Слава Дьомін

1 раз – випадковість, 2 раз – збіг, 3 раз – закономірність

06.12.2006. «Вітаю моє сонечко з Днем Збройних Сил України. Будь завжди, коханий, таким як ти є зараз»–написала смс на«Русское радио»-України» для Вови Нестеренка. Ведучі Слава Дьомін і Міша Павлов, які в той вечір удвох вели ефір, приколювались: «…цирк на дроті… смс-сервіс… кохає, вірить і чекає…, некороткі смс на короткий, зовсім не секретний номер …». Це ввечері. А вдень в ефірі: «…девочка ждет, мальчик не идет».

Літо-початок осені 2007. Подзвонила в стіл замовлень «Русского радио» – України», Слава Дьомін вів програму. Сказала йому, що хочу передати вітання любимому. Він запитав мене, де живе мій любимий. Відповіла: за дві зупинки від мене. А через пару тижнів чи місяць на «Русскому радио» – України» почали крутити пісню Наталії Валевської «Две остановки до тебя».

За два тижні до опалювального сезону 2007. Мене змушували виселитись з гуртожитку на Браїлках ніби то за несвоєчасну сплату. (В гуртожитку завжди висів список боржників. Там були й кількатисячні борги. І не чула, щоб когось виселяли. А в мене був борг за літо 100 гривень). Я заплатила борг, який був у мене, підійшла до директора ПТУ № 4 Забережного Миколи Яковича. Він мені відказав, що не може бути навіть мови, що мене виселять хоч я вже й все заплатила. Доки я збирала свої речі, щоб перевозити їх з одного гуртожитку в інший, сусідка через стінку Свєта Чоботаренко (яка у січні 2007 сусідам про мене і Нестренка Вову коментувала: «заказав їй радіостанцію, щоб вона мічтала. Мічта ідіота»… «сказав, що ноги їй поперебиває, а вона все рівно ходитиме, бо любить») голосно включила в своїй кімнаті «Русское радио» – України». Мабуть, «старалась» мене  морально підтримати. Уже як їхали, водій вантажівки, може і не спеціально, включив радіо – я почула коментар ведучої «Руского радіо України» Наді Іванової: «…це вам обирати за скільки зупинок жити від коханої людини…». Поставила пісню: «…две осановки до тебя, но если больше нет огня, то просто не зови, напрасно тают этажи, я понимаю, это жизнь, две остановки… было все но не было любви» – її виконувала Наталія Валевська

Слава Дьомін і Надя Іванова були колегами на радіостанції «Русское радио» – Україна», зараз – колеги на «Люкс-FM».

02.09.2015. “Надя Іванова стала новою ведучою Люкс FM”

Писала Славі Дьоміну в Facebook. Безрезультатно.