Костя

Костя

08.11.2011. Стою збоку від магазину «Молоко», виходять з «Соти» Гетало з Костею. Вони мене бачать. Іван Кості говорить щось. Розчула тільки одне слово: «бувають».

22.05.2012. До «Соти» приходив Костя.

02.08.2012. До «Соти» приходив Костя. Привіталась, а він промовчав.

25.09.2012. Костя і Іван, директори «Соти», приходили до магазину. Вийшли. Стали на вулиці. Почали говорити між собою, що хтось із клієнтів приходив, а Волдимира не було на роботі, може по запчастини поїхав. Щось говорили про те, що треба вивісити графік роботи майстра.

04.04.2013. Я зайшла за двері в магазин. Сашко Тихоступ (Ромахін) вибіг з-за столика. Виходжу на східці – оп, получила ногою по жопі. Розілилась. В руках були п’ятаки – швирнула Сашкові в морду. «Ще раз так зробиш, я в тебе цю плитку запущу!», взяла шматок мраморної плитки на східцях. Показала Сашкові Тихоступу (Ромахіну) і поклала на місце. Сашко Тихоступ (Ромахін) витягнув телефон. «Фотографіруй, фотографіруй…». Показую йому середній палець. «Пиздоболи йобані…». Володимир стоїть у магазині і чує це. Сашко Тихоступ (Ромахін): «Хотєлка…».  Сказав щось про те, що розмістить це відео на youtube. Знімає мене на мобільний. Питаю: «Для чого ти мене за руки держав, як з Оленькою ставили мені пісню про малєнькую дєвочку? Ти чого за Вовкою в туалет бігав? Хуй держать? Не получилось самому? Нада було Оленьку, з якою ти мені пісню про малєнькую дєвочку ставив, з декрета визвать, щоб тобі помогла…». Сашко сів на своє робоче місце, сміється. «Саша, так появиться на моєму сайті стаття про те, як ти розмістив відео на youtube с дєвочкой, яку ти за руки колись держав і ставив пєсню про малєньку дєвочку?… Будеш героєм мого інтернет-сайту: kohanomu.com… зайди на нього. Там про ваші приколи в магазині «Сота» написано… я на вас в прокуратуру звернусь, за моральне іздіватєльство з мене….». Юлія: «Отойди от дверей… чтобы я на тебя не смотрела… посмотри на себе в зеркало: ты же страшная!..». Регочуть із Сашком Тихоступом (Ромахіним). Прийшов Андрій. Сашко Тихоступ (Ромахін) йому хвалиться відео. Через певний час до «Соти» прийшов Гетало Іван з Костею. Ходили, дивились. Хтось подзвонив, сказав про інцидент. Походили, подивились, пішли.

11.07.2013. Прийшов Костя, директор. Зайшла в магазин: «Костя, мені можна у вашому магазині поповнити рахунок?». Костя: «Ні». «Я буду відстоювати свої права у суді…».

17.07.2013. Приїхала до Володимира на «Алмазний» в 10. Прождала майже до 11. Володимир іде із Костею. Посміхається. Привіталась. «Вова, а правда, що я хужа, чим та кобила, з якою ти зробив двох дітей?». «Пошла вон». Стояла перед магазином. В сумці натиснулась якась клавіша і заграв звук дзвінка: «Плакала береза…». Заглянула в магазин: «Коханий!..». Перед цим казала, щоб вийшов, бо хочу з ним поспілкуватись. Заглянула в магазин, ввімкнула звук дзвінка: «Вова, аудіо записи для тебе!.. А у вас є на компі такі аудіо записи як у мене в телефоні?..». Вова вийшов з Костею. Сашко Тихоступ (Ромахін) насмішкувато: «Ти уезжаешь на месяц на море,  любимый? Прощай…». Догнала Володимира і Костю: «А я моря не люблю. Я люблю гори. Карпати. Вова, а ти був у Карпатах?…». 5043 – машина Кості. Куди він Володимира повіз?

13.09.2013. Приїхала на «Алмазний» в 11. Юлія і Дмитро не впускали в «Соту». Приходив Костя. «Костя, це Ви сказали, щоб мене не впускали в магазин?». «Да, да». «Зачєм?». «Надоєла». Як ще раз прийшов, то сказав: «Люда, блядь…». «Я не блядь». Чи я під ним лежала, що він мене обзиває?

16.09.2013. Приїхала до Володимира на «Алмазний» десь пів на 11. Десь в 11 побачила як до магазину підійшов Костя. Пішла подивитись за ним. Завважила, що Володимир в магазині. «Костя, зніміть мою фотографію за плакатом. Зачєм вона там?». Костя мовчки вийшов із Володимиром з магазину. Я бачу, що Вова усміхається. Пішли до машини Кості, яка стоїть напроти Універсаму.

27.10.2013. Була на роботі, бігла у справі. Близько сьомої побачила в магазині «Сільпо» Костю, директора «Соти». В очах як укор. Нестеренко Вова вже не ходив підробляти в магазин «Сота». Я пожалілась в захист прав споживачів уже не в Полтаву, а в Київ, що мене не пускають до магазину «Сота» та відмовляють в обслуговуванні. Директорам «Соти» було простіше Нестеренка «попросити». Тим більше, що за 5 років роботи на них, офіційно Володимира інженером чи майстром по ремонту телефонів так і не оформили. Серая зарплата

У листопаді 2014 року Володимир знову почав ходити на роботу в “Соту” на ринку “Алмазний”. Однак директори магазину офіційно його так і не оформили.