Максим

Максим

27.01.2012. Приїхала на «Алмазний» близько 15. Промерзла до 16. Вова трохи почав вештатись по магазину. Хотіла зайти. Сашко Тихоступ (Ромахін): «Пошла, блядь, дура, отсюда!..». Сашко Тихоступ (Ромахін) якось вийшов. Осталась Оля. Я підійшла до дверей, і вона підійшла – держати двері. Зайшли до магазину Максим з якимось чоловіком. Той чоловік сказав комусь: «Іди в машину, чого ти будеш мерзнути?». Максим зайшов до Вови за шторку. Я побачила вираз обличчя, очі. Вова за мене навіть не вступається, коли його співробітники на мене оруть.

28.03.2012. Приходив у «Соту» Максим. Як запитала в нього, чого Вова не хоче зі мною сексу, він сказав: «Ти з дуба впала?». Тоді виходить від Володимира, каже мені: «Не хоче». Питаю: «Чого?». Максим: «Брєзгує». «Так я помилась, побрилась і надушилась…». Максим: «Так покажи». «Кому, тобі? Зачєм?». «Йому». «Так хай вийде, я покажу».

07.06.2012. «Горбатою будеш» – обізвавсь до мене Максим і зайшов у «Соту». «Я й так уже горбата». Він вийшов, кажу йому: «Чого ж ти не кажеш: щасливою будеш?». Він: «Не судилося». Кажу: «Ти песиміст? Чи реаліст?». Він: «Реаліст».

23.08.2013. Прийшов Максим. Зайшла за ним в «Соту». Володимир в магазині, з клієнтом. Максим щось мені, що я зайшла чи щось хочу  купити. Показую пальцем в сторону Володимира, жартома відказую: «Хочу купити». Максим: «Люди не продаються». «Забрати хочу». Виставили.

18.09.2013. В 15.00 повернулась на «Алмазний». В «Соту» прийшов Максим. Зайшла, говорю Вові, що приїхала, називаю по імені, прошу, щоб вийшов. Сашко Тихоступ (Ромахін) і Дмитро Горжієнко почали орати. Максим пішов, тоді вернувсь. Дав мені кулькову ручку і сказав: «Подарок тобі».