Друг Міші Павлова і Вови Нестеренка

З мого щоденника

19.05.11. Вовин друг в окулярах з своєю жінкою і дитиною попали до моєї каси  в «Сільпо». Не думала, що скоро його побачу. Він до Нестеренка Вови приходив на роботу в «Соту». Вони ходили по ринку «Алмазний». Я за ними. Просила цього друга Володимира, щоб Нестеренко Вова повернув мені телефон. Він сказав, що телефон я сама десь загубила. Заявив, що знає Мішу Павлова. Сказав: 1) у Вови немає ніяких планів щодо мене; 2) я не в Вовиному форматі; 3) Вова зі мною ніколи не буде. «Пойди заработай денег, купи себе тени не за 5, а за 20 гривень, оденься получше, сходи в салон красоты, устрой свою личную жизнь…». А Вова мені колись казав: «Красся чим хочеш».

08.06.2012. Днями стояла напроти вікон «Соти». Бачу іде Вовин друг в окулярах. Пройшов повз мене, зайшов у «Соту» до Вови за шторку. Вийшли. Пішла слідом. Догнала. «Хлопці, привіт. Молодой чєловєк, ви казали, що знаєте Мішу Павлова, і казали, що знаєте Вову 15 год». «Кто это?» – і обоє засміялись. «Я канєшно глупа дєвушка, но не настільки, щоб не помнити коли хто і що мені казав». Ви вийшли за ворота ринку, підійшли до машини. «Молодиє люді, не ігноріруйте мене…». Сіли в машину і поїхали.

19.11.2012. До Вови прийшов друг в окулярах, який хваливсь, що знає Мішу Павлова. Вийшов, підійшла до нього, почала казати, що хочу Вові зробити подарок. Він: «Иди отсюда!», аж закричав, думала, що вдарить. Тоді вернувсь до Вови. Вийшли разом, пішли до його машини, корейського дутика. Поїхали, стояли побіля ринку. Я побачила. Підійшла. Стала, дивлюсь як вони курять. Вова вийшов. Ішла за Володимиром, казала: «Вова, поїхали до мене у гуртожиток».

08.01.2013. Володимир вийшов, бо до нього прийшов його друг в окулярах, який казав мені, що знає Мішу Павлова, і ще якийсь білявий молодий хлопець. Ви всі пішли до машини. Вова щось витягнув з неї і віддав другу. Говорив із ним по дорозі. Я казала другу Володимира в окулярах: «Друже, передай своему другу Вові, щоб він прийшов до мене у гості… ». Мене повністю ігнорували. «Вова, я тобі кажу, я хочу, щоб ти до мене прийшов…».

06.02.2013. До Вови прийшов його друг в окулярах. На моє привітання не відповів.

01.07.2013. Бачила Вовиного друга в окулярах. Заходив видно до Вови. Мене ігнорує. Сказала за сайт.. Чогось сказав: «Молодець» Ще казав: «Іди туди (показував чи то в сторону траси чи то в сторону туалету)». Чого я за ним буду бігати. Пішов сміючись із якимось знайомим.  Вийшов Вова, в його очах тривога.

24.07.2013. До «Соти» прийшов Вовин друг в окулярах і просидів у магазині більше двох годин.

26.07.2013. В магазин «Сота» на «Алмазний» прийшов Вовин друг в окулярах. Пішов до Володимира за шторку. Як виходив, заглянула в магазин: «Друже, вийди пообщаемся». Він: «Я не хочу». Машина в нього – корейський дутик сіро-зеленого кольору, номера 2860 ВО.

09.08.2013. Приїхала в 11 до Володимира. За шторку зайшов його друг в окулярах з крашеною брюнеткою. Ждала до 12. Вони пішли. Вова скоро вийшов. Відвернув голову, щоб не дивитись на мене.

Якось біля Лялькового театру у Полтаві побачила Кучера Володимира і цього Вовиного друга в окулярах.

Пішли до машини, сіли і поїхали.

Знайшла в соцмережі фотографії: Кучер В.Г., Тур В., (бачила в Полтаві біля школи №16) , друг Міші Павлова і Вови Нестеренка.

фото_2