників Вови: «Піди повісся». Сашко Тихоступ (Ромахін): «До папи обратись, дебілів таких робить… Сімейка Адамсів…». Сказала Сашкові Тихоступу (Ромахіну), щоб він кожен раз як я заходжу ставив «малєнькую дєвочку»: «Я тобі 5 баксів заплачу. Вова тобі мабуть не платив чи платив?…».

19.09.2013. Приїхала на ринок десь близько 11. Заглянула, запитала чи є на роботі Володимир. У процесі моїх спроб зайти Сашко Тихоступ (Ромахін): «Дура», зачепив ногою груди.

20.09.2013. Приїхала на «Алмазний» десь в 11. Сашко Тихоступ (Ромахін) і Юлія кривлялись.

21.09.2013. Приїхала на ринок. Сашко Тихоступ (Ромахін) і Юлія почали бігати за шторку, робити вигляд, що Володимир там.

28.11.2013. Зайшла в психоневрологічний диспансер. Хотіла взяти копії заяв на мене з «Соти»… Відмовили навіть глянути на ті заяви, не те що копії взяти. Хоча по закону кожна людина має право на ознайомлення з інформацією про себе.

17.02.2014. Поїхала в «Соту» на «Алмазний». Оля, Сашко Тихоступ (Ромахін), Дмитро. Дмитро вийшов з магазину. Оля сказала, що вже не пам’ятає того, що було в 2009, що це брєд сумашедшої. Сашко Тихоступ (Ромахін) сказав, що Володимир досі робить у «Соті», тільки в іншому місці, і щоб я виключила свій диктофон, бо вони мені нічого не скажуть. Дуже з ними обома посварилась.