Парасенко Юлія

Парасенко Юлія 

18.02.2012. Нова дівчина в магазині. Мабуть Оля вже пішла в декрет. Заглянула. Привіталась, запитала чи Вови сьогодні не було. Думала, вона буде на мене кричати, що я відкрила двері. Вона похитала головою.

12.03.2012. Приїхала на «Алмазний». Пішла в «Унівесам» – купила шоколад «Dolci». Вернулась до «Соти». Вийшла Юлія. Я їй запропонувала шматочок, вона відмовилась. У процесі розмови сказала мені, що не буде коментувати ситуацію, яка в мене з Володимиром.

24.03.2012. Приїхала на «Алмазний» близько 11. Стояла перед вітриною «Соти», а Вова пройшов біля мене, і я його побачила тільки ззаду. Він зайшов, а Юлія і Дмитро розсміялись з мене.

28.03.2012. Стояла біля «Соти». В магазині залишилась сама Юлія. Відкриваю двері. Чую Юлія каже Вові: «…я ж для того і мама…». Тоді побачила, що я стою на порозі магазину: «Лю, вийди, пожалуста, шоб мені не попало».

30.03.2012. Зайшла і стала в магазині. Там якраз стояли кілька хлопців. Дивлюсь – ніхто на мене не реагує. Юлія: «Люда, тебе ж попросили».

16.04.2012. Чекала Володимира на «Алмазному» до початку 11. Заглянула в «Соту». Там Дмитро і Юлія. «Добре утро, а Вова сьогодні буде?».

17.05.2012. Підходжу до «Соти». Дмитро стоїть біля шторки Володимира. Стала біля порогу. Дмитро включив музику, щоб було не чути, що я казатиму. Пішов до Вови за штроку. Вова так усміхається, на всю пику. Раптом вимкнулась електроенергія. «Упс… Вова, я тебе люблю, пішли займатись любов’ю, пішли в туалет…». Вийшла Юлія. Щось у неї запитала про її кофтинку. Вона покурила і зайшла.

01.06.2012. В «Соті» Юлія і Сашко Тихоступ (Ромахін). Заглянула: «Добрі люди, скажіть мені будь ласка, чого мені не можна заходити в цей магазин?». Сашко Тихоступ (Ромахін) щось невнятно сказав про те, що я проститутка чи щось в цьому дусі. «Любимий, я пішла не роботу». Сашко Тихоступ (Ромахін): «Пошла нахуй».

12.06.2012. Поїхала на «Алмазний». З «Соти» вийшли якісь два хлопці. Один каже іншому: «Флешка 4 гіга всього за 49 гривень. А на Шевченка знаєш скільки? 78». Сашко Тихоступ (Ромахін) якраз десь вийшов. Відкрила двері в магазин. За столиком сидить Юлія. «Юлія, а у вас можна щось купити?». «Що?». «Флешку на 4 гіга». «49 гривень». «Так мені можна зайти?». Вова: «Пошла вон отсюда, падло». Я вийшла і закрила двері.

14.07.2012.  Володимир щось розповідав Юлі й Дмитрові.

22.08.2012. Приїхала на «Алмазний».  Вова вийшов у магазин – з кимось говорить. Глянула – дільничний там. Переступила через поріг, дивлюсь на Володимира: «Привіт». Він говорить далі, не звертає уваги. Вийшла. Хотіла знову зайти – Сашко Тихоступ (Ромахін) розкричавсь. Дільничний теж. Кажу дільничному, чого  мене не пускають заходити в магазин. Дільничний: «Ти хочеш тут щось купити?». Кажу, що хотіла б купити флешку за 49 гривень. «Піди купи отам десь у другому магазині. Іди, не задрачуй». Діалог інтересний відбувсь. «Так тут робить мій коханий чоловік, який заказав мені радіостанцію, прийшла просити сексу». Дільничний перевів стрілки на себе. Кажу: «А в тебе квартира є?». «І квартира є і машина». «Твоя чи жінки?». «Жінки». «Це вже проблема. А діти є? Це ж нормально, що жонатий, є діти. Можеш і мені зробити». Сашко Тихоступ (Ромахін) щось прокоментував про мій вік. «Я пожила дєвушка, тільки як дєвушка ще не пожила». Юлія з магазину: «Так що ходити по магазинах сексу просити?». «Нє, на радіо обращатись, до радіоведучих і виконавців пісень». Дільничний скоро пішов. Вова виходив у магазин – щось розказував Юлі.

28.08.2012. Дмитро вийшов курити. Чую, каже Юлі: «Вовчику давай, щоб було на проєзд». Бачу Юлія понесла гроші за шторку.

07.09.2012. Сашко Тихоступ (Ромахін) вийшов з «Соти», сказав на мене щось негарне і послав: «Чого витріщилась?». «Дав Бог очі, то й дивлюсь». «Ума зато не дав і основного, що треба не дав». «Зато я правду кажу, а ви брехуни. Ставили мені в магазині пісню з радіостанції… Ти і Оля…». Чую Сашко Тихоступ (Ромахін) з Юлею у магазині регочуть.

