Олексій Потапенко і Анастасія Каменських

раз - випадковість, 2 раз – збіг, 3 раз - закономірність

05.09.08 1. Потап і Настя «Почему» 

03.10.08. 8. Потап і Настя «Почему»;

07.11.08. 7.  Потап і Настя «Почему»;

04.09.09. 12. Потап и Настя «Не люби мне мозги» (коли слухала її згадувала слова, які Вова говорив мені: «Чого ти приходиш до мене на роботу – їбеш мені мозги?);

02.10.09. 7. Потап і Настя «Не люби мне мозги»;

06.11.09. 13. Потап і Настя «Не люби мне мозги»;

Листопад 2011. Потап і Настя «Если вдруг» (багато людей казали мені, що у мене немає гордості) 

Осінь 2009. Потап «Алина» 

Пісню випадково знайшла в інтернеті, на радіо я її не чула.  Згадала як на радіостанції «Русское радио» – Україна»  почула колись такі слова: «Потап Алине: не думай о плохом».

07.08.2012. Володимир вийшов на вулицю перед 13. По дорозі почала йому казати, що говорила з Іриною, дружиною Олексія Потапенка. Що вона сказала, щоб я його послала. Сказала Володимиру, що поки крутили ці пісні, хтось заробляв гроші, а мені від цього не полегшало.

16.10.2012. 10.25. Вчора написала Наді Івановій, радіоведучій: «Здравствуйте, Надя. Обращалась к исполнителям песен. Как отреагировали Сергей Галибин и Аня Свиридова Вы видели их реакцию. Владимир Пригладь (продюсер і чоловік Валевської Н.): «Не примеряйте ситуацию на себя». Ирина Горова (продюсер і дружина Олексія Потапенка (Потапа)): «Даже если Вы убьете эту его жену – все равно любовь не вернете… Да Вы просто сумашедшая». Круто. В 30 лет, когда хочеться быть замужем и рожать детей. Любимому человеку. Ви казали, что кто-то хочет сохранить семью, что Вова меня обманул, что я не там ищу корни. А где мне искать корни? Под чужими окнами или в чужой квартире, где «добрые люди» могут покалечить, а «друзья» помогут отправить в психиатрическую больницу. Говорят: «Не бойся врагов. Самое старшное, что они могут сделать – это убить тебя. Не бойся друзей. В крайнем случае они могут предать тебя. Бойся равнодушных. Это с их молчаливого согласия происходят убивство и предательство. Надя, ответьте мне, пожалуйста». Зайшла сьогодні – був гість. Переписки з Надею немає. Ввела запрос на пошук Наді Іванової – сторінка її десь заховалась, нічого не найшла.

14.04.2013. На 13.04.2013 цілу ніч снивсь сайт. 13 в ПД «Листопад» концерт Потапа і Насті. Пішла. Діждалась поки вийшли. Сказала Потапу за сайт. Передала водієві записку: «Анастасия, Алексей! Зайдите на сайт kohanomu.com. Вы ведь пели песни о нас. Почему Вы так раньше поступали, а теперь молчите? С ув. Людмила».

15.06.2015. ПД «Листопад» Потап. Діти. Віддала Олексію Потапенку диск з файлом «Коментарі».http://kohanomu-volodi.fo.ru/ (текст на сайті аналогічний з текстом «Коментарі») Сказала, що там є мої контакти. Олексій: «Девушка, я обязательно послушаю!». Відповіла, що там треба читати.

04.11.2015. Потап и Настя «Стиль собачки» (згадала літо 2013 року, як співробітники коханого Вови глузливо обзивали мене собачкою) 

2016. Потап и Настя «Я… Яд». Мені, чесно, біль не подобається. Потап коментував свою пісню словами про те, що любов, яка отруює життя не потрібна.