21.09.2012. 01.03 – дзвінок від 0669540088, Вовиного друга по інституту Кучера Володимира. «Ти спиш?». «Та трохи спала». Вовина нова співробітниця Юлія вийшла з магазину. Чую говорить до когось по мобільному: «…що тобі хтось вночі дзвонив – спати не давав?..».

25.09.2012. Поїхала на «Алмазний». На моє «Привіт» Вовина нова співробітниця Юлія не відповіла.

14.11.2012. Приїхала на «Алмазний» в 12. Заглянула в «Соту»: «Вова зараз є?». Дмитро: «Іди отсюда, зараза». Бачу Юлія і Дмитро сміються.

24.11.2012. Юлія повісила плакат напроти Вовиного робочого місця – закрила йому сонце.

17.12.2012. Приїхала на «Алмазний» пів 11. Зайшла в магазин «Соту». Юлія: «Люда, выйди с магазина! Люда, ты не понимаешь?! Он женат, у него двое детей! Ты не понимаешь?!». «Юлія, він мені радіо заказував! Ти не понімаєш?!». Вискочила з магазину.

25.12.2012. Юлія: «Он из-за тебе переехал в другой город».

21.01.2013. Відкрила двері в «Соту». «Блядь, Люда, пошла нахуй отсюда!» – заорала Юлія на весь магазин і схопилась за двері.

21.01.2013. Приїхала на «Алмазний» 15 хвилин на першу. Володимира немає. З «Соти» через двері на мене з цікавістю визирають Юлія і Сашко Тихоступ (Ромахін). Володимир прийшов з сторони Мотеля. Потім чогось вийшов у магазин. Відкрила двері: «Володь, вийди, я тобі щось хочу сказати». Юлія рвонулась до дверей. Я швидко відійшла. Вона висунулась з магазину: «Люда, ти достала! Ти не понімаєш?!» – кричала вона неадекватно ситуації. «Юлечка, я хотіла Володеньку побачити, мені треба з ним поговорити. Я ж вас не займаю». «Ти вмелькалась, достала…». Володимир увечері зібравсь іти, попрощавсь із Сашком Тихоступом (Ромахіним) і Юлею.

25.01.2013. До «Соти» підійшла Вовина співробітниця Юлія. «Юлія, привіт». «Люда, отвалі. Не порть мені настроєнія з самого утра!».

05.02.2013. Побачила Володимира, він стояв в магазині, говорив з клієнтом. Я захотіла подивитись на нього. Відкрила двері. Сашко Тихоступ (Ромахін) закричав, вибіг, кинувсь, штовхнув мене зі сходів. Я на Сашка Тихоступа (Ромахіна) накричала: «Козел йобаний, я тобі щас тут устрою цирк на дроті!». Вова через кілька хвилин вийшов. Побіг дуже швидко до громадського туалету. Я зайшла за ним. Прочинила двері. Там з Володимиром якийсь мужик в чоловічому туалеті. Вийшла. Ще один зайшов і закрив двері. Я стала напроти дверей. Любимі очі – подививсь мені у очі. Я не дебілка, Володя. Увечері Володимир вийшов із-за шторки і щось довго говорив Юлі. Вона його слухала. Він чи щось питав чи просив у неї гроші, пояснював. Сашко Тихоступ (Ромахін) на Володимира так дививсь – байдуже – відсторонено. Володимир худий і все якось так…

12.02.2013. Чекала Володимира на «Алмазному» до 10.00. Поїхала на Браїлки, по дорозі зайшла в 13 школу, запитала чи Вова приводив сьогодні дочку в школу. Поїхала на «Алмазний». Юлія з Дмитром виходили з магазину. Юлія: «Ти йобнута? Вобще мозгов нема, лізти до дітей?». «До яких? Своїх немає, а до чужих я не лізу».  І тут мене з грязюкою змішують: запитувала про Володимира, а перекрутили, що лізла до дітей. Аби вони до мене не лізли, а я до них точно не лізтиму.

22.02.2013. Привіталась до Юлі. Вона: «Пошла ти нахрєн!».

13.03.2013. Володимир стояв з співробітницею Юлею, курив. «Вова, привіт. Це щось у лісі здохло, що ти вийшов курити на вулицю…». Він не повернувсь, а говорив з Юлею. Закінчив курити, повернувсь і плюнув мені в лице.

22.03.2013. Приїхала на «Алмазний». Годину чекала доки Володимир вийде з «Соти». Тоді вирішила заглянути в магазин, обізвалась до Володимира. Юлія і Сашко Тихоступ (Ромахін)  разом закричали: «Пошла нахуй, закрой дверь с той стороны!». Відійшла. Тоді відкрила двері: «Я щас піду нахуй, а ви йдіть за мною!». Юлія відкрила двері, почала кричати з порога: «Ти вобще… мы тебя трогаем?! Заходишь, орешь!..».

02.04.2013. Відкрила двері в магазин «Соту»: «Весна… Вова, пішли їбатись!..». Сашко Тихоступ (Ромахін) врубив музику на компі. Дєд Славік біля своєї жінки Ліди стоїть, зачіпає: «Що ти тут стоїш, я так старавсь, шторку стояв держав…». «Іди свій хуй подержи…». З «Соти» Юлія до дєда: «Не трогай їбонутих… Хай стоїть, підпирає. У нас стєнка падає…».

04.04.2013. З «Соти» виглянув Сашко Тихоступ (Ромахін). Тоді пішов до  робочого місця Володимира. Стала, дивлюсь. Він тримає шторку рукою: одвісить чи не одвісить? Повернувсь і пішов до Юлі. Скоро Володимир прийшов. Сашко Тихоступ (Ромахін) з Юлею сміються. Скоро до Вови прийшов Олег із двома парнями. Зайшли до Володимира. До Володимира прийшов хтось із клієнтів і Вова вийшов. В магазині було багато людей. Я зайшла і стала біля дверей. Дивлюсь на Вовине лице, очі. Лице худе і біле. Щось розказує клієнту по роботі. Володимир зайшов за шторку і я вийшла з «Соти». Володимир знову чогось вийшов, говорив щось комусь. Я зайшла за двері в магазин. Сашко Тихоступ (Ромахін) вибіг з-за столика. Виходжу на східці – оп, получила ногою по жопі. Розілилась. В руках були п’ятаки – швирнула Сашкові в морду. «Ще раз так зробиш, я в тебе цю плитку запущу!», взяла шматок мраморної плитки на східцях. Показала Сашкові Тихоступу (Ромахіну) і поклала на місце. Сашко Тихоступ (Ромахін) витягнув телефон. «Фотографіруй, фотографіруй…». Показую йому середній палець. «Пиздоболи йобані…». Володимир стоїть у магазині і чує це. Сашко Тихоступ (Ромахін): «Хотєлка…».  Сказав щось про те, що розмістить це відео на youtube. Знімає мене на мобільний. Питаю: «Для чого ти мене за руки держав, як з Оленькою ставили мені пісню про малєнькую дєвочку? Ти чого за Вовкою в туалет бігав? Хуй держать? Не получилось самому? Нада було Оленьку, з якою ти мені пісню про малєнькую дєвочку ставив, з декрета визвать, щоб тобі помогла…». Сашко сів на своє робоче місце, сміється. «Саша, так появиться на моєму сайті стаття про те, як ти розмістив відео на youtube с дєвочкой, яку ти за руки колись держав і ставив пєсню про малєньку дєвочку?… Будеш героєм мого інтернет-сайту: kohanomu.com… зайди на нього. Там про ваші приколи в магазині «Сота» написано… я на вас в прокуратуру звернусь, за моральне іздіватєльство з мене….». Юлія: «Отойди от дверей… чтобы я на тебя не смотрела… посмотри на себе в зеркало: ты же страшная!..». Регочуть із Сашком Тихоступом (Ромахіним). Прийшов Андрій. Сашко Тихоступ (Ромахін) йому хвалиться відео. Через певний час до «Соти» прийшов Гетало Іван з Костею. Ходили, дивились. Хтось подзвонив, сказав про інцидент. Походили, подивились, пішли. Сіла на мраморному виступі біля магазину. Сашко Тихоступ (Ромахін) з Юлею з мене регочуть.

10.04.2013. Приїхала на «Алмазний» пів на 3. Сашко Тихоступ (Ромахін) і Юлія відкрили двері в магазин. Двері в магазин «Молоко» теж відкриті. Звідти луна пісня: «Одиночество сука». Сашко Тихоступ (Ромахін) включив у «Соті» попсу: «…полчаса…». Юлія вийшла на вулицю, курить. Сашко Тихоступ (Ромахін) став біля порогу, говорить до якогось літнього чоловіка: «…деякі і в 30 год…». Юлія: «…якби сказав: старий, глухий і сліпий, а то в 30…». Кажу: «Саша, це камінь в мій огород? Ти двері для мене відкрив?..». Зайшли. Сашко Тихоступ (Ромахін) включив пісню про клоунів. Ходжу дивитись на Володимира, як Юлія або Сашко Тихоступ (Ромахін) відхиляють шторку. Зайшли в магазин дві дівчини. «Дєвушки, покупайте телефони, а то «Соту» закриють, не буде куди мені ходити». Юлія: «Люда, мені двері закрить?». «Давайте, я у вас щось куплю…». Юлія іде до дверей. «…наприклад, вашого інженера…». Юлія: «Сука! Сама не живешь и другим не даешь!» – закрила двері. Постояла, подумала. Відкрила двері: «Кому нада дати? Я дам». Юлія Сашкові Тихоступу (Ромахінові): «Включи…, щоб я цього не слухала». Через якийсь час Юлія вийшла курити. «Юлія, кому нада дати, я дам. Вові?..». «Люда, отьебись от меня! Ты к Вовчику пришла? Вот стань и стой!».

16.04.2013. Зайшла в «Соту», запитала у Юлі і Сашка, чого вони на мене кричать, як я заходжу: «Я ж не до Вас приходжу, а до Вови». Юлія: «Тебя сюда кто-то звал?». Щось Володимир обізвавсь.

17.04.2013. Заглянула в магазин: «Хто хоче зі мною зайнятись коханням?». Юлія: «Люда, блядь, вийди, не порть мені апетит…».

25.04.2013. Приїхала на «Алмазний» пів 12. Сашко Тихоступ (Ромахін) з Юлею сміялись. Сашко Тихоступ (Ромахін) в магазині звав Володимира, щоб він вийшов на мене подививсь. Виніс стілець і сів на ньому біля магазину. Говорила до нього про погоду. До мене мовчав, а до знайомих озивавсь. Тоді заніс стілець. Сашко Тихоступ (Ромахін) вийшов з магазину, а Юлія стала так, що в мене була можливість зайти в магазин. Спеціально. Повернула голову – якраз Володимир прийшов до «Соти» зі сторони «Хануми».

07.05.2013. Приїхала на «Алмазний». Підійшла до «Соти». Юлія, побачивши мене напроти дверей: «Пошла нахуй отсюда!!!». І так кілька разів. Хотілось їй відповісти, так Володимир же з нею робить… Чую потім вона мене на весь магазин перекривляла: «Что мне делать?! Что мне делать?!…».

14.05.2013. Приїхала на «Алмазний» пів на 10. Двері в магазин відкриті. Юлія вийшла від Володимира, зразу ж мене послала.

18.05.2013. Сьогодні прихала на «Алмазний» пів на 11. Заглянула в «Соту», як в магазин зайшли люди. «Вова, вийди. Я в тебе щось хотіла спитати…». Юлія: «Пошла вон отсюда!!!».

20.05.2013. Приїхала на «Алмазний» пів 11. Юлія залишилась сама в магазині. Тільки підійду до дверей – вона вруба музику. Зайшла за якимось чоловіком у магазин. Юлія: «Вовчик, готовсь!»… З магазину вийшла Юлія. «Юлія, для чого ви з мене ізідіваєтесь?…». «Тобі лічиться нада. Це я тобі кажу як психолог. Номальний чєловєк со второго раза поймєт…». «В якому напрямку лічиться? Навєрно я глупа. Вибачте мені, Юлія, якщо я Вас чимось образила».

21.05.2013. Приїхала на «Алмазний» десь о 10. Хотіла зайти в «Соту», Юлія розкричалась: «Свалила отсюда!!!». Відкрила двері: «Вова, я пішла. Пока». Юлія радісним голосом: «Слава Богу! Давай уже быстрее!».

29.05.2013. Приїхала на «Алмазний» десь пів на 11. Моя співробітниця з «Сідьпо» прийшла з дочкою до магазину, забрала телефон, який Володимир ремонував. Юлія, співробітниця Володимира: «Люда, что ты к нашим клиентам пристаешь?!». «Это мои сотрудницы!..». Торохи пізніше, відкрила двері в магазин: «Юля, хотите я буду Вашим клиентом?». «Я хочу, чтобы ты пошла нахуй». «Я тоже хочу». Володимир обізвавсь, видно слухав, що я казала. Юлія: «Вали». Потім вона вийшла курити. Обізвалась  до неї: «Юля, підходьте до нас, пообщаємось…». Вона: «Решила меня доебать? Ты клиент дурдома… с первого раза не понимаешь, но со второго, с десятого…».

31.05.2013. Приїхала на «Алмазний» десь о 10. Володимир не виходив. Почала говорити людям, які заходили, щоб вони покликали його. Побачила міліціонера, звернулась до нього. Сказав, що він не на службі, щоб сміливо заходила або звернулась до дільничного. Володимир вийшов і плюнув на мою голову. Почула як засміялась Юлія в магазині.

01.06.2013. Приїхала на «Алмазний» початок 11. Двері відкриті у «Соті». Я переступила поріг. Сказала Володимиру слова вітання і вийшла. Дмитро і Юлія мовчали.

03.06.2013. Приїхала на «Алмазний» в 9.39. Заглянула в «Соту». Оля і Дмитро на роботі. Запитала за Володимира. Закричали щось. Підійшла до знайомих на ринку. «Він у туалет пішов». Пішла до туалету. Ймовірно з мене прикольнулись. Верталась назад, побачила, що Юлія вийшла на поріг і дивиться на мене. Знайома пригостила вишнями. Юлія з Дімкою вийшли на поріг. Протягнула їм руку з вишнями: «Вишні будете?». Дмитро: «Иди стой на свое место, возле параши!..». Нічого йому не сказала. Заглянула через вікно під шторку – побачила ноги Володимира. Заглянула в магазин: «Вова, я знаю, що ти на роботі, вийди будь ласка!». Стала біля холодильника, напроти магазину, їм вишні. Через кілька хвилин з магазину вийшов Дмитро, підійшов до мене. Я відійшла подалі. Він схопив мене і вдарив. Закричала: «Чого ти лізеш?! Хіба це твій магазин?!». Він повернувсь і зацідив мені у ліве вухо. Потім штовхнув головою об залізні двері сусіднього магазину і зайшов у «Соту». Подзвонила в міліцію. Розказувала і плакала. Юлія і Дмитро сміялись. Я зайшла в магазин і пішла до Володимира за шторку. Дмитро схопив мене і потяг, виштовхнув з порогу: «Посмотрите! Что она творит!..». Назвав мене ідіоткою, мавпою. «На себе в зеркало подивись, ти сам мавпа!». Зайти не давали ні Дмитро, ні Юлія. До Володимира зайшов Олександр Іванович, сусід Романчуків з 5 під’їзду на Браїлках.

06.06.2013. Ждала Володимира біля магазину «Сота» довго. Юлія сьогодні сказала на мене «блядіна»,  «усі понімають, а блядь не понімає».

11.06.2013. Хотіла в Юлі уточнити, що Вова сказав. Вона мені: «Я только что видела, как тебя хотели видеть». А Вова після її слів вискочив з-за своєї шторки. Я відскочила від дверей і повернулась: за двері Вова не вийшов. Юлія: «Вова, не нада».

17.06.2013. Приїхала до Вови на «Алмазний» в 12. Заглянула в магазин: «Володя, привіт. Ти є?..». Юлія розкричалась: «Простітутка! Іди на трасу!..». Стала, щоб почекати: або прийде або вийде. Заглянула в магазин: «Вова, ти тут?». Юлія знову розкричалась. Пішла заглянути під плакат. Наче немає. Стала біля ресторанчика. Вова іде з пляшкою пепсі. Я так зраділа: «Вова, привіт, любимий, сонечко! А Сашко Тихоступ (Ромахін) – криса!». Зайшов у магазин. Я за Володимиром: «Сашко Тихоступ (Ромахін) – ти криса!». Юлія вийшла, засичала на мене з дверей: «Ти меня не боишся?!». Постояла перед магазином. Підійшла, відкрила двері: «Володя, займись зі мною любов’ю!». Твої співробітники підняли крик. Через якийсь час Юлія десь вийшла, вертаючись, сказала мені з усмішкою: «Блядина! Ходишь по магазинам, мужикам себя предлагаешь…». Я заглянула в магазин: «Вова, я тільки тобі секс предлагаю!». В магазині стояли люди. Юлія: «Не заходи в магазин, мы психически больных не обслуживаем». Довго Володимир не виходив. Підійшла до дверей. Юлія скочила зі стільця і до дверей. Тримає їх, тикає мені середній палець через двері. Ще раз підійшла, вона відкрила двері і облила мене водою. Сашко Тихоступ (Ромахін) сміється і коментує, що мене облили водою із унітаза: «…туалетной водой!».  Визирає знову із магазина: «Хочеш зайти? Заходь». Я підійшла до дверей. Він вихопив ножиці і ущипнув мене ними за руку. Юлія закрила двері, стала, стоїть сміється. В руках крутить якісь щипці. Володимир все ж вийшов. Говорить по телефону, Сашко Тихоступ (Ромахін) щось починає кричати Володимиру в спину. Як Володимир повернувсь у «Соту» я прозівала. Заглянула в магазин. Сашко Тихоступ (Ромахін) врубив музику на весь магазин. Юлія: «Вона не понімає!…». Закрила мовчки двері. Юлія мені: «Он тебя ненавидит! Ти ему всю жизнь исковеркала!..». Те, що вона облила водою нічого, сонце палить, а от… Я Вові жизнь ісковєркала? В тебе немає сім’ї чи дітей в школу не водиш? Мене аж переклинило: «Це мені такі придурки як ви і йобана радіостанцією жизнь ісковєркали!..». Постояла біля магазину, підійшла до дверей. Сашко Тихоступ (Ромахін) виглянув з-за дверей і сказав негарно на мого батька, при цьому висипав на мене лушпиння соняшника із стаканчика і вдарив ногою. Зчепилась із ним. Цирк для працівників ринку. Сашко Тихоступ (Ромахін) заскочив у магазин, сміється. Схопила той стаканчик, набрала в нього води… Юлія закрила двері.

18.06.2013. Приїхала на «Алмазний» 15 хвилин на 16. Вже половина на 17. Заглянула в магазин: «Володь, вийди, пообщаємся, мені скучно, пожалуста». Юлія щось закричала. Відкрила двері: «Я хочу пообщатись з любимим чєовєком». Вова: «Пошла вон!». Юлія аж засміялась: «Почула?!». Обідно. Заглянула знову: «Вова, давай будемо дружити…». Юлія двері тримає, обзиває проституткою. «Вова, ти на мені женишся?». Вова: «Здохни». Виглянула Юлія: «Тебе твій папа їбав?». «Це ти, Юля, по собі судиш?..». «У нас діти є, ми нормальні!.. а в тебе…». «Тоді чого ти так кажеш?». «А чого ти стоїш?..». Щось таке іще обідне казали. Сіла біля магазину. Почула як Юлія і Сашко Тихоступ (Ромахін) засміялись.

19.06.2013. Плакат напроти вітрини Володимира перевісили ще нижче, щоб не було видно навіть ніг. Через якийсь час я підійшла до вітрини. Юлія нахилилась до рівня моїх очей – передражнює. Володимир виходив у магазин, я підійшла ближче, стала щоб бачити. Юлія закриває тебе. Володимир вийшов з телефоном на вулицю. Віддав його Вікторії. Я заглянула в магазин: «Видела? – показую Юльці язика – ты так «танцевала», а он взял и вышел!». Юлія побігла до Дмитра, переказує мої слова, Дмитро побіг до Володимира за шторку. Наступного разу телефон передав на вулиці  Дмитро. Юлія вийшла на вулицю курити. Сказала їй, що Вова мене не проти бачити, а вони піднімають крик. «Человек телефон отдавал… тебе  лечиться надо. У него красавица-жена. Красивая и умная. А ты живешь в своем мире… Если человек любит, то он не будет стоять…». Хотіла перепитати в неї: «Юлія я хочу спитати Вас про те, що Ви сказали…».

21.06.2013. Приїхала на «Алмазний» до Володимира аж пів на 12. … Заглянула в магазин: «Вова, я тебе прозівала… ти сливи будеш?..». Дімка з Юлею: «До кого ти балакаєш? Чи ти привикла з собою балакати?.. От якби тобі так на касі хто гавкав…». «Шо, його немає?.. якби він прийшов до мене на касу і говорив би до мене, то я б зразу з роботи пішла…». Вийшла.

24.06.2013. Приїхала на «Алмазний» хвилин кілька на 11. Підійшла до магазину. Відкрила двері. В магазині сама Юлія, зайнята клієнтом. Зайшла, не роздумуючи. За шторкою нікого. Хотіла вийти. Юлія пихнула мене назад: «Его жена любит его… они любят… ты…». Постояла за Вовиним робочим місцем хвилинку. На столі тисячі детальок. Маленький простір вільного столу посередині. Вийшла. Юлія схопила мене за горло. Казала про те, що Вова жонатий і у нього двоє дітей. Я постаралась вирватись. Як вийшла з магазину, Юлія пішла закривати двері. «Я не буду заходити, чого ти закриваєш…». Сказала їй за сайт. Вона: «Я не читаю записки сумасшедших».

12.07.2013. Підійшла до магазину «Сота». Там сама Юлія. Я кілька разів хотіла зайти. Біля шторки Володимира побачила напис: «Посторонним вход воспрещен». Позвала Володимира. Юлія схопилась з свого робочого місця, з силою виштовхала мене за двері: «Не понимаешь ничего!!!». Я стояла дивилась як люди заходять в магазин. Зайшла. Юлія сиділа мовчки за своїм столом. Я Вові почала говорити: «Я все понімаю, тільки не знаю як це робити. Вова, ти мені пісні, передачі заказував, щоб займатись коханням, давай цим займатись…». Володимир вийшов із-за шторки: «Пошла вон нахуй отсюда!!!». Шторка в нього відхилена, дивлюсь як Вова ремонтує телефон, крутить його в руці.  Подививсь на мене і через хвилину шторку завісив. У магазині Юля. Люди найшли. Я відкрила двері. Пішла до Вови. Відхилила шторку. Він сидить, скрутившись, говорить з кимось по телефону. «Коханий, я люблю тебе! Вийди до мене!». Покликала і вийшла. Поїхала в захист прав споживачів. Сказали, що не прореагували на мою заяву, бо назва магазину і адреса, де він знаходиться – це не повна назва суб’єкта підприємницької діяльності. Сказали, що мені «передзвонять». Поїхала знову на «Алмазний». Постояла перед дверима «Соти». Відкрила, заглянула в середину. Обізвалась до Вови. Його співробітники сиділи мовчки. Володимир вийшов: «Пошла вон нахуй отсюда!». Купила груш. Солодкі. Добрі. Багато. Пригостила знайомих. Заглянула до Володимира в магазин: «Груші будете? Солодкі груші на шару!.. Дєвочка на шару». Юлія скочила, закричала. Пішла до знайомої. Вернулась. Перед плакатом за вітриною на аркуші А4 чорно-біла фотографія половини мого тіла. Напис на фото: «Люблю подглядывать». Працівники ринку підходили, дивились, сміялись. Заглянула в магазин: «Серденько моє, порадуй мене сьогодні!». Юлія: «Не твоє серденько, не твоє…». Не довго й чекала. Вова вийшов. Пішов до туалету.

15.07.2013. Двері  в «Соту» відкриті. Вова прийшов десь у 12. Юлія була в магазині, обізвалась до неї. Вона: «Уродіна, мене від тебе тошнить… і сама не живеш і другим не даеш…» і т.д. Я вийшла до «Хануми». Вова ішов повз і плюнув у мою сторону. «Вова, сексом дружбу не іспортиш… Як ти…». Біля дверей магазину замахав на мене руками і ногами. Я не відійшла. Повернувсь, я відскочила. Таки вдарив ногою під задницю. Больно, обідно… «Зачєм ти так робиш, мені больно!…». Заглянула в магазин. Щось сказала Володимиру про те, що у мене красиві труси, щоб вийшов, подививсь. Вова вийшов на поріг: «Шиза накриває? Їдь у дурдом…». «В 31 год накриває…». Вова почав звати мене в магазин. Сашко Тихоступ (Ромахін) підпрігся. Стала на порозі: «Ви будете мене бити…». Юлія десь вийшла.

17.07.2013. Приїхала до Володимира на «Алмазний» в 10. Юлія казала мені, що я уродліва. Жінки й дівчата на ринку почали мене картати. За мою посередність, за те, що я виставила сайт. Сказали, що я ідіотка, клоун, з якого всі сміються.

 22.07.2013. Прийшла Юлія. Потім ждала, кілька раз відкривала двері. Юлія врубала музику. Зайшла як найшли люди: «Володя, коханий, пожалій моє серденько. Вона вже більше 30 год стучить…». Юлія схопила мене: «Давай я тебе до нього відведу!..». «Нікуди я не буду іти!..». «Тогда чего ты ломишься?». «Я хотіла йому сказати!». Вова  виходив до клієнта. Я відкрила двері: «Вов, ну я, мабуть, піду…». Вова й не глянув, зайшов до себе. Юлія: «Иди, мы все очень рады, что ты идешь». Найшли люди. Я дивилась, думала, щоб зайти Володимира поцілувати. Пішла. На півдорозі Юлія схопила мене. І клієнтів кинула… Тримала за волосся. Вова вийшов, випихав мене. У дверях любиме лице так близько. «Поцілуй мене!». Разів три Володимиру це прокричала. На лиці обдумування моїх слів. Тоді почервонів. Я смикнула двері назад, а Вова мені не дав їх відкрити зразу.

23.07.2013. Приїхала до Володимира на «Алмазний» о 10. Двері магазину відкриті. Заглянула, обізвалась до Володимира. Вийшла Юлія: «Ти ему делаешь хуже… у тебя обострение шизофрении».

24.07.2013. Вихідна. Приїхала до Володимира на «Алмазний» о 10. Юлія і Дмитро мене до Володимира в магазин не пускали під приводом, що він «работає». Хотіла сказати, що роботу можна й відкласти на 10 хвилин. … Заглянула в магазин, запитала за Вову. Дмитро і Юлія: «Ти ж не до нас приходиш! Хто з тобою общається? Ти подруга нам? Пошла вон!». Юлія: «Шизофреничка! Иди лечись!». Пішла на почту, написала заказний лист в захист прав споживачів.

26.07.2013. Приїхала на «Алмазний». Вже 9. Юлія: «Меня вчера тошнило от тебя, кобила йобана!..». Цілий ранок сьогодні сміялась: «Шизофренічка!». Доказували, що Володимира немає. Пішла до знайомої. Вернулась. Мені сказали, що Володимир з Юлею виходив по каву. Розболілось серце. Заглянула в магазин: «Вова, у мене болить серце».  Співробітники Володимира: «Геморой у неї болить», сміються. Тільки стаю на поріг – зразу голосно включають музику. Хотіла заглянути в магазин, як зайшли люди, Юля вискочила на поріг, почала махати ногами.

27.07.2013. Поїхала на «Алмазний». Заглянула мовчки в магазин. Дмитро і Юлія. Походила біля магазину, заглянула, позвала Володимира, щоб вийшов. Люди найшли, затулили Дмитра і Юлю. Я заглядаю в магазин, дивлюсь на Вову: «Я тебе дуже рада бачити». Дивлюсь на лице, а він очі не піднімає, не дивиться на мене. Юлія: «Сука!», іде до дверей, щоб мене вигнати.

01.08.2013. Заглянула в магазин «Соту». Юлія: «Дебілка. Вийди з магазину, блядь!..». Юлія вийшла курити. Стою, руки собі ламаю: «Дебілка я, Юля?». Вона: «Навіки».

02.08.2013. Юлія з Сашком Тихоступом (Ромахіним) почали знімати мене на відео біля магазину «Сота». Почалась сварка.  Співробітникам  Володимира сказала, щоб витягли  мою фотографію  з вітрини магазина. Юлія почали мене знову знімати на відео.

03.08.2013. Приїхала на «Алмазний». Сашко Тихоступ (Ромахін) і Юлія сказали, що Володимира не буде.

08.08.2013. Чекала біля «Соти» доки Володимир вийде на вулицю. Він вийшов, пішов до туалет. Тоді на ринок. Вернувсь до кіоску, заказав сигарети «Мальборо». Пішов у магазин. Юлія Володимиру: «Выгулял обезьянку?».

13.08.2013. Приїхала на «Алмазний». Заглянула в магазин «Соту», сказала, що хочу поповнити рахунок. Пізніше зайшла через поріг, сказала, що хочу поповнити в магазині рахунок.

15.08.2013. Приїхала на ринок «Алмазний» в десять. Сказали мені, що Володимир ходив по ринку туди-сюди з Юлією. Звала Володимира, щоб він вийшов з магазину до мене. Юлія ходила, дражнила мене. Тоді ще вчепилась у мене нігтями, ще й за горло схопила. Кричала мені, що її оштрафують директори, якщо я зайду в магазин.

20.08.2013. Юлія: «Позор. Так бігати… повіситись». Кілька раз заглядала в магазин, обзивалась до Володимира. «Юлія, давайте дружити. Цукерку будете? Вова, а ти будеш?». Юлія обізвала мене шизофренічною. Плюнула на Юлію, пішла на зупинку.

21.08.2013. Приїхала вранці на «Алмазний». Володимир вийшов. Кажу йому: «Вова, ти мені обіщав…». Він мені: «Шизофренія тобі обіщала!..», засміявсь. Юлія Парасенко і Сашко Тихоступ (Ромахін) бігали по ринку з листочком, збирали на мене підписи.

22.08.2013. Чекала Володимира біля «Соти», але він не вийшов. Юлія весь час тримала двері в магазин, щоб я не могла зайти.

23.08.2013. Юлія закриває двері, не впускає мене.

30.08.2013. Приїхала на «Алмазний». Дуже довго чекала, коли Володимир вийде на вулицю із «Соти». До Володимира зайшла Аліна, сестра Олі. Хотіла зайти, позвати. Співробітник Володимира  Дмитро кинувсь за мною. Забігла в магазин. Сестра Олі розставила руки переді мною. Я як загнаний звір. Дмитро накинувсь, побив кулаками по голові. Щоб йому руки повідсихали, будь він проклятий. Юлія: «Самоубійца… треба було її туди запустити». Володимир пізніше вийшов. Стоїть, говорить з Дмитром як так і треба. Приїхав через час, в 12. Все бігає і мовчить. Сказала співробітникам Володимира, що він обіщав мене забрати і приїжджав до мене на Південний вокзал пів на третю ночі.

02.09.2013. Приїхала на ринок пів 12. З магазину вийшла Юлія. Кажу їй: «Юлія, Ви казали, чи мене мій папа їбав. Мене ніхто не їбав». Юлія: «Ти обіщала, що здохнеш як Вова тебе не любитиме. Іді, здихай. Ми ждьом, Вовчик і я». Відповідаю: «Вова мене любить». Заглянула в магазин «Соту» через поріг: «Ти ж мене любиш?». Вова: «Ненавиджу». Хотіла поговорити з ним: «Ненависть – найбільша неміч…». Прогнали і закрили двері в магазин. Володимир вийшов до столу. Відкрила двері: «І давно ти мене ненавидиш?». Володимир кинувсь до дверей, схопив їх, закриває і тримає, очі як димкою затягнуті, кричить: «Закрой дверь!».

03.09.2013. Приїхала пів на 12 на «Алмазний». Відкрила двері в магазин. Юлія врубала музику і заорала: «Пошла вон!». Чого вона така зла? Сходила на почту і відправила лист у Держінспецію України з захисту прав споживачів. Повернулась на «Алмазний». Постояла, заглянула в «Соту»: «Вова, пока, я вже піду». Не пішла. Заглянула знову в магазин. Юлія сміється. Питає в мене: «Коли ти вже здохнеш?». «Вова казав: «прийдет время», да Вова?». Юлія щось сказала, щоб я йшла вон. «Я просто хотіла його побачити…».

04.09.2013. Приїхала на «Алмазний» пів на 10. Юлія почала: «Яка вона страшная, зєльоная…».

10.09.2013. Пів 12 приїхала на «Алмазний». Хотіла зайти в магазин, запитати за Володимира. Юлія: «Чего ті ломішся в магазін, мєшаєшь работать? Пришла нас задрачувать? Стань і стой там. Шизофренічка! Люда, тобі голову нада лічити!».

13.09.2013. Приїхала на «Алмазний» в 11. Юлія і Дмитро не впускали в «Соту».

19.09.2013. Приїхала на ринок десь близько 11. Заглянула, запитала чи є на роботі Володимир. Юлія виштовхала. Стояла з Юлею. Вона сказала: «Вовчик іде». Юлія сказала, що скоро мене тут не бачитиме. Нове: не стало плакату і моєї фотографії у вітрині «Соти». Хоч сонце загляне до Володимира за шторку. Відкрила двері: «Не роботу чи робоче місце нада мінять. Нада мінять жену…». Дєд схопив мене ззаді. Юлія стоїть з ножицями в руках. Вишвирнули мене за двері. Відкрила двері. Юлія: «Простітутка. На мужиков вішається». «Яка я проститутка! Я дєвочка, яку він обіщав зробити женщіною!… Пішли.. Надоїло мені мастурбіровать… пішли… зробиш женщіною!…». Володимир: «Скотиняка, вийди!». Вийшла, настрій пропав.

20.09.2013. Приїхала на «Алмазний» десь в 11. Сашко Тихоступ (Ромахін) і Юлія кривлялись.

21.09.2013. Приїхала на ринок. Сашко Тихоступ (Ромахін) і Юлія почали бігати за шторку, робити вигляд, що Володимир там.

28.11.2013. Зайшла в психоневрологічний диспансер. Хотіла взяти копії заяв на мене з «Соти»… Відмовили навіть глянути на ті заяви, не те що копії взяти.

06.12.13.Поїхала на 5 школу. Зайшла в «Соту». Юлія: «Выйди. Тебе говорять, а ты не понимаешь…и так всю жизнь… добилась? Смотрю как ты мечешся… приятно